Son
Stoğa Gelince Haber Ver
3 kişi favoriledi
Kargo
bedava
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : Up24 Turuncu L

Ürün Açıklaması :

ANDROID VE IOS İÇİN UP24
ŞİMDİ TÜRKİYE’DE


KNOW YOURSELF. LIVE BETTER.


UP™, sağlıklı bir yaşam tarzına bütüncül olarak yaklaşan bir sistemdir. Uygulama verilerinizi görüntüler, öğün ya da ruh hali gibi unsurlar eklemenizi sağlar ve daha iyi yaşayabilmeniz için kendinizin farkına varmanıza yardımcı olan içgörüler sunar. Bileklik ise hareketlerinizi ve uykunuzu arka planda izler.
UP SİSTEMİ
Bir bileklikten çok daha fazlası. Bir uygulamadan da çok daha fazlası.


Up nasıl uyuduğunuzu, hareket ettiğinizi ve yemek yediğinizi anlamanıza yardımcı olur, böylece daha akıllı ve bilinçli seçimler yaparsınız. Yeni uygulama hareket ve uyku detaylarınızla ilgili bilgileri görüntülemeniz, hedefler koymanız ve bu hedeflere göre başarınızı ölçmenizi sağlar, böylece her yeni gün size zindelik ve sağlık katar. Ayrıca Up uygulaması ile başarılarınızı arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.


 
Gerçek zamanlı raporlama için kablosuz senkronizasyon
Up24 akıllı telefonunuza Bluetooth® Smart ile bağlanır, gelişiminizle ilgili gerçek zamanlı güncellemeler ile hedeflerinize ulaşmanıza yardım eder ve ihtiyacınız olduğunda sizi uyarır.


Gece ve gündüzünüzü anlamanın en basit yolu
Up bileklik telefonunuza Simple Sync yoluyla bağlanarak uyku, hareket ve yemek kalitenizi artırmanıza yardım eder. Böylece her gününüzün bir öncekinden daha verimli geçirmenizi sağlar.


Başarınızı Paylaşın
Facebook ve Twitter'da paylaşmak için belirli bir aktivitenizi, uykunuzu, kişisel öğünlerinizi ve antrenmanlarınızı seçin Neyi ne kadar paylaşacağınıza siz karar verin.
UP uygulamasında bir araya gelerek arkadaşlarınızla başarılarınızı paylaşın. 
Yeni UP uygulaması nasıl uyuduğunuz, nasıl hareket ettiniz ve nasıl beslendiğinizle ilgili en iyi öğrenme yoludur. UP raporlama modülü bütün verileri bir araya getirir, günlük ve gecelik aktivite raporlarınızı bütün verileri birleştirerek size sunar.
  SADECE SİZLE İLGİLENEN BİR UYGULAMA
Yeni UP uygulaması ile daha verimli bir uyku, hareket ve beslenme geri dönüşü sağlayacaksınız.


       


Bugün Yapacaklarım


Günlük sıvı tüketimi, daha iyi uyku düzeni, adım sayısı gibi hedefleriniz vücut yapınız baz alınarak belirlenir. Günlük hedeflerinize ulaşmak için UP24 en iyi destekçiniz olacaktır. 
Önemli Aşamalar


Günlük hedeflerinizin zamana yayıldığında ulaşacağınız başarıları görmelisiniz. UP uygulaması ile bir milyonuncu adımınızı veya 7 gün üst üste düzenli uyku başarılarınızı arkadaşlarınızla paylaşmanızı sağlar.
UP Sistemi özellikleri


Up aktivite takipçi bilekliği UP uygulaması ile kullandığınızda inanılmaz sonuç alacaksınız.RAPORLAMA MODÜLÜ
Günlük aktivitelerinizde birbiriyle ilgili olan ama fark edemediğiniz  bağlantıları ve benzerlikleri görüntüleyebilirsiniz. 


AKTİVİTE GÜNLÜĞÜ
Yakılan kalori miktarı, yoğunluk ve diğer her türlü aktivite için tutulan günlük 


YEME-İÇME TAKİBİ
UP yediklerinizi takip etmenizi kolaylaştırır. Sadece barkodu taratın veