İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Sıkça Sorulan Sorular

Practika Yazlık Manyetik Dik Duruş Korsesi

Kalan Süre: 07.12.2016 06:00:00

%25
İndirim
37,04 TL 27,90 TL

Son Adet

Ürün Adı : Yazlık Manyetik Dik Duruş Korsesi Postur

Ürün Açıklaması : Yazlık Manyetik Dik Duruş Korsesi Posturex (Siyah) Kamburluk Önleyici Fileli Dik Durmayı Sağlayan Mıknatıslı Posturex Korse, Yaz Kış Vücudun Dik Durmasına Ve Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesine Yardımcı Olur! Posturex, Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi İçin Ve Vücudun Dik Durmasında Kullanılır. Bel Çevresinde Bulunan Kemer, Mıknatıslı Yapısı Sayesinde Yanlış Durma Pozisyonlarında Uyarıcı Etki Yaparak Sürekli Doğru Konumda Olmanızı Sağlar. Terlemeyi Önleyen Ve Hava Sirkülasyonu Sağlayan Kumaştan İmal Edilmiştir. Vücuda Tam Temas Sağladığından Dolayı Dışarıdan Fark Edilmez, Giymesi Kolay Ve Rahattır. Kayma Yapmadan Daha Sağlam Bir Şekilde Durmasını Sağlayan 2 Adet Plastik Çubuk Mevcuttur. Çocuklarda Sırt Eğrilikleri Oturuş Ve Duruş Bozuklukları Yani Postural Bozuklukların Düzeltilmesinde Ve Yanlış Oturuşa Uyarıcı Olarak Kullanılan Bir Üründür. Ürün Özellikleri: - Duruş Bozukluklarının Giderilmesine Yardımcı Olur. - Dışarıdan Farkedilmediği İçin Her Kıyafetin Altında Kullanılabilir. - Balen: Dik Durma Aparatı İle Daha Güvenilir Ve Daha Rahat Kullanım Sağlamaktadır. - Sırt Bölgesinin Doğru Duruş Şekli İle Dik Tutulmasına Destek Olur. - Dorsal Uyum Plastik Balenlerle Desteklenmiştir. - Anti Alerjik, Hava Geçirgen Terletmeyen Elastik Misinalı Kumaştan Üretilmiştir. - Oturuş Ve Duruş Bozuklukları Düzeltilmesinde Ve Yanlış Oturuşlarda Uyarıcı Etken Sağlamaktadır. Posturex Korsenin Kullanımı: Korse İlk Önce Çapraz Bantları Omuzun Üstünden Gövdenizin Üstüne Gelecek Şekilde Üzerinize Takın. Sonra Belde Birleşen Kalın Cırtcırtlı Kısmı Birbirine Yapıştırın. Çapraz Bantları Sağ Çapraz Sağ Koltuk Altı Sol Çapraz Bağ Sol Koltuk Altından Geçiriniz Sırtınızda Çapraz Yapacak Şeklide Gerip Ön Kısımdaki Cırtcırtlarını Birbirine Getirip Birleştiriniz. Ürün Bakımı: Yıkamadan Önce Bütün Velkroları Kapatın. Ürünün Sırt Bölgesindeki Balenleri Çıkarın. Ürün Etiketinde Yazan Uyarılara Uygun Olacak Şekilde Ve Ayrı Yıkayın Ve Sererek Kurutun. Sadece Ilık Suda Ve Sabunla El İle Yıkayın. Deterjan Kesinlikle Kullanmayın Ve Oda Sıcaklığında Kurutun. Beden Ölçüsü: - Korse Özel Esnek Malzemeden Üretildiği İçin Tüm Bedenlere Göre Tasarlanmıştır. Paket İçeriği: - 1 Adet Fileli Dik Durmayı Sağlayan Mıknatıslı Korse Siyah

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
true
pratik ürünler
2938722
renkli