İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Sıkça Sorulan Sorular

Practika Ter Önleyici Sprey Teraxil

Kalan Süre: 07.12.2016 06:00:00

%31
İndirim
26,00 TL 17,90 TL

Son Adet

Ürün Adı : Ter Önleyici Sprey Teraxil

Ürün Açıklaması : Teraxil Nedir Teraxil Özel Formülü Sayesinde Ter Bezi Kanallarında Mekanik Engel Oluşturup Terin Deri Yüzeyine Çıkmasını Engelleyerek Terleme ,Ve Ter Kokusu Sorunlarına Uzun Süreli Ve Etkili Kuruluk Sağlamaktadır.. Teraxil ‘İn Kullanımı Çok Kolay Ve Pratiktir, Gece Yatmadan Önce, Temizlenip Kurutulmuş Bölgeye Uygulanır. Geceleri Uygulamanız Önemlidir. ! Teraxil Etkili Bir Ter Önleyicidir .Başlangıç Olarak Her Gece Yatmadan Önce Kullanılır. Etkisi Ertesi Gün Hissedilmeye Başlanacaktır. Terlemeyi 3-4 Günde Kontrol Altına Alacaktır. Cilt Yapısına Bağlı Olarak Farklılık Gösterir. Terlemeyi 1-2 Günde Kontrol Altına Aldıgı Gözlenmiştir. Teraxil Kullanımında Kuruluk Etkisini 25 Güne Kadar Koruduğu Gözlemlenmiştir. Koltuk Altı Terlemesinde, El Ve Ayak Terlemesine Göre Daha Çabuk Sonuç Alınır.. Teraxil ‘ İn Bilinen Bir Yan Etkisi Yoktur. Çok Nadirde Olsa Çok Hasas Ciltlerde Birkaç Dakika Kızarıklık Olabilir. Bu Etkiler,Kısa Süre Sürmekle Birlikte Bir Süre Sonra Tamamen Geçer. Teraxil Özel Spreyli Şişesiyle Az Miktarda Kullanıldığı İçin Uzun Süre Yeterli Olacaktır. Bu Açıdan Da Oldukça Ekonomiktir. Aşağıdaki Sorulara Cevabınız Evet İse: Koltuk Altı Terlemesi El,Ayak Terlemesi Ter Kokusu Ter Kokusunu Gidermek İçin Ürün Arayışınız Var İse Sizde Teraxil Tercih Edebilirsiniz. Terleme Nedir Terleme Nasıl Oluşur. Vücut Yüzeyinde Dağılmış Halde Ortalama 2 İla 3 Milyon Arasında Ter Bezi Vardır. Bu Bezler Vücut Sıcaklığının Korunması Amacı İle Kanın, Sıvı Kısmından Aldığı Bazı Tuzlar Ve Suyu Cilt Yüzeyine Atarak, Buradan Bu Sıvının Buharlaşması Sırasında, Ciltten Kaybedilecek Enerji Nedeni İle Ortaya Çıkacak Olan Serinleme İçin Çalışır. Bu Sıvı Kokusuzdur. Bu Sıvının Oluşturduğu Nem, Bakteri Ve Mantarları Üreterek Koku Yapabilir. Bu Bezler Vücut Isısının Arttığı Veya Duygusal Bazı Durumlarda (Heyecan) Uyarılır. Bakterilerin Ve Mantarların Neden Olduğu Kokuya Ter Kokusu Denir. Bir Başka Grup Ter Bezi İse, (Apocrine Bez), Koltuk Altı, Circumanal, Perine (Kasık), Dış İşitme Kanalı Ve Meme Ucunda Bulunur. Bu Bezler Daha Koyu Kıvamda Ve Süt Gibi Bir Salgı Yaparlar. Bu Salgının, Bakterilerce Yapısının Bozulması Kötü Kokulara Neden Olabilir. Bu Bezlerin Gerçek Görevleri Çok Net Bilinmemektedir. Sinir Sistemimiz Her Türlü Uyarısında Uyarılırlar. Bu Bezlerin Geçmişimizde Olduğu Düşünülen Kokusal Haberleşmeden Kalıntı Olabilir. Teraxil İçerdiği Özel Formülü Sayesinde İle Terlemeyi , Ve Ter Kokusunu Önleyerek ,Nemi Azaltır, Cildinize Tazelik Verir.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
true
pratik ürünler
2563702
renkli