Menüyü Atla

Bikini Modelleri

(4000)

4000 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Bikini

Bikiniler, takım, alt ve üst gibi seçenekleri ile birçok kadının plaj giyim ürünleri içerisinde en çok tercih ettiği kıyafetler içerisinde yer alır. Sade modellerin yanında, farklı tasarım ve desenli ürünlerle, XS’dan büyük bedene kadar çeşitli beden seçenekleri ile geniş bir kitleye hitap eder. Plaj giyiminde sadelikten yana olan kişiler tek renkli ve detaysız bikini mayo modellerine, şık bir stile sahip olmak isteyen kişiler ise desenli ya da farklı kesim alternatiflerini içerisinde barındıran model seçeneklerine göz atabilirler. Bu tür plaj giyim ürünleri, gündelik kıyafetlerden farklı olarak su emici ve kolay kuruyan kumaşlarla üretilir. Su emiciliği yüksek olan bir modelin kullanım süresi de daha uzun olur. Üst ve alt parçalarında renk ve desenlerin yanı sıra çeşitli kesimlere de sahip olan bikini modelleri, her kadının vücut yapısına hitap eden model seçeneklerini içerisinde barındırır. Dikey çizgili tasarımlar görsel illüzyon yaratarak vücudunuzun daha ince ve uzun görünmesini sağlarken, puantiyeli modeller ise kombinlerinize nostaljik bir hava katmanıza yardımcı olur. Bikini alırken, modelin zevkinize ve tarzınıza hitap etmesinin yanı sıra bedeninize uyumlu olup olmadığına da dikkat etmeniz gerekir. Bikini altı şort görünümlü modeller sörf ya da yelken gibi su sporları ile uğraşan kişiler için uygun bir seçenek olarak gösterilebilir. Bikini şort tasarımları, plajda kendini daha rahat hissetmek isteyen kişiler tarafından da tercih edilebilir. Dilerseniz bikini takımı, dilerseniz alt ve üst olarak iki farklı şekilde sahip olabileceğiniz modellerin her tarza yönelik tasarım öğeleri ile kendi tarzınızı plaj modasına yansıtabilirsiniz. Hem bedeninizi hem de kişisel zevklerinizi ortaya çıkarabileceğiniz Penti bikini modelleri gibi farklı markaların kullanıcılara sunduğu ürünleri Morhipo’da bulabilir, dilediğiniz bikiniyi hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Plaj Modasına Yön Veren Bikini Modelleri

Yaz sezonu giyiminde ilk akla gelen ürünlerden biri bikinidir. Vücut hatlarını ortaya çıkarmanın yanı sıra konforlu bir kullanım da sunan plaj giyim ürünleri, beden ölçüleri ve yapısı baz alındığı takdirde yaz mevsiminde plajda geçireceğiniz vakitlerde size keyifle eşlik eder. Bikini yüksek belli alt seçenekleri, genellikle göbek deliğinin biraz üzerine gelecek şekilde tasarlanır ve kalça kısmında toparlayıcı bir görev üstlenirler. Belirli takımlarda bu tür yüksek belli altlar göğüs altında biten üstleri de beraberinde getirir. Bikini push up özellikli üstler, göğüs altında yer alan destekleyici süngerleri ile göğüslerinizin daha dik ve şekilli görünmesini sağlar. Plaj giyim ürünü seçiminde dikkat etmeniz gereken kriterlerden biri de kumaş yapısıdır. Plajlar için tasarlanan giyim ürünlerinin kumaşları hızlı kuruyan ve yüksek su emici özelliğe sahip olan materyallerden üretilmelidir. Ayrıca bu kumaş, güneş ışığına karşı dayanıklı olmalıdır. Güneşle direkt olarak temas eden bikini çeşitleri, güneşe karşı dayanıklılık gösteren kumaşlardan üretildiği takdirde sizi renk solması ya da deformasyon gibi durumlarla karşı karşıya getirebilir. Her denize ya da havuza girdikten sonra bikininizi değiştirmek, vücut sağlığınız için iyi bir seçenek olacaktır. Bikini ve mayolar, üzerinizde uzun bir süre ıslak bir şekilde kaldığı takdirde ıslaklık dolayısıyla sistit gibi kadın hastalıklarına sebep olabilir. Plaj giyim ürünlerinin iç kısımlarında yer alan etiket üzerindeki yıkama talimatlarını inceleyerek bikininizi uzun yıllar boyunca gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Tıpkı sütyenlerde olduğu gibi bikini üstü modellerinde de destekli ya da desteksiz kullanım seçeneklerine rastlamak mümkündür. Siz de Morhipo’yu ziyaret ederek zevkinize hitap eden bikiniyi takım, alt ya da üst şeklinde inceleyebilir, kriterlerinizi karşılayan modeli cazip fiyat etiketleri üzerinden satın alarak bütçe dostu alışveriş keyfinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

