İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Sıkça Sorulan Sorular

Practika Ayak Kokusu Önleyici Krem Dora Foot Care

Kalan Süre: 07.12.2016 06:00:00

%31
İndirim
26,00 TL 17,90 TL

Son Adet

Ürün Adı : Ayak Kokusu Önleyici Krem Dora Foot Care

Ürün Açıklaması : Dora Foot Care Şimdi 30 Ml Tek Kullanımda Etkisini Gösteren Krem 1 Kez Sürdüğünüzde Etkisini Gösteren Tek Krem Kullanımı : Ayaklarınızı Yıkayın Ve İyice Durulayın. Ayaklarınızı Bir Havlu Yardımıyla Kuruladıktan Sonra; Ayaklarınızın Alt Kısmına, Parmak Aralarınıza, Foot Care'İ İnce Bir Tabaka Halinde Uygulayın. Bundan Sonraki Adım İse Foot Care'İn Ambalajından Çıkan Özel Pamuklu Çorabı Giymeniz Olacak. Giydiğiniz Çorap Foot Care' İn Etkisini Çok Daha Kalıcı Olmasını Sağlayacak. 24 Saat Sonra Çorabı Çıkardığınızda Foot Care, Günler Boyunca Kokmayan Ve Sağlıklı Ayaklarınız Olmasına Yardımcı Olacak. Artık Ayakkabılarınızı Çıkartmaktan Korkmayacaksınız! Paket İçeriği 1 Adet Foot Care Ayak Kokusu Giderici Bakım Kremi Ayağınızda Cok Ciddi Problemlerinizin Olduğunu Düşünüyorsanız Hekime Gözükmeniz Önerilir. Dora Foot Care Ayak Kokusu Önleyici Krem Ayak Kokusu, Özgüven Kaybı Başta Olmak Üzere İnsanda Pek Çok Psikolojik Sorunların Oluşmasına Neden Olan Sebeplerin Başında Gelmektedir. Foot Care Sayesinde Bu Probleminiz Artık Sizi Üzmeyecek. Foot Care, İstenmeyen Ayak Kokusunu Önlemeye Yardımcı Olarak Sizi Mutlu Etmeye Yetecektir. Foot Care Tek Kullanımda Uzun Bir Süre Ayak Kokusunu Önlemeye Yardımcı Olur. Bu Özelliğiyle Ayak Kokusu Problemi İçin Geliştirilmiş Etkin Özel . Foot Care' İn Bu Etkisi Ten Yapısına Göre Azalma Veya Çoğalma Gösterebilir. Foot Care Gözenekleri Tıkamadan Ve Terlemeyi Önleyerek Ayak Kokusunu Önlemeye Yardımcı Kremdir. Özel Formülü Sayesinde Ayak Kokusuna Sebep Olan Bakteriler Üzerinde Etki Gösterir. Ayak Kokusunun Nedenleri Terleme Vücudumuzun En Doğal Reaksiyonlarından Birisidir. Ter Normalde Renksiz Ve Kokusuz Bir Sıvıdır. Fakat Ayak Ve Koltuk Altı Gibi Bölgeler Sıcaklık Ve Nem Açısından Bakterilerin Yaşamasına Ve Çoğalmasına Çok Elverişlidir. Özellikle De Ayaklar Kapalı Ayakkabılar Ve Hava Almama Gibi Sebeplerden Dolayı Bakterilerin En Çok Çoğaldığı Bölgedir. Bu Bölgede Bakterilerin Yerleşmesi Kötü Ve Dayanılmaz Bir Kokuya Sebep Olur. Ayak Kokusu Probleminin En Önemli Nedeni Bakterilerdir. Bakterilerin Ayağa Yerleşmesiyle Gözenekler Tıkanarak Ve Normal Ayak Florasını Bozar. Bunun Sonucunda Da Ayak Kokusu Kaçınılmaz Bir Hal Almaktadır. • Her Gün Aynı Ayakkabıyı Giymek • Sık Çorap Değiştirmemek • Ayak Temizliğine Yeteri Kadar Özen Göstermemek • Ayaklarda Terleme Yapan Yakıcı Kumaşlardan Yapılan Çoraplar Giymek • Rahatsız, Sıkı, Ayakları Terleten Ayakkabılar Giymek • Ayakların Uzun Saatler Boyunca Ayakkabının İçerisinde Olmasıyla Terleyen Ayakların Kurumasına İzin Vermemek.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
true
pratik ürünler
2563701
renkli