Menüyü Atla

Kadın Yüzük

9,90 TL' Den Başlayan Fiyatlarla


8694 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Kadın Yüzük

Günlük olarak kullanılan kadın yüzükler sportif ve klasik tarzlarda sunulurken, çiftler arasında bir sembol olarak da görülür. Ayrıca kadınların özel gecelerde kullanmaktan zevk aldıkları ürünler, taş detaylarıyla şık tasarımlar arasında yer alırlar. Kadın bijuteri yüzük, kolye, bilezik, küpe setleriyle bir bütünlük sağlarken birbirinden farklı taş detaylarıyla hazırlanan yüzükler tek parça halinde günün yıldızı olabilirler. Karat farklılıkları ve parlaklık seviyeleri ürünlerin fark edilme oranını artırırken, kendinize olan güveninizin de yerine gelmesini sağlar. Katıldığınız ortamlarda kendini belli eden kadın gümüş yüzük modelleri özel taş detayları ve figürleriyle tarzınızı iyi bir şekilde yansıtır. Günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilen figürlerden seçiminizi yaparak aksesuar şıklığını üzerinizde hissedebilirsiniz. Koton kadın yüzük çoklu yüzük çeşitleri ile birbirinden farklı modelleri sizlere sunar. Davetlerde ve günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilen ve alerji riski oluşturmayan tasarımlar, bütün parmaklarınızla uyum sağlayacak şekilde farklı boylarda hazırlanır. Siyah kadın yüzük birçok kıyafetle uyum sağlamasından dolayı gün içerisinde ve organizasyonlarda kurtarıcı aksesuarlardandır. İstediğiniz doğal taş özellikli siyah tasarımlardan da temin ederek rahatsızlık duyduğunuz konuların tedavisinde kullanabilirsiniz. Sert bir malzemesi olan akik taşlı kadın yüzük asil bir duruşa sahiptir. Mücevherler içerisinde çoğunlukla yer verilen ve bireyler tarafından oldukça sevilen bu taşın güçlü bir enerji yaydığına inanılır. Renk tonlarının çoğunlukta olması da bu taşın tercih edilme sıklığını artırır. Gerginliği alarak kişilerin rahatlamalarını sağlayan akik taşlı ürünü istediğiniz kesim tarzlarında satın alabilirsiniz. Bireylerin kendisine olan güvenini artırdığına inanılan safir kadın yüzük aynı zamanda böbrek hastalıklarına da iyi gelir. Safir ile elde edilen ve kişilerin doğru karar almaları yönünde katkı sağlayan bu eşsiz ürüne ve diğer modellere Morhipo’dan ulaşabilir, siparişinizi verebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Kadın Yüzük Modelleri

Kadınların hayatında önemli bir yeri olan doğal taş kadın yüzüklerin çoğu birey tarafından güzel enerji yaydığına inanılır. Sağlığa katkısı olduğu düşünülen ve pek çok hastalığın tedavisinde kullanılan kehribar, firuze, ametist, sedef taşları kişilere kendini iyi hissettirir. Farklı renklerde hazırlanan kırmızı yeşil, sarı, mavi taşlı kadın yüzük sundukları eşsiz ve pozitif enerji sayesinde severek tercih edilir. Küçük ve büyük taşlar günlük ve özel davetlere göre seçilebilir. Abiye ve sportif günlük giyimde de boyuta göre seçim yapılır. Parlak yüzeye sahip olan kadın yüzük gümüş modeller de ışıltı kazanmanıza yardımcı olur. Mat yüzeye sahip olanlarını günlük olarak kullanabilir, birçok kombinle uyum yakalamasını sağlayabilirsiniz. Kadın kalın yüzük gösterişi sevenlerin parmaklarında yer verecekleri tasarımlardandır. Taş detaylı veya sade yüzeye sahip modelleri gümüş ya da altın ham maddesinden seçebilir, tek parça halinde kullanabilirsiniz. Öne çıkan ve girilen ortamlarda fark edilen kalın özellikteki aksesuarlar şıklığınızın konuşulmasında etkilidir. Zarif görünümler elde etmeyi tercih edenlerin favorisi ince kadın yüzük parmak yapısına göre seçilebilir. Küçük, orta ve işaret parmaklarda kullanılan bu tarz aksesuarlar, aynı anda birden fazla sayıda da takılabilir. Giyim tarzınıza uygun takılar zarif görüntüleriyle farklı bir stile kavuşmanıza katkı sağlar. Kadın lotus yüzük özel çiçek tasarımıyla işaret ve orta parmakta kullanılabilir. Zarif ve hoş kokulu bir çiçek olan lotus, birçok anlama tekabül etmesinden dolayı tercih edilir. Çeşitli inanışlarda birçok simgesel anlam yüklenen lotus aynı zamanda temizliği de ifade eder. Kadın baget yüzük farklı açılarda kesim şekliyle tanınır. Dikdörtgen ya da kare dizaynı ile sunulan baget ve çelik kadın yüzüklere Morhipo üzerinden erişebilir, istediğiniz şekil yapısında olan farklı kesimleri sipariş verebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Kadın Yüzük Çeşitleri

Gümüş kadın yüzük sade görünümü ile hem günlük hayatınızda hem de özel olarak katıldığınız davetlerde zarif olmanıza katkı sağlar. Gösterişi sevmeyenler ve gold renklerden hoşlanmayanlar için gümüş renkli modeller idealdir. Altın kadın yüzük evlilik sembolü olarak da çiftler tarafından seçilen ürünlerdir. Nişan esnasında da takılan altın, bilezik ve saatlerle uyumlu şekilde kullanılır. Kadın pırlanta yüzük, sevdiklerinizi yıl dönümlerinizde ve doğum günlerinde mutlu etmenin başında gelen hediyelerden biridir. Renk seçeneğini belirleyerek istediğiniz karat özelliğinde olanlardan alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Beyaz ve açık sarı tonlarındaki renk skalası bireylerin tercihine sunulur. Zarif kadın yüzük detaylarıyla gece elbiselerinin zarafetine eşlik eder. İnce bir halka üzerinde taşsız ya da tek taş şeklinde karşınıza çıkar. Kadın yüzük seti birden fazla sayıda yüzükten oluşur. Hem görüntü olarak hem de renk açısından farklı türlerden oluşan set, çeşitli kombinler yapılabilmesine katkı sağlar. Aynı anda takarak da stilinizi öne çıkarabilir, bileklik ve halhal aksesuarlarıyla kombininizi tamamlayabilirsiniz. Morhipo’da tercihinize sunulan şifalı kehribar kadın yüzük sayesinde de ağrıların hafiflediği düşünülür. Eklem ve baş ağrılarını alarak bireylerin kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olan bu yüzük çeşidi severek tercih edilir. Rahatlama ve sakinlik özelliği olan kehribar taşının, bağışıklık ve sindirim sistemleri üzerinde olumlu etkisi vardır. Kehribar, çam ağaçlarının reçinesinden hazırlanırken; oltu taşı kadın yüzük yer altı kaynaklarından elde edilir. Pozitif enerji veren taşın guatr, tiroit gibi hastalıklara iyi geldiğine inanılır. Solunum yollarında problem yaşayanların oltu taşını denemesi yararlarına olabilir. Tüm bunların yanı sıra asilliğiyle göz dolduran siyah taşlı kadın yüzük modelleri de siyah renkli abiyeler ve gece elbiseleri ile uyum yakalar. Online alışveriş imkanı sunan Morhipo üzerinden kampanyalı ürünleri inceleyerek istediğiniz takı çeşitlerinin siparişini verebilir, bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Birbirinden Şık Kadın Yüzük Modelleri Morhipo’da

Takı çeşitleri arasında klasik ve sportif modelleriyle öne çıkan ve tüm kıyafet tarzları ile uyum sağlayan kadın yüzükleri çeşitli madenlerden tasarlanır. Yer altı kaynaklarından elde edilen ve doğada serbest şekilde bulunabilen kadın minimal gümüş yüzük ince ve zarif bir yapıya sahiptir. Üzerinde minimal bir taşın bulunduğu modellerin yanı sıra düz halka şeklinde sunulanlar da Mohipo’da yer alır. Satın almak istediğiniz yüzüğün kaplama özelliklerini dilediğiniz gibi belirleyebilir, taş ve kaplama rengini seçebilirsiniz. Koton kadın çoklu yüzük altın, gümüş, turkuaz renklerinde 4’lü şekilde ambalajlanır. Birbirinden farklı sembollerin yer aldığı set içerisindeki ürünlerin hepsini aynı anda kullanabileceğiniz gibi tek parça halinde de kullanabilir, farklı günlerde değişik aksesuarlar takmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Kadın yüzük modelleri altın, gümüş, çelik, pembe altın, antika, eskitme, karartma, karma stilleriyle beğenilere sunulur. Sade renk ve tasarımlardan hoşlananlar çelik ve gümüş tercihlerinde bulunabilirler. Altın sarısı renk çoğu zaman gösterişli dizaynları ile kendini gösterir. Hem çiftler arası özel anlam taşır hem de kişiler beğendikleri modelleri tek parça halinde kullanabilirler. Gümüş kadın yüzük modelleri çoğunlukla günlük kullanımda tercih edilirken, gösterişli taş tasarımlarıyla öne çıkan ve her ortamda fark edilen dizaynları da mevcuttur. Gümüş ve altın renklerinin ince dokudaki eklemler için tasarlanan modellerinden faydalanabilirsiniz. Labalaba kadın yüzük eklem takılarıyla ve antik gümüş kaplamalarıyla öne çıkar. Bütün parmaklarınızda aksesuar şıklığını hissedebilir, kendi oluşturduğunuz stillerle tarzınızı yansıtabilirsiniz. Renkleri ve taşları bakımından farklılık gösteren kadın yüzük fiyatları açısından da değişik seyreder. Yüzüklerin kaplamasında yer alan çeşitli detaylar, farklı kıyafetlere uyum sağlaması bakımından avantaj sunar. Antik modelleri Morhipo kadın yüzük bölümünden inceleyebilir, zevkinize göre boyutuna karar verebilirsiniz. Online alışveriş yöntemi ile siparişinizi oluşturarak indirimli ürünlerden yararlanabilirsiniz.