İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Sıkça Sorulan Sorular

Practika Tatu Suda Büyüyen Sürpriz Yumurta (büyük)

Kalan Süre: 07.12.2016 06:00:00

%28
İndirim
29,00 TL 20,90 TL

Son Adet

Ürün Adı : Tatu Suda Büyüyen Supernaturel Sürpriz Y

Ürün Açıklaması : Tatu Sürpriz Yumurtalar İle Çocukları Hem Şaşırtabilir Hem De Eğlendirebilirsiniz! Yumurta Su Dolu Bir Kabın İçine Koyuluyor, İçindeki Figür Büyümeye Başladığı İçin 12-24 Saat Sonra Yumurtayı Sivri Yerinden Tıpkı Gerçekteki Bir Civciv Gibi Çatlatmaya Başlar. 48 Saat Sonra Yumurtayı Kırarak Çıkar, Büyümeye Devam Eder. 7-10 Gün İçinde Ebatlarına Göre, Küçük Yumurtada Ki Figürler 13-15Cm Kadar, Orta Boy Yumurtalar 15-18Cm Kadar, Büyük Boy Yumurtalar 20-25Cm Kadar Büyürler. Sudan Çıkarıldığında 7-10 Gün İçinde Küçülür, Tekrar Suya Konduğunda Yine Büyür. Hangi Yumurtadan Hangi Figürün Çıkacağı Sürprizdir Ve Eğlenceli, Heyecanlı, Eğitici Ürünlerdir. Ürünün Kullanımı: Suda Büyüyen Yumurta İle Hem Siz Hem De Çocuğunuz Eğlenceli Dakikalar Geçireceksiniz. Tatu Suda Büyüyen Sürpriz YumurtaYı Su Dolu Bir Kaba Koyunuz, Suyun Sıcaklığı 35 Derecenin Altında Olmalıdır 12-48 Saat Bekledikten Sonra Yumurta Kabuğunun Çatladığını Göreceksiniz. 24-48 Saat Bekledikten Sonra Hayvanlar Yavaşça Suyun İçerisinden Çıkacaktır Oyuncakları Daha Büyük Su Dolu Bir Kaba Koyunuz. Hayvanların Büyümesini Gözlemleyebilirsiniz. Ürünlerde Ce Belgesi Mevcuttur Ve Sağlığa Zararlı Madde İçermez. Küçük Parçaları Yutma Tehlikesi Olduğundan 3 Yaş Altı Çocuklara Uygun Değildir.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
true
eğlenceli ürünler
2563764
renkli