İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Sıkça Sorulan Sorular

Practika Çelik Erişte ve Makarna Yapma Makinesi

Kalan Süre: 07.12.2016 06:00:00

%50
İndirim
168,00 TL 83,90 TL

Son Adet

Ürün Adı : Çelik Erişte ve Makarna Yapma Makinesi

Ürün Açıklaması : Makarna Erişte Ve Hamur Açma Çelik Makinası Makarnalarıyla Dünyaca Ünlü İtalyadan Evinizde Kolayca Makarna Çeşitleri Ve Spagetti Hazırlamak İçin Şık Kolay Kullanımlı Paslanmaz Çelik Makarna Makinesi Bu Makine İle Hem Erişte Hem De Düz Spagetti Yapabilirsiniz. İnce Spagetti Makarna Bıçağı Kalın Spagetti Makarna Bıçağı Ve İnceltici Merdaneden Meydana Gelmiştir. İnce Olan Spagetti Bıçakları İle 1.5 Mm Kalınlığında Spagetti Tipi Makarna Hazırlanabilir. Kalın Olan Spagetti Bıçakları İle 6 Mm Kalınlığında Kalın Spagetti-Erişte Yapabilirsiniz. Paslanmaz Çelikten Yapılmış Merdaneleri 15 Cm Genişliğindedir. Merdanesi Ayrıca Hamur İnceltmede Kullanılabilir. Düz Merdane Ve Spagetti Olmak Üzere İki Taraflı Kullanım Makineyi Masaya Özel Mengeneyi Kullanarak Sabitleyin Ve Silindirlerin Deliğine Manivelayı Yerleştirin. Makine İlk Olarak Kullanılacağı Zamanaşırı Yağı Gidermek İçin Kuru Bir Bezle Temizlemek Gereklidir. Silindirlerin Temizliği İçin Bunların Aralarından Daha Sonra Atılması Gereken Az Miktarda Hamur Geçirin. Merdane Ve Bıçaklar Üzerinde Sabittir. Makinanın Bakımı Kullanım Sonrası Tahta Spatula İle Hamur Kalıntılarını Alın. Kullanım Esnasında Düz Silindirler Altındaki Kazıyıcıları Bir Parça Mutfak Kağıdı İle Ara Sıra Temizleyiniz. Makineyi Kesinlikle Suyla Veya Bulaşık Makinesinde Yıkamayınız ! Makineyi Kullanımdan Sonra Temizlemek İçin Bir Fırça Ve Tahta Bir Çubuk Kullanınız Gerekli Olması Halinde Kesim Silindirlerinin Uçlarında Birkaç Damla Vazelinyağı Damlatınız. Silindirler Arasından Bıçak Veya Mutfak Bezleri Geçirmeyiniz.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
true
pratik ürünler
2939133
renkli