İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Sıkça Sorulan Sorular

Practika Fosfor Şerit Karanlıkta Işık Veren (120cm)

Kalan Süre: 07.12.2016 06:00:00

%34
İndirim
14,90 TL 9,90 TL

Son Adet

Ürün Adı : Fosfor Şerit Karanlıkta Işık Veren (12

Ürün Detayı : Ürün Açıklaması Bir Yangın Durumunda Duman Yukarı Doğru Çıkar! Duman Çok Yükseğe Monte Edilen Acil Işıklandırmaları Örtebilir! Fakat Şeritler Yere Yakın Monte Edildikleri İçin Fark Edilmeleri Kolaydır. Acil Durum Yönleri (Kaçış Yönü) Ok Veya Resimli Olarak İşaretlenmelidir. Bunlar Tehlikeye Dikkati Hemen Çeker! Ürün Özellikleri: Göz Önünde Bulunan Çıkıntı Ve Köşeler, Sütunlar, Panelleri, Asansör Kabinleri, Güvenlik Malzemeleri Fosforlu Ürünlerle Donatılmalıdır. Photoluminescent Işıldayan Malzeme; Gelen Işık Enerjisini Emerek Depo Eder (15-30Dakika) Ve Daha Sonra Kademeli Olarak Yansıtır. Doğal Ve Suni Aydınlatma Kaynakları, Bu Malzeme İçin Şarj Görevi Yapar. Işıkları Ve Diğer Elektrik Devrelerinin Ani Olarak Kesilmesi Durumunda İnsanların Karanlıkta Dişarı Çıkmak İçin Yollarını Kolayca Bulabilmelerini Sağlar. Karanlıkta Işık Veren Fosfor Şerit: Fotolümen Pigmentlere Sahip Pvc Yapışkanlı Bant(Folyo) Dur. Zemin Yapışkanı Silikon Esaslı Akrilik Olduğu İçin Yüzeylere Çok Kuvvetli Yapışmayı Garantiler. Bu Bantların Esnek Ve Kesilebilir Özelliğinden Dolayı Kullanıcılara Opsiyonel Kullanım İmkanı Sağlar. Yatlar, Gemiler, Hastaneler, Askeri Alanda, Enduüstriyel Yapılar, Hoteller, Depolar, Alışveriş Merkezleri Binalar Ve Bu Benzeri Alanlarda Fosforlu Özelliği Sayesinde Acil Çıkış Ve Yön Tayini Görevlerinde Kullanılırlar. Güneş Veya Işık Enerjinisi Bünyesinde Toplar Ve Karanlık Ortamda Topladığı Enerjisini Dışarı Verir. Bu Şekilde Sonsuz Bir Enerji Dönüşümü Vardır, Özelliğini Asla Kaybetmez. Depremlerde, Elektrik Kesilmesinden Dolayı Yön Bulma Sıkıntısını Ortadan Kaldırır Hayati Önem Taşır. Elektrik Kesilmeleri Veya Yangınlar Sonucunda Ortaya Çıkan Elektrik Kesintilerinde Kaçış Sistemleri Rotası, Tehlike İçinde Bulunan Kişiyi Kaçınılmaz Şekilde Binadan Çıkmaya Yönlendirecek Şekilde Olmalıdır. 40 Cm'Lik 3 Parçadan Oluşmaktadır. Toplamda 120 Cm Uzunluktadır. Ürün Ölçüleri: Genişlik: 2 Cm Uzunluk: 120 Cm Ürün Rengi: Yeşil

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
true
pratik ürünler
2254019
renkli