İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Sıkça Sorulan Sorular

Practika Spiral Haşere Sivrisinek Kovucu

Kalan Süre: 07.12.2016 06:00:00

%27
İndirim
19,00 TL 13,90 TL

Son Adet

Ürün Adı : Tokyo Kokusuz Dumansız Spiral Haşere Siv

Ürün Açıklaması : Tokyo Kokusuz Dumansız Spiral Haşere Sivrisinek Kovucu Son Teknoloji İle Üretilmiştir Kokusuzdur - Dumansızdır Hem Kapalı Hem De Açık Alanda Kullanım %100 Etkilidir Ürün Özellikleri: Tokyo Spiral Haşere Sinek Kovar, Herkesin Şikayetçi Olduğu Tüm Uçan Sinek Ve Haşereleri Uzaklaştırmak İçin Hem Açık Hem De Kapalı Alanda Kullanabileceğiniz Tamamen Organik Bir Üründür. Ürün, Duyulmayan Kokusuyla Sinek Ve Haşereleri Bulunduğunuz Ortamdan Uzak Tutar. Ürün Tamamen Zararsız, Doğaldır. Ürünü Balkonunuz Da, Odanızda, Bahçeniz De, Tekneniz De, Piknikte Her Yerde Güvenle Kullanabilirsiniz. Ürünü Yatak Odanızda Uyumadan Önce Kullanabilirsiniz Fakat Tavsiyemiz Uyumadan 30 Dk Önce Ürünü Odanızda Yakıp Bırakmanızdır. Yatmaya Gittiğinizde Lütfen Söndürünüz. Ürün Evinizde Bulunan Kedi, Köpek, Kuş Gibi Pet Hayvanlarınıza Zarar Vermez. Tek Bir Spiral İle 10 İle 11 Saat Arası Aynı Etkiyle Haşereleri Kovmaya Devam Eder. Etkili Olduğu Hayvanlar: Sivrisinek, Karasinek, Arı, Tatarcık Ve Benzeri Uçan Haşereler Ürün Kapalı Alanlarda Kullanıldığında Hamamböceği, Kalorifer Böceği Ve Örümcek Gibi Hayvanlarda Da Etki Gösterdiği Tespit Edilmiştir. Açık Alan Kullanım: Ürünü Paketinden Çıkarınız. Metal Ayağı Üzerine Yerleştiriniz. Ateş İle Ucundan Yakınız (Kibrit, Çakmak Vs..) Ürünü Bulunduğunuz Yerde Konumlandırınız. Bazen Masa Üstü Bazen De Masa Altı Konum Da Daha Etkilidir, Bu Kovmak İstediğiniz Hayvan Türüne Göre Değişim Gösterebilir. Önemli Olan Nokta Kovulmak İstenen Hayvanlara Yakın Olmaktır.( Sinekler İçin Masa Altı Gibi ...) Kapalı Alan Kullanım: Ürünü Paketinden Çıkarınız. Metal Ayağı Üzerine Yerleştiriniz. Ateş İle Ucundan Yakınız (Kibrit, Çakmak Vs..) Ürünü Kapalı Alanda Kullanırken Ortamın Hava Almasını Sağlayınız. Yatak Odanızda Kullanım İçin Uyumadan 30Dk Önce Odanızda Yakınız Ve Uyurken Söndürünüz. Etkisi Tüm Gece Boyunca Sürecektir. Paket İçeriği : 10 Adet Spiral 2 Adet Metal Ayak Önemli: Çocukların Ulaşamayacağı Yerde Muhafaza Ediniz !

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
true
pratik ürünler
2938726
renkli