Menüyü Atla

Eyeliner Modelleri

(297)

297 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Eyeliner

Etkileyici bir makyajın en önemli parçalarından biri eyelinerdır. Eyeliner, göz kapağı çizgisi üzerine çekilen ve gözleri daha çekik gösteren, böylece daha çekici ve dinç bir bakış etkisi yaratan bir unsurdur. Eyeliner, bir dokunuşta tüm güzelliğinizde büyük fark yaratmanıza yardımcı olur. Üstelik çok yönlü kullanım sağlamasıyla da vazgeçilmez bir ürün olduğu söylenir. Bazen makyaj yapmaya zamanınız olmayabilir. Bu tarz durumlarda çantanızda taşıdığınız bir eyelinerı kullanarak bütün günü idare edebilirsiniz. Birçok eyeliner markası arasından seçim yaparken zorlanabilirsiniz. Eyeliner nedir sorusuna en güzel cevap, göz kalemi veya gözleri tanımlamak için kullanılan bir kozmetik ürünü olmasıdır. Çeşitli estetik etkiler yaratmak için gözün çevresine uygulanır. Bazı kadınlar eyeliner sürerken zorluk yaşarlar. İlk kez eyeliner çekecekler için kalem formlu eyelinerler tercih edilmelidir. Eyeliner sürmek aslında düşündüğünüz kadar zor değildir sadece el yatkınlığı ve biraz tecrübe ister. Deneyip uyguladıkça el yatkınlığı ve tecrübe kendiliğinden oluşur. Makyajın bütün görüntüsünü değiştiren eyeliner, kirpik diplerine ince ya da kalın bir çizgi şeklinde çekildiğinde görünümünü değiştirir. Gözlerinizi vurgulamak ve bakışlarınıza anlam katmak için eyeliner sürülür. Doğru bir seçim için kadınlar öncelikle kendi gözlerini tanımalı ve göz şekline göre eyeliner tercih etmelidir. Aksi takdirde hoş bir görüntü olmayabilir. Günlük makyajınızda uyguladığınız eyeliner, göz renginizi belli etmekle beraber hoş ve ilgi çekici bir görüntü oluşturur. Göz makyajının etkileyiciliğini artırır. Eyeliner, makyajın bütünlüğünü koruduğu için son vurucu hamledir. Yeni bir ürün olan renkli eyeliner, sizleri daha çekici gösterecek ve gözlerinizin güzelliğini belli edecek bir üründür. Kadınlar arasında yeni bir trend niteliği taşır. Siz de uygun fiyatlı ve farklı yapılarda bulunan eyeliner çeşitlerine Morhipo’dan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Eyeliner ile Makyajınızın Etkisini Artırın!

Eyeliner, göz makyajı için genellikle tek başına bile kullanılması tercih edilen makyaj malzemelerinin başında gelir. Ancak stiliniz için doğru ürünü bulmayı ve doğru şekilde uygulamayı öğrenmeniz gerekir. Eyeliner seçerken kıyafetinizin rengi, göz şekliniz ve saç renginiz gibi birçok değişkeni de göz önünde bulundurmak önemli bir etkendir. Bunun yanı sıra eyeliner modelleri de kullanım amacı ve etkilerine göre değişiklik gösterir. Serbest formlarından dolayı kadınların favorileri arasında yer alan jel eyelinerlar, fırça ile uygulanır ve yumuşak sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Kusursuz ve kuyruklu bir eyeliner çekebilmek için en ideal seçim olan jel eyelinerlar, harika sonuçlar elde etmenizi sağlar. Jel eyeliner, ince fırça ucu ile kirpik çizgisi boyunca kayar ve kolaylıkla çeşitli görünümler oluşturur. Siyahın mükemmel tonlarında cesur ve ince çizgiler oluşturabilmenizi sağlayan flormar jel eyelinerı deneyebilirsiniz. Renkli eyelinerlar ise klasik kedi gözü makyajına farklı bir yorum kazandırır. Jel eyelinerlar özellikle dumanlı göz makyajlarında tercih edilir. Maybelline eyeliner ile hem keskin hem de sert bir görünüm elde edebilirsiniz. Güzel bir görünüme kavuşmak için Maybelline jel eyeliner modelleri ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Sıklıkla kullanılan ve kolay kontrol edilebilen göz kalemlerini, kirpiklerinizin iç kısımlarına çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra Maybelline waterproof eyeliner modelini suya dayanıklı ve kaliteli olmasıyla, kedi gözü makyajı için baz olarak kullanabilirsiniz. Kalem eyeliner, en yaygın kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Formundan dolayı kullanımı rahattır. Ancak sert uçlu olduğu için zor sürülür. Bütün kadınların gözdesi olmuş durumdadır. Ayrıca kalem eyelinerı silikonlu olanlarından seçerseniz daha kolay bir şekilde sürebilirsiniz. Kalem eyelinerı dağıtarak yumuşak ve buğulu bakışlar yaratabilirsiniz. Renk çeşitliliği oldukça geniş olan eyelinerlar arasından renkli eyeliner tercih ederek farklı bir tarz yaratabilirsiniz.

Eyeliner ile Makyajınızı Dolgunlaştırın!

Gözleri belirginleştirmenin ve farklı bir hava katmanın yolu eyelinerdan geçer. Hayalinizdeki makyaja eyeliner çekerek imzanızı atabilirsiniz. Farklı sürüş teknikleri ile göz yapınızı değiştirebilirsiniz. Makyajınızı yaparken son noktayı eyeliner sürerek koyabilir, tarzınıza farklılık katabilirsiniz. Makyajda zarif, retro ya da çekici bir hava yaratmanın formülü sizlerin elindedir. Flormar eyeliner ile son noktayı koymak mümkündür. Simsiyah yapısı ile gözlerinizi daha çekici gösterir. Gözlerinize yeni bir açı kazandırır. Her ortamda kullanılan eyelinerları özel gecelerde de kullanabilirsiniz. Bunun için ilk tercihiniz ışıltılı eyeliner olmalıdır. Hem sizleri gecenin yıldızı yapar hem de kıyafetinize anlam katar. Sizleri gecenin yıldızı yapacak eyeliner modeli ise yarım eyelinerdır. Yarım eyeliner çekmek günden güne daha da trend bir hale gelir. Küçük gözlere sahip olanlar için ideal bir yöntemdir. Çünkü yarım eyeliner çekmek gözleri daha büyük ve çekik gösterir. Yarım eyelinerı, göz şeklinize göre gözünüzün tam ortasında veya göz pınarına daha yakın bir noktada sonlandırabilirsiniz. Böylece kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Kusursuz makyajı tamamlamak için de kalıcı eyeliner modellerine ihtiyaç duyulur. Bu özel gecelerde terlediğinizde veya ağladığınızda akma yapmaz ve sizleri mağdur etmez. Bunun için en doğru seçim pastel eyelinerdır. Bu eyeliner, istediğiniz tarzı elde ederek gecenizi daha da güzel hale getirir. Muhteşem bakışlara sahip olmanızı sağlar. Nars eyeliner, tek bir sürüşte bile kusursuzluk sağlayan modern yapıya sahiptir. Hatları keskin bir şekilde öne çıkaran ve çeşitli uygulama olanağı sağlayan süper ince bir ucu bulunur. 24 saate kadar dayanıklı ve yüksek yoğunluklu renge ev sahipliği eder. Pürüzsüz ve eşit bir şekilde kayarak kolay bir sürüş tekniği elde etmenizi sağlar. Tüm eyeliner ürünlerine Morhipo’dan ulaşım sağlamanız mümkündür. Kolaylıkla istediğiniz ürünü bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Birbirinden Çeşitli Eyeliner Modelleri Morhipo’da

Göz makyajı denince herkesin aklına ilk eyeliner gelir. Eyeliner, sürme olarak da bilinir. Gözleri daha iri ve belirgin hale getirmek için kirpik diplerine uygulanan siyah bir çizgi uygulaması da denilir. Morhipo’dan farklı eyeliner ürünlerine ulaşabilirsiniz. Birçok eyelinerı içinde barındıran Morhipo, renkli eyeliner modellerini de satışa sunar. Renkli eyeliner çeşitleri arasından sıklıkla tercih edilen model ise kahverengi eyelinerdır. Kahverengi eyeliner, yoğun ve mat bitişli bir yapıya sahip olmakla beraber kahverengi gözlü kadınların gözdesi olmuştur. Gözleri apaçık belli eder ve yoğunluğu sizleri rahatsız etmez. Eyeliner önerileri arasında ilk sırada yer alan Lancome eyeliner ile kedi bakışlara sahip olabilirsiniz. Bu eyeliner, yumuşak ucuyla kirpik hattı boyunca tek hamleyle yoğun bir çizgi çekmenize imkan verir. Formülündeki zengin renk tonları sayesinde mükemmel kalıcılığa sahip oluşuyla bilinir. Net ve kusursuz çizgiler için kolay bir formata sahip olan Lancome eyeliner modelleri tüm kadınları esiri altına alır. Kirpik diplerine yakın erişim sağlar. Uygun fiyatlı eyeliner modelleri arasında sıklıkla duyulan Golden Rose eyelinerdır. Kolay uygulanabilen siyah ve likit olanı sıklıkla tercih edilir. Derin ve gizemli bakışlar yaratır. Kirpik diplerine istenilen incelikte, kolayca uygulanabilir. Bir başka model olan Note eyeliner ise, gözlerinizin farklı bir boyut kazanmasını sağlar. Esnek fırçasıyla kolaylıkla uygulanır. Lens kullananların ve hassas gözlerin kullanımına uygundur. İçeriğindeki tatlı badem yağı ve E vitamini kirpik diplerini beslerken, kirpiklerin uzamasına da yardımcı olur. Esnek ve tutuş mesafesi kısa fırçası ile kolay uygulama imkanı sunar. Siz de uygun fiyatlı eyeliner modellerine Morhipo üzerinden ulaşarak sorunsuz ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.