İndirimli Bikini Markaları

Bikini takımları, üst ve alt bikininin aynı kesim, detay, renk ya da desenleri barındırdığı ve ikili olarak kullanıcılara sunulan ürünlerdir. Bu tür takımlar, bikinilerin alt ve üst parçalarında bütün bir görünüm elde etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir. Takım olarak tercih edebileceğiniz modellerin yanı sıra bikini üstü ve altını ayrı ayrı satın alarak plaj kombinlerinize özgün bir dokunuş kazandırabilirsiniz. Sahip olduğunuz bikiniyi elde ya da modelin yıkama talimatlarına bağlı olarak çamaşır makinesinde yıkayabilir, bir sonraki kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Bikini altları, direkt olarak genital bölge ile temas ettiğinden dolayı kullanım sonrası iyi bir şekilde yıkanmalı ve kurutulmalıdır. İyice kurutulmayan bikiniler vücudunuzu belirli bir süre güneş ile temas ettirmediğiniz takdirde vücudunuzda rahatsız bir hissiyat yaratabilir. Calvin Klein bikinilerin belirli modellerinde yer alan alt ve üst parçadaki lastikli şeritler, bel ve üst vücut bölgesini iyi bir şekilde kavrayarak bikini kayması gibi durumların önüne geçer. T-Box bikini üstü modelleri ise fırfırlı, desenl, ve neon renkli gibi eğlenceli tasarımları ile plaj kombinlerine hareket kazandırmak isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir. V bikini altı, leğen kemiği hizasında ya da leğen kemiği üzerinde biten modellere verilen addır. Bu tür kesime sahip olan modeller bel bitimi dolayısıyla bacaklarınızın daha uzun görünmesine yardımcı olur. Morhipo’da bulabileceğiniz bikini mayo ürünlerine göz atarak filtreleme seçenekleri yardımıyla renk, marka ve tür gibi kategoriler üzerinden modelleri filtreleyebilir, sıralama seçenekleri yardımıyla ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize hitap eden ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Bikini Morhipo’da!

Bikini fiyatları, model, kesim, parça adedi ve kullanılan materyallerin kalitesi gibi kategoriler içerisinde birbirleri arasında değişiklik gösterebilir. Bikini markalarının kullanıcılara sunduğu ürünler arasında da fiyat farkına rastlamak mümkündür. Markaların alıcıları ile buluşturduğu modellerin piyasaya sürüldüğü sezon da bu tür plaj giyim ürünlerinin fiyatlarını etkiler. Yaz sezonunda kadınların vazgeçilmez plaj kıyafetleri içerisinde yer alan bikiniler, göğüs destekli üst ve şort tarzı bikini altı gibi birçok farklı model seçeneği ile tüm kadınlar için cazip bir alternatif olarak gösterilebilir. Göğüs destekli bikini üstleri, göğüs altında yer alan kısımdaki sünger ile göğüsleri toparlayarak daha estetik bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Bu tür üstler push up bikini olarak adlandırılır. Takım olarak tercih edebileceğiniz alternatiflerde de destekli üstler ile karşılaşmak olası bir durumdur. Hali hazırda sahip olduğunuz bir altla uyumlu renklere sahip olan bir bikini üst modeli, yalnızca tek bir parçayla bütün görünümünüzü yenilemenize olanak tanır. Dilerseniz alt ve üst seçimlerinde birbirinden bağımsız renkleri de tercih edebilirsiniz. Yalnızca renklerle değil, desenlerle de plaj modasına kendi zevkleriniz üzerinden bir imza atabilirsiniz. Desenli bikini altı modellerini tek renkli bir üst ile kombinleyebilir, göz alıcı tonları ile tüm dikkatleri üzerine çeken neon bikini alternatiflerini tercih ederek iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bikini satın alırken, alt ve üst parçaların kesimlerine dikkat etmeniz gerekir. Plaj giyim ürünleri, vücut hatlarını ortaya çıkarmaya yardımcı olmanın yanı sıra kesim çeşitliliği ile görsel bir ilüzyon da yaratır. Örneğin basen bölgesinin çok geniş olduğunu ya da bel bölgesinde fazlalık bulunduğunu düşünen kişiler, yüksek belli alt modellerine göz atabilirler. Bikini yeni sezon modellerini Morhipo’da bulabilir, son trendleri plaj kombinlerinize yansıtabilirsiniz.