Menüyü Atla

Kadın Çanta

(13496)

13496 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Kadın Çanta

Kadınların imajını tamamlayan ve onlara yardımcı olma görevini üstlenen çok önemli eşyalar vardır. Kadın çanta türleri kadınların tarz oluşturmasına katkı sağladığı gibi yanında olması gereken eşyaların bulundurulmasında da önemli yer tutar. Yaşam içerisinde çok yaygın hale gelen şık kadın çanta çeşitlerinin kullanımı Orta Asya’ya kadar uzanır. Geçmişten bugünlere kadar birçok değişim geçiren çantalar, farklı kadın çanta markaları tarafından üretilerek kullanıma sunulmaya başlar. Kadınlar çanta modellerini seçerken vücut yapılarını ve ürünü kullanmayı düşündüğü yeri göz önüne alır. Örneğin spora giderken Adidas kadın çanta türünü kullanabilir. Bu tür çanta çeşitleri çoğunlukla büyük boyutta olur. Böylece spor için gereken eşyaları çantasında rahatlıkla bulundurabilir. Günlük kullanımda konfor sunan çapraz kadın çanta çeşitlerinin kullanımı sırasında başka işlemler rahatlıkla gerçekleştirilebilir. Kısa boylu olan kişiler uzun askılı modelleri tercih edebilir. Özel davetler için de İnci kadın çanta modelleri kullanılarak oldukça şık ve zarif bir görünüm oluşturulabilir. Genelde bu tür çantaların boyutları küçük olur. Deniz keyfi yaşamayı planlayan kişiler de ilgi çekici desenleri olan Morhipo kadın çanta çeşitlerini tercih edebilir. Plaj için kullanılan çantalar, spor için kullanılan modeller gibi büyük boyutta olur. Bu şekilde oldukça konforlu kullanım imkanı sunabilir. Markanın güzel ve kullanışlı modellerin yanı sıra kadın çanta cüzdan seti gibi ürünler de oldukça revaçtadır. Oldukça önemli eşyaların bulundurulduğu cüzdan setleri, çantalar kadar fonksiyonel işlev görür. İş yerinde, özel davetlerde, alışverişe veya spora giderken çeşitli renk, desen ve yapıya sahip çanta ve cüzdan modellerini uygun fiyatlara Morhipo’da bulabilmeniz de mümkün. Böylece kolaylıkla elde edebildiğiniz çanta modellerini diğer giysi ve aksesuarlarınız ile tamamlayarak oldukça farklı ve dikkat çekici stilinizi oluşturabilirsiniz. Kaliteli çanta çeşitlerini Morhipo’dan uygun fiyatlara alabilirsiniz.

Tarz Yaratan Kadın Çanta Modelleri

Farklı markalar tarafından üretilen kadın çanta çeşitleri, yapımında kullanılan malzeme, desen ve boyutlarına göre farklılık gösterir. Yapı olarak sert veya yumuşak olan çantaların üretiminde deri, tahta, boncuk, hasır, makrome ve kumaş gibi malzemeler kullanılır. Çantanın iç bölümünde ise elyaf, kumaş, ipek veya deri kullanılır. Çanta modeli için kullanılan saplar, metal, deri, zincir, plastik ve ahşap şeklinde olabilir. Çantaların kullanım amacına göre, sportif, günlük, iş veya abiye model seçenekleri mevcuttur. Örneğin Beymen kadın çanta çeşitleri, farklı boyutları ve stilleri ile kadınlara birçok alternatif sunar. Günlük yaşamda veya eğlenceli etkinliklerde kullanabileceğiniz LCW kadın çanta türleri, dinamik konsepti ile dikkat çeker. Ofis, okul ya da spor gereçlerini rahatlıkla taşıyabileceğiniz çeşitli ebatlarda havalı modeller bulabilirsiniz. Derimod kadın çanta çeşitleri, deri malzeme tercih edenlerin vazgeçilmezleri arasında yer alır. Modeller, içerdiği deri yapısının yanı sıra özgün stilleri ile moda dünyasının öncüleri arasındadır. Koton kadın çanta çeşitleri içerisinde hasır malzeme kullanılarak üretilen kullanışlı modeller, güzel görünümü ile günlük olarak veya plajda sıklıkla kullanılabilir. Morhipo’da ismini dünya çapında duyuran markaları bir arada bulmanız mümkündür. Mavi kadın çanta çeşitleri gibi sportif yaşam tarzına hitap eden modeller kadar klasik tarzların beklentilerini karşılayan küresel markalar da buradadır. Çoğunlukla orta boyutta bulunan ve sapı deri malzemeden üretilen Benetton kadın çapraz çanta çeşitleri günlük yaşamda sıklıkla tercih edilen modellerdendir. Ürünlerin kullanım amacının yanı sıra içerdiği desen ve tarzı, koleksiyon yapan çanta tutkunları için dikkate değerdir. Yeni nesil modanın dinamiklerini özgürce yansıtan ÇÇS kadın çanta çeşitleri canlı renkleri ve farklı desenleri ile göze çarpar. Her sezona damgasını vuran kült modellerden yeni tasarımlara kadar birbirinden farklı çantalara Morhipo’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Kadın Çantaları

Kadın çanta modelleri kullanım alanları ve estetik açısından çeşitli özelliklere sahiptir. Çantaların beyaz, siyah, kahverengi, mavi, kırmızı, yeşil ve sarı gibi sıklıkla kullanılan renkleri vardır. İş, okul, spor, özel davetler veya etkinliklerde kullanılmak üzere çeşitli amaçlara uygun üretimler yapılır. Deri kadın çanta çeşitleri olduğu gibi yapımında hasır, polyester, kadife ve abiye kumaşlar kullanılan ürün modelleri de olabilir. Genellikle giysiler ile uyumlu olarak kullanılan çantalar küçük, orta ve büyük olmak üzere farklı boyutlarda üretilir. Farklı renk seçenekleri sunan modeller arasında beyaz kadın çanta çeşitleri de yerini alır. Çantaların kumaş yapısını sertleştirmek için mukavva, sünger veya tela kullanılabilir. İsteğe bağlı olarak yumuşak yapıda olan modeller de vardır. Ön ve arka yüzleri olan çantanın, pens veya büzgü gibi hacim kazandıran tasarımları olabilir, Süslü klipsleri, tokaları, halkaları, iç astarı ve ağız kısmı, ürün modelinin ortaya çıkmasını sağlayan özellikler arasında yer alır. Guess kadın çanta türleri, metalden yapılan ikonik logoları ve saplarıyla dikkat çeker. Sportif marka karakteriyle bilinen Tommy Hilfiger kadın çanta çeşitleri yapımında polyester ya da deri gibi farklı materyaller kullanılabilir. Sporla ilgilenen kişiler arasında popüler olan modeller vardır. Üreticiler de kullanıcıların beklentilerini karşılayan alternatif modeller üzerinde yoğunlaşır. Lacoste kadın çanta çeşitleri de aktif bir yaşam süren kişilerin tercihleri arasındadır. Bel ve sırtta taşınması için üretilen modelleri ile oldukça sportif bir görünüme sahiptir. DeFacto kadın çanta modelleri üretirken günlük hayatın dinamiklerine odaklanır. Genç olan ve kendini genç hisseden herkesin tarzını yakalayabileceği ürünler sunar. Hem yetişkinlerin hem de yeni neslin beklentilerine yanıt veren Calvin Klein kadın çanta çeşitleri, zamansız tasarımlarıyla ön plana çıkar. Birçok markanın farklı çanta modellerinin özelliklerini detaylı görselleriyle birlikte Morhipo’da inceleyebilirsiniz.

İndirimli Kadın Çanta Markaları Morhipo’da

Dünyaca ünlü markaların sunduğu kadın çantaları, Morhipo’nun sunduğu kampanyalar ile oldukça uygun fiyata alınabilir. Birçok markanın ürünleri, yapımında kullanılan malzemelere ve tasarımına göre fiyatlandırılır. Günlük olarak veya spora giderken kullanılan çantalar çok sık kullanılması nedeniyle dayanıklı ve uzun ömürlü olmalıdır. Morhipo’dan uygun fiyatlar ile alınan kaliteli ürünler, bütçeden tasarruf edilmesine katkı sağlayabilir. Örneğin spor düşkünleri Nike kadın çanta türlerini, bütçesini sarsmadan avantajlı şekilde temin edebilir. Sırt çantası modelleri için de Puma kadın çanta çeşitleri tercih edilebilir. Günlük olarak kullanılan ve kişilere hareket serbestliği sağlayan kadın çapraz çanta çeşitleri tüm markaların sunduğu ürünler arasındadır. Morhipo’nun sunduğu imkanlardan faydalanarak avantajlı şekilde alarak verimli bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. Canlı renk seçenekleri olan Benetton kadın çanta çeşitleri ile günlük hayatta enerjinizi yükseltebilirsiniz. İş toplantılarının atmosferine uyum sağlayacak olan Kemal Tanca kadın çanta tasarımları, gündelik tarzında elit bir stil isteyen kadınlar için de alternatifler sunar. Yeni dünyada aktif olarak var olan ve zor şartlarda çalışan kadınlarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek Fabrika kadın çanta modelleri, esnek ve işlevsel yapılarıyla dikkat çeker. Morhipo üzerinde yer alan tüm markalar için dönemsel kampanyalar düzenlenir. Bu kampanyaları takip ederek güncellenen indirimli fiyatlarla Pierre Cardin kadın çanta çeşitlerini satın alabilir, sevdiklerinize hediye alternatifi olarak da düşünebilirsiniz. Ayrıntılı filtre modüllerini kullanarak kişisel kriterlerinize uygun seçimleri belirleyebilir, ucuzdan pahalıya, en çok satanlardan en yenilere kadar farklı kombinasyonlarda sıralama yapabilirsiniz.