Menüyü Atla

'Kalyon' araması için sonuçlar:

(5)

5 üründen 5 tanesi gösteriliyor.

Kalyon

Laboratuvarlarda yaptığı üretimlerle sektöre adım atan Kalyon, kaliteli üretimlerini başarılı bir şekilde ortaya koymaya devam eder. Bitkisel içeriklerle zenginleşen ürün yapısı, markanın bakım esnasında sağlığa yararlı etkide bulunmasına ve tırnakların her türlü ihtiyacının karşılanmasına katkı sağlar. Kalyon oje çok sayıda renk skalasının sağladığı avantaj ile pek çok seçim imkanını sizlere sunar. Sürüldüğü andan itibaren kısa süre içerisinde kuruyan ürün, bulaşma riskini azaltırken yoğun iş temponuzda da bu özelliği sayesinde kolayca sürüp çıkarabilme imkanı sağlar. Sadece kurutucu arayışınız var ise Kalyon oje kurutucu 30 saniye içerisinde hızlı bir kurutma işlemi gerçekleştirir. Ayrıca 17 ve 180 ml olan ambalajları ile seçim hakkı sunan markanın kurutucu spreyleri kolay kullanım sunar. 10 cm uzaklıktan sıkılan ve kısa süre içerisinde kuruyan ojelerin dağılma ve silinme riski de bu sayede kalmamış olur. Kalyon oje koruyucu tırnak üzerine 1 kat ya da 2 kere sürülerek alt tabandaki rengin koruyuculuğu artırılır. Tırnaklara parlaklık kazandıran koruyucunun beyazlatma ve sararmayı önleyici etkisi de bulunur. Tırnak yeme alışkanlığı olan bireylerin bu problemlerinin önüne geçen acı koruyucu, haftada 2 kez kullanılabilir. Ağızda acı tat bırakan koruyucu ve diğer çeşitleri tırnakların yıpranan görünümlerinin doğal haline kazandırılmasında etkilidir. Kenarlarda oluşan et kalkmalarını onaran ve yaralanmaları tedavi eden Kalyon yağ aynı zamanda ojelerin temizliğini de yapar. Tırnaklar dışarıyla ve diğer nesnelerle sürekli temas halinde olmalarından dolayı bakımı ve temizliği özenle yapılması gereken bölgelerdendir. Kalıcı ojelerde bile etkisini oldukça gösteren Kalyon asetonun oje çıkarıcı özelliğinden yararlanabilmeniz ve diğer bakım çeşitlerini inceleyebilmeniz için Morhipo’yu ziyaret edebilir, siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Kalyon Ürünleri ile Tırnak Bakımı

İlaç sektörünün içerisinde yer alan marka, ürünlerini bireylerin taleplerine göre imal eder. Tırnak bakımının önemini göz önünde bulundurarak hijyen ve pürüzsüzlük sağlayan Kalyon ürünlerinin yenileyici özelliklerinin sizlerle buluşması için çalışmalarını sürdürür. Zaman içerisinde oluşan renk değişimlerine uğrayan tırnaklar, hoş olmayan görüntülerin ortaya çıkmasına sebep olur. Şeffaf dokudaki Kalyon sararma önleyici cila tırnakların doğal görünümlerine kavuşmasına katkı sağlar. Üzerine istenilen renkte oje sürülebilmeye uygun zemin hazırlayan cila, alt kısımda bakımını sürdürmeye devam eder. Gün içerisinde hızlıca oje değişimi yapmanız gereken zaman dilimlerinde Kalyon fırçalı oje kurutucu ile kısa sürede tazeleme yapabilir, kıyafetinize uygun renkteki ürünlerle stilinizi yansıtabilirsiniz. Kalıcılığı uzun süre devam eden ve soyulma riskinin az olduğu Kalyon jel oje ilk günkü parlaklığı ile her an yeni sürülmüş hissini yaşamanızı sağlar. İşleriniz arasında güzellik salonlarına gitmeye fırsat bulamadığınızda evde bakımınızı yapabilir, jel ürünün sağladığı avantaj sayesinde uzun süre oje sürme işlemini aklınızdan silebilirsiniz. Sıklıkla tercih edilen kıyafet renklerine ve makyaj stillerine uygun tondaki jellerden yararlanarak tarzınızı iyi bir şekilde yansıtabilirsiniz. Kalkan etlerin manikürle temizlenmesi ve nemlendirilmesi önem verilmesi gereken işlemler arasındadır. Likit yapısı ile evde rahatlıkla uygulayabileceğiniz Kalyon tırnak eti temizleyici evde bakım esnasında sürülebilir, 3 dakikalık kısa bir zaman diliminden sonra etlerdeki ittirme ve çekme işlemleri rahatlıkla yapılabilir. Kalyon tırnak güçlendirici yumuşak ve kırılgan dokudaki tırnakların dayanıklı hale gelmesini sağlayarak kırılmalarını önler. Makas ile kesim aşamasına gelmeden kat kat ayrılan tırnakları güçlendiren Kalyon sertleştirici bakım solüsyonu sayesinde sağlıklı bir uzama sağlar. Siz de bu ürünü haftada 2 kez kullanarak dayanıklı tırnaklara sahip olabilirsiniz. Markanın tüm bakım çeşitlerine Morhipo üzerinden ulaşarak incelemelerde bulunabilir, güçlendirici, sertleştirici ve temizleyici ürünlerin siparişini verebilirsiniz.

Sağlıklı Tırnak Yapıları için Kalyon

Soğuk havalarda rüzgara maruz kalan ve çatlama sorununun yaşandığı tırnaklar, bakımı eksiksiz yapılması gereken bölgelerden biridir. Etlerin kalkması ağrılı ve sancılı süreçlerin yaşanmasına etki ederken kimi zaman da kanamalarla sonuçlanır. Kalyon bakım yağı nemlendirme özelliği sayesinde soğuk havalarda koruyucu etki gösterir. Kalkan etlerin kopmasını ve sıyrılmasını önleyerek yumuşatır. Gerginleşen tırnak kenarları acı hissi oluştururken Kalyon bakım seti yumuşak doku hissi ile gerginliği alır. Batıkların tedavisinde de kullanılan setler, el ve ayaklarda oluşabilecek mantar ve bakterilerin yaşamını engeller. Temizleyiciler sayesinde hijyenik bir ortama dönüşen el ve ayaklar mikroplardan arınır. Kalyon çeşitleri her türlü ihtiyacınızı karşılayarak rahat bir bakım imkanı sunar. Görünüm olarak pürüzsüz bir kemik yapısına sahip olabilmenize yardımcı olan bakım setleri, yağ ve güçlendirici solüsyonlardan oluşur. Yağlar ve güçlendiricilerle desteklenmeyen tırnak dokularında kırılmalar ve soyulmalar meydana gelir. Kalyon sertleştirici oje kırılma sorunu yaşamadan tırnakların sağlıklı şekilde uzamasına imkan tanır. Güçlenen kemik dokusu, zararlı canlıların yaşamasını önleyerek hijyenik bir ortam sunar. Ojelerin çıkarılmadan uzun süre bekletilmesi zaman içerisinde sararmalara sebep olur. Hoş olmayan görünümlerin ortaya çıkması bireyleri rahatsız eder. Kalyon cila dolgunluk kazandırarak düzgün hatlara sahip tırnakların ortaya çıkmasına yardımcı olur. Rengini kaybetmiş bölümlere parlaklık hissi vererek renk eşitliği sunar. Çizilen ve soyulan alanların bakımını yaparak mat görünümlerin kaybolmasına katkı sağlar. Kalyon tırnak ürünleri bireylerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanarak tüm taleplere cevap verir. Dış etkenlere maruz kalan bölgelerin başında gelen tırnakların bakımını her dönem yapabilmeniz için Morhipo’yu ziyaret edebilir, online alışveriş imkanı ile kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Böylece keyifli bir alışveriş süreci geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kalyon Bakım Setleri Morhipo’da

Kalyon tırnak üzerine ürettiği tüm ürünlerle beğeni toplar ve bu alanda uzmanlaşarak başarı merdivenlerini tırmanmaya devam eder. Tırnak ve etinin tüm ihtiyaçlarına cevap vererek bakım setlerini özenle hazırlayan marka, tırnak ve tırnak eti bakım yağı ile güçlendirici etki gösterir. Kuruyan etlerin kopmasını ve kanamasını üstün bir nemlendiricilik ile önleyerek yumuşak bir his oluşturur. Tırnak yapısını korumanız için 3 günlük süreden sonra dinlendirme yapmanız ve ojeyi temizleyici ile çıkarmanız önemli detaylar arasında yer alır. Böylelikle sararmaların ve renk değişimlerinin önüne geçebilir, sağlıklı tırnaklara sahip olabilirsiniz. Markanın çok sayıdaki renk avantajının yanı sıra renksiz ve parlaklık veren ürünlerinden de yararlanabilirsiniz. Kalyon şeffaf oje tek başına kullanılabildiği gibi renkli ürünlerin dolgun görünmesi için de tercih edilebilir. Uzun süre kullanılmayan ürünler cam şişe içerisinde donar. İlk günkü gibi kullanabilmeniz için Kalyon oje çözücü bu konuda destek sağlayan ürünlerdendir. Koyulaşan ve soğuk gibi etkenlerden dolayı donmaların yaşandığı ürünlerin içerisine 2 damla ilave ederek bu problemin önüne geçilebilir. Bazı ürünlerin yapısının koyu olduğu görülür. Zaman içerisinde yoğunlaşma görülen diğer ürünlerde ve koyu kıvamlı olanlarında Kalyon inceltici kullanılarak akışkan bir hale getirilebilir. İncelen kıvam, fırçaya rahatça nüfuz ederek sürümü kolaylaştırır. Kuruyan ürünler içerisinde de etkili olan bu formül, sevdiğiniz ama kuruduğu için kullanamadığınız ojeleri kullanabilme imkanı tanır. Kalyon fiyat bakımından gösterdiği etkiler doğrultusunda değişiklik gösterir. Çözücü, inceltici gibi ürünlere katkı olan malzemeler ile temizleyici, bakım yağı ve ojeler gibi tırnağa temas eden malzemelerin fiyatları birbirinden farklıdır. Haftalık ve aylık bakımlarla düzenli olarak güçlendirilmesi gereken tırnakların bakımını evde rahat bir şekilde yapabilme imkanı tanıyan markanın tüm ürünlerine Morhipo üzerinden ulaşabilirsiniz. Kalyon oje çıkarıcı, kurutucu gibi çeşitli ürünleri detaylı şekilde inceleyerek indirimli fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.