Menüyü Atla

Kadın Gecelik

(2223)

2223 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Kadın Gecelik

Gecelik, uyurken rahatsız hissetmemek için tasarlanan gece giysileridir. Uzun, kısa ve askılı gibi model seçenekleri bulunur. Gecelik satın alınırken bazı noktalara dikkat edilmelidir. Giyen kişiyi uyurken rahatsız etmemesi için dar kesim geceliklerden kaçınılmalıdır. Dar gecelikler hareket alanını kısıtlayarak uyku problemlerine sebep olabilir. Satın alınan geceliğin kumaşı giyen kişinin cildini kaşındırmayan ve terletmeyen bir yapıda olmalıdır. Bazı kumaşlar ciltte alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Bu nedenle hafif, nefes alan ve terletmeyen kumaşlar tercih edilmelidir. Pamuk, saten ve penye gibi kumaşlar hafif ve ince yapıdadır. Vücudun yapısına ve bedenine uygun gecelikler kullanılmalıdır. Dar gelen ve sıkan kıyafetler kan dolaşımını olumsuz etkiler. Bu nedenle hem şık hem de konforlu ürünler tercih etmek önemlidir. Kış ve yaz mevsimlerinde farklı gecelikler kullanılır. Yazlık kadın gecelikler ince ve hafif kumaşlara sahiptir. Sıcak yaz gecelerinde kuru ve serin kalmanızı sağlar. Kışlık kadın gecelik modelleri üşümenizi engelleyerek kaliteli bir uyku uyumanıza yardımcı olur. Gecelikler uykuda rahatsızlık vermemesi için ince ve hafif kumaşlardan üretilirler. Bu nedenle kalitesiz kumaşlar çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra zarar görebilir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için kaliteli bir ürün satın almak çok önemlidir. Uyurken bile şık görünmek isteyen biriyseniz kadın gecelik takımları sizin için güzel bir alternatiftir. Şık ve modern tasarımlara sahip bu takımlar sabahlık ve geceliklerden oluşur. Günlük ve fantezi gecelik seçenekleri mevcuttur. Elbise formundaki gecelikler size göre değilse, kadın gecelik pijama takımı modellerini tercih edebilirsiniz. Bu takımlar pijama takımı ve sabahlıktan oluşur. Pijamaların uzun ve kısa kollu modelleri vardır. Siz de uyurken bile şık kıyafetler tercih edenlerdenseniz kadın gecelik markalarını Morhipo üzerinden inceleyebilirsiniz.

Şık ve Modern Kadın Gecelik Çeşitleri

Gecelik gibi ürünler satın alınırken kumaşlarına dikkat edilmelidir. Bazı kumaşlar cilt yapısının bozulmasına sebep olabilir. Bu nedenle pamuklu kumaşlar tercih edilmelidir. Kadın penye gecelik elbise ince ve hafif yapısıyla ciltte problemlere sebep olmaz. Nefes alabilen bir kumaş olduğundan terlemeyi önler. Özellikle sıcak yaz günleri için güzel bir alternatiftir. Gecelik elbiselerin uzun ve kısa boy seçenekleri vardır. Askılı ya da uzun kollu modelleri bulunur. Bu nedenle her zevke hitap eden ürünlerdir. Saten gecelikler ince ve zarif yapısıyla kadınların sıklıkla tercih ettiği modellerdir. Kadın gecelik saten ürünlerinin pek çok renk ve model seçeneği mevcuttur. Saten, ince ipekten dokunan bir kumaş türüdür. Ciltte alerjik reaksiyonlara sebep olmaz ve terletmez. Saten gecelikler genellikle yaz ayları için kullanılır. Oldukça ince bir kumaş olduğundan soğuktan koruma gibi özellikleri yoktur. Hem sabahlık hem de bir gecelik arayışındaysanız, kadın saten gecelik takımı modelleri sizin için idealdir. Çok fazla renk ve model seçeneği vardır. Fantezi ve günlük gecelik modelleri mevcuttur. Rahatlığının yanı sıra şık tasarımlı bir gecelik satın almak isterseniz, kadın dantel gecelik modellerini inceleyebilirsiniz. Kadın askılı gecelik ve uzun kollu gecelik çeşitleri mevcuttur. Dantelli, penye ve saten modelleri vardır. Dilerseniz bu modelleri, dilerseniz dantel ve satenin bir arada kullanıldığı gecelik modellerini tercih edebilirsiniz. Uzun kollu kadın gecelik çeşitleri kış mevsiminde gecelik giymeyi tercih eden kadınlar için iyi bir seçenektir. Üşümeyi engelleyerek konforla uyumanıza yardımcı olur. Kısa ve uzun kadın gecelik modelleri yaz ve kış için kullanılabilen ürünlerdir. Kısa gecelikler diz üstünde, uzun gecelikler dizin altında ya da ayak bileğinde bitebilir. İçinde bulunduğunuz mevsime ve zevkinize uygun gecelik modellerini inceleyebilir, Morhipo üzerinden satın alabilirsiniz.

İndirimli Kadın Gecelik Modelleri

Gecelik, kadınların sıklıkla tercih ettiği giyim ürünleridir. Bazı kumaşlar kolaylıkla yıpranabilir. Bu nedenle kaliteli kumaşlara sahip gecelikler tercih edilmelidir. Pierre Cardin kadın gecelikler kaliteli ve yumuşak dokularıyla kadınların beğenisini kazanan ürünlerdir. Pek çok renk seçeneği bulunur. Günlük yaşamınızda kullanmak üzere bir gecelik arayışındaysanız güzel bir seçenektir. Kısa kollu ve uzun gecelik modelleri mevcuttur. Gecelik ve sabahlığın bir arada olduğu modelleri satın almak isterseniz Pierre Cardin kadın gecelik seti modellerini inceleyebilirsiniz. Penye, saten ve dantelli setleri vardır. Zevkinize uygun ürünü tercih ederek gece boyu konforla uyuyabilirsiniz. Pamuklu gecelikler cildinizi rahatsız etmeyen ve terletmeyen ürünlerdir. Siz de pamuklu gecelikler kullanmayı tercih eden biriyseniz, DeFacto kadın gecelik modellerine göz atabilirsiniz. Kısa kollu, uzun kollu, kalın askılı ve ince askılı model seçenekleri bulunur. Renkli ve baskılı modelleri mevcuttur. Hafif yapılarıyla hareket alanınızı kısıtlamaz. Terlemenize sebep olmaz. Yaz mevsimi ve kış mevsimi için ürün seçenekleri bulunur. Penti kadın geceliklerinin pek çok renk ve model seçeneği vardır. Dilerseniz şık tasarımlarıyla saten gecelikleri, dilerseniz günlük yaşam için ideal ürünler olan penye modelleri tercih edebilirsiniz. Kısa kollu, uzun kollu ve ince askılı modelleri mevcuttur. Koton kadın gecelikler günlük yaşamında rahatlığı ön planda tutanlar için güzel alternatiflerdir. Baskılı ve düz renk modelleri vardır. Uzun kollu, ince askılı, kalın askılı ve gömlek formunda modelleri bulunur. Sevim kadın gecelik modelleri likralı kumaşlardan üretilir. Oldukça esnek olduğundan uyurken rahatsızlık vermez. Yaz mevsimi için ideal ürünlerdir. Eşinizle takım giyinmek isterseniz, kadın erkek takım gecelik modellerini inceleyebilirsiniz. Takım geceliklerin saten ve penye gibi kumaş seçenekleri bulunur. Uzun kollu ve kısa kollu modelleri mevcuttur. Kaliteli ve uzun ömürlü bir gecelik arayışındaysanız Morhipo’yu ziyaret edebilir, kadın gecelik indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

En Rahat Kadın Gecelik Modelleri Morhipo’da

Morhipo, 2011 tarihinden bu yana hizmet veren bir online alışveriş sitesidir. Birçok markaya, kategoriye ve ürüne ev sahipliği yapar. Her ihtiyaca uygun ürünleri bütçe dostu fiyatlarla satışa sunar. İnternet alışverişi yapılırken köklü ve güvenilir bir site seçmek çok önemlidir. Morhipo, güvenli internet alışverişi denildiğinde akıllara ilk gelen alışveriş sitelerindendir. Çeşitli kategorilerde ürünleri satışa sunduğu gibi Morhipo kadın gecelik kategorisinde de onlarca ürünü satışa sunar. Kadın geceliklerin dantel, penye ve saten kumaşlardan oluşan modelleri vardır. Satın alınan geceliğin uykuda rahatsız etmemesi ve hareket alanını kısıtlamaması çok önemlidir. Dar ve terleten kumaşlar uykunuzda rahatsızlıklara sebep olabilir. Kadın rahat gecelikler hafif kumaşlara sahiptir. Bu sayede kaliteli bir uyku için ideal ürünlerdir. Terletmeyen esnek kumaşlar rahat hareket etmenize yardımcı olur. Yaz ve kış mevsimlerinde kullanılan gecelikler farklıdır. Yaz mevsimi için üretilen gecelikler ince kumaşlara sahiptir. Kış mevsimine uygun gecelikler üşümenizi engellemek üzere kalın kumaşlardan üretilir. Saten kumaştan üretilen kadın gecelikler yaz mevsimi için ideal ürünlerdir. İnce yapıları sayesinde terlemenizi engeller. Penye kumaşların ise yaz ve kış için olan ürünleri vardır. Penye, pamuklu bir kumaştır. Bu nedenle penye gecelikler terlemenizi engeller. Kısa kollu, askılı ve uzun kollu kadın gecelik seti modelleri bulunur. Bu setler sabahlık ve gecelik ya da sabahlık ve pijama takımlarından oluşabilir. Kadın gecelik sabahlık takımları oldukça kullanışlı ürünlerdir. Hamileler için üretilen seçenekleri de mevcuttur. Çok fazla model ve renk seçeneği bulunur. Kadın siyah dantel gecelik kadınların sıklıkla tercih ettiği modellerden biridir. Şık, rahat ve kaliteli kadın gecelik modellerini incelemek için Morhipo’yu ziyaret edebilir, bütçe dostu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.