İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Sıkça Sorulan Sorular

Practika 3 Boyutlu Gözlük

Kalan Süre: 07.12.2016 06:00:00

%26
İndirim
16,00 TL 11,90 TL

Son Adet

Ürün Adı : 3 Boyutlu Gözlük

Ürün Açıklaması : Film Keyfinizi 3D Yaşayın! Evde, Tv’De, Bilgisayarda, Anaglyph Gözlükler Ek Donanım, Yazılım Olmadan Rahatlıkla Kullanılabilir. 3 Boyutlu Filmlerdeki Tüm Efektlerin Etkilerini Hissedebilmeniz İçin 3D Gözlük! Bu Yıl Vizyona Girmesi Beklenen 15 Tane 3D Film Ve Çekimine Başlanmış Olan 150'Ye Yakın 3D Filmi Bu Gözlüklerle Rahatlıkla İzleyebileceksiniz. İzlemek İstediğiniz 3D Videoların Yüksek Çözünürlüklü Olması Çok Önemlidir.Derinlik Hissinin Oluşması Ve 3D Efektlerin Etkilerini Hissedebilmeniz, Görüntüdeki Detaylara Bağlıdır. Her Gün Yeni Bir 3 Boyutlu Film Haberi İle Sinema Dünyası Çalkalanıyor. Her Seferinde Bir Öncekine Nazaran Daha Fazla Gerçeklik, Daha Fazla Görsel Efekt Gözler Önüne Seriliyor.Her Geçen Ay 3D Filmlere Yenilerinin Eklendiği Bugünlerde Evinizde Pcnizde Televizyonunuzda Bu Filmleri Rahat Bir Şekilde İzleyebileceksiniz. En Yaygın Kullanılan 3D Gözlük Tipi Renkli Camları Olan Gözlüklerdir. Bunlara Anaglyph 3D Denilmektedir.Dünya Üzerinde En Çok Kullanılan Red-Cyan, İnternet Üzerinde 3D Olarak Hazırlanmış Filmlerin Videoların Resimlerin Bir Çoğu Bu Renkte Üretilmektedir. İnsan Beyni İki Gözümüzden Gelen İki Ayrı Görüntüyü Üst Üste Bindirir Ve 3 Boyutlu Derinliği Algılamamızı Sağlar.Gözlüklerin Yapılışında Hep Bu Prensipten Yola Çıkılmıştır. Muhteşem Efektli Filmleri Daha Yakından İzlemek Hatta Hissedebilmek Mümkün! Nasıl Mı? 3D Gözlük Sayesinde Olağanüstü 3D Efektli Filmleri Adeta Filmin İçindeymiş Gibi Yaşayacaksınız. 3D Gözlükler 3D Gözlükleriyle İzlenebilen Filmleri, Gözlüksüz İzlediğimizde Bulanık Görüntüyle Karşılaşıyoruz. Bu Filmler İçin Özel Tasarlanmış Gözlükleri Kullandığımızda İse Ekrandaki Görüntülerin Beyinde Özel Lensler Sayesinde Birleşmesiyle Derinlik Algısı Oluşuyor Ve Kendimizi Adeta Filmin İçerisinde Hissediyoruz. 3 Boyutlu Görüntü Nasıl Oluşuyor? Normalde Filmlerde 44 Kare Geçişi Varken Dijital Olarak Hazırlanan Ve 3D Destekleyen Filmlerde Bu Rakam Saniyede 144 Kareye Çıkıyor. Böylelikle Çok Daha Üst Düzeyde Görüntü Kalitesi De Elde Edilebiliyor. Ürün Özellikleri: Tüm Görüntü Aygıtları (Lcd,Plasma, Crt, Projeksiyon Cihazı) İle Kullanılabilir. Anaglyphic Kırmızı/Camgöbeği Plastik 3D Görüntü İzleme Gözlüğü Ergonomik Ve Hafiftir Plastikten Üretilmiştir. Sol Cam:Kırmızı Sağ Cam:Mavi

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
true
eğlenceli ürünler
2659540
renkli