Menüyü Atla

Göz Farı Modelleri ve Fiyatları

(1106)

1106 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Göz Farı

Renkli göz farı, kullananların gözlerini ortaya çıkarmak ve dikkat çekici bir hale getirmek amacı ile göz kapaklarına, göz altlarına ve kaş kemiklerine uygulanabilen bir makyaj malzemesidir. Ürün, kullananların gözlerine derinlik ve boyut katabilir, göz renginin ortaya çıkmasını sağlayabilir, gözlerin olduğundan daha büyük görünmesine yardımcı olabilir ve yüzünüzdeki en dikkat çekici yerin göz bölgesi olmasına sebep olabilir. Tekli göz farı çeşitleri birçok farklı dokuda ve renkte üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Genellikle pigmenti yüksek bir tozdan yapılıyor olsa da zaman zaman sıvı, kalemi krem veya jel formunda da olabilir. Bu formlar ve renkler arasından tarzınıza, cilt tonunuza ve zevklerinize en uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz. Bir kozmetik ürününün etkisini ve renklerini en güzel şekilde gösterebilmesi için olmazsa olmazlardan biri cilt bazlarıdır. İlk olarak göz makyajından önce göz farı bazı kullanarak yaptığınız makyajın daha dikkat çekici ve keskin bir görünüme ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Astar olarak da kullanılan bazlar, fondöten veya kapatıcı gibi ürünlerden önce cilde uygulanarak hem cildin daha sağlıklı görünmesini hem de cilde yapılan makyajın daha kalıcı olmasını sağlar. Baz kullanılan göz makyajlarında, far uzun süre bozulmadan durabilir. Ayrıca makyaj bazları pütürlü görüntüyü engelleyerek keskin ve özenli bir görünüm yakalamanızı sağlayabilir. Flormar göz farı gibi markaların ürünleri gün içinde terleme ve ıslanma gibi durumlara karşı durarak yüzde yüz kalıcılık sağlamayı hedefler. Su geçirmez özelliğe sahip ürünleri üreten markalar, kullanıcıların beğenisini kazanır. Bazlarla desteklenen makyajlar rose göz farı gibi parıltılı kozmetik ürünler makyajınızın profesyonel ellerden çıkmış kadar kalıcı ve keskin görünmesine yardımcı olur. Morhipo online alışveriş sitesi sayesinde Maybelline göz farı ve daha onlarca farklı ünlü markanın ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Üstün Kalıcılık Sağlayan Göz Farı Çeşitleri

Golden Rose göz farı ve benzeri birçok marka, göz makyaj ürünlerini kullanıcıların göz sağlığını dikkate alarak özenle üretmeyi hedefler. Öncelikle göz sağlığı için alerjik maddeler içermeyen doğal içerikli ürünler tercih edilmelidir. Far seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise cilt, göz ve göz çevresi rengidir. Teninize uygun tonları seçerken göz altı morluklarınızı kapatabilir ve gözünüzün orijinal rengini daha dikkat çekici kılabilirsiniz. Eğer kahverengi tonlarında koyu renk bir göze sahipseniz sarı göz farı gibi açık ve canlı renkleri kullanabilirsiniz. Açık renk farları kullanmadan önce gözdeki morlukları veya kızarıklıkları giderebilmek için ten renginizle uyumlu bir makyaj bazı kullanabilirsiniz. Makyaj bazı üzerine sürülen açık renk kozmetik ürünleri cilde parlak bir görünüm katar. Sarı, yeşil veya turuncu göz farı gibi canlı ama açık renkler, koyu renk gözlerle oldukça net bir kontrast yaratarak makyajınızı tamamlar. Ela veya yeşil bir göze sahip olan kullanıcılar yeşil göz farı ile gözlerinin rengini iki kat daha fazla ortaya çıkarabilirler. Göz rengi ile uyumlu göz farı kullanımı gözlerin daha parlak ve büyük görünmesini sağlayabilir. Mavi göz farı çeşitleri de aynı şekilde mavi gözlü kullanıcıların göz rengini daha çok ortaya çıkarırken kahverengi gözlü kullanıcıların gözleri ile kontrast yaratır. Makyaj yapmaya yeni başlayanlar veya hafif makyajlar tercih edenler için Note göz farı gibi paletler tercih edilebilir. Tekli, üçlü, altılı veya dokuzlu paletler olarak hazırlanan bu ürünler içerisinde doğal renklerin çoğu yer alır. Ayrıca birçok marka eğlenceli ve cesur makyajlar için de kırmızı göz farı gibi farklı ve canlı renkleri kullanıcıların beğenisine sunar. Siz de Morhipo sayesinde Avon göz farı gibi ürünlerden farklı markaların kadın göz farı çeşitlerine kadar dilediğiniz makyaj malzemesine ulaşabilirsiniz.

Güzelliğinize Güzellik Katan Göz Farları

Markalar, far paletlerini üretirken binlerce farklı kullanıcıya hitap edebilmeyi ve hepsinin tarzına uygun bir ürün sunabilmeyi hedefler. Bu sebeple göz farı fiyatları çok geniş bir skalaya yayılır. Fiyatlar; paletlerin büyüklüğüne, renklerine ve kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilir. Paletleri seçmeden önce renk skalasına dikkat edilmelidir. Bu adımdan sonra ise paletin günün hangi zamanı için kullanılacağı belirlenmelidir. Akşam yemeklerinde, davetlerde ve özel gecelerde kullanılacak olan farların normalden biraz daha parıltılı olması gerekir ve doğru seçim de şık elbiseleri kolayca tamamlar. Işıltılı göz farı ürünleri böyle gecelerin kurtarıcısı olabilir. Altın ve gümüş rengi göz farları gece vakti için en çok tercih edilen gölgelendirme renklerinden biridir. Parıltılı tonlar sadece makyajınızı zenginleştirmekle kalmaz. Aynı zamanda bakışlarınıza ışıltı katar. Simli göz farı çeşitleri fotoğraflarda gözlerinizin dikkat çekici çıkmasına yardımcı olabilir. Herhangi bir rengi, simli tonlarla karıştırarak da ilham verici ve cesur bir tarz yaratabilirsiniz. Ayrıca gece makyajlarında neon göz farı ürünlerini kullanarak da gözlerinizi ortaya çıkarabilir, kıyafetlerinizi tamamlayabilirsiniz. Neon farlar karanlıkta parlayarak göz alıcı bir görünüm yaratır. Neon ürünler sayesinde kostümlü davetlerde veya özel partilerde kombinlerinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Sıcak pembeden elektrik mavisine kadar birçok farklı renk seçeneğini kolayca bulabileceğiniz parlak göz farı çeşitleri eğlenceli kişiliğinizi ortaya çıkarmanızı sağlar. Eğer dikkat çekici makyajlar yapmak yerine daha sade ve uçucu tonları tercih ediyorsanız, pastel göz farı çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Pastel tonları kullanırken yüzünüzün geri kalanını daha sade tutarak odağı gözlere çevirebilirsiniz. Bu renkleri hafifçe uygularsanız yarı saydam bir görünüm elde edebilir, yoğun olarak kullanırsanız tonları patlatabilirsiniz. Sade veya eğlenceli tüm Farmasi likit göz farı çeşitlerine ve daha birçok markanın yüzlerce ürününe Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.

Çeşitli Göz Farları Morhipo’da

Mat göz farı çeşitleri likit, jel, toz veya krem biçiminde olacak şekilde farklı dokularda üretilerek kullanıcıların beğenisine sunulur. Bu dokular arasında seçim yapmadan önce kendi cilt tipinizi belirlemeniz önerilir. Makyajın yüzünüzde kusursuz durması ve uzun süreli bir kalıcılık sağlayabilmesi için farın yapısına karar verdikten sonra bu yapıya uygun fırçaları edinebilirsiniz. Krem göz farı çeşitleri küçük bir kutu içerisinde üretilir ve kremsi yapısı sayesinde elle veya bir aplikatör yardımıyla kolayca alınabilir. Kremsi yapıdaki ürünler göz çizgilerine dolmaz ve kolayca sürülecek bir kıvama sahiptir. Kalıcı olmasını istediğiniz herhangi bir makyajın altına da kremsi ürünler ve beyaz göz farı sürmeniz önerilir. Bu sayede makyaj uzun süre bozulmadan kalır ve renk pigmentleri beyazın üzerinde daha canlı gözükür. Kullanıcıların beğenisine göre diğer bir seçenek ise likit göz farı çeşitleridir. Likit farlar sıvıya yakın bir durumda oldukları için tüpler içerisinde satılır ve genellikle kendi fırçaları da beraberinde bulunur. Sıvı yapıdaki ürünleri fırça yardımı ile tek bir noktaya sürdükten sonra kolayca dağıtarak kullanabilirsiniz. Kalem göz farı ise daha keskin hatlar çizmek isteyen kullanıcıların ilk tercihi olur. Oldukça fazla pigmente sahip olan bu kalemler özellikle canlı renk kullanımı için ilk tercihlerden biridir. Jel göz farı çeşitleri ise yağsız ve kolay sürülebilir bir yapıya sahiptir. Ayrıca kremsi yapıları sayesinde kolayca sürülebilirler ve hızlı şekilde emilirler. Böylece makyajınız dağılmadan ve bozulmadan tüm günü geçirebilirsiniz. Maybelline krem göz farı ve daha fazla çeşit için Morhipo online alışveriş sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bütçenize ve kullanım niteliğinize uygun olan ürüne karar verdikten sonra siparişinizi oluşturabilirsiniz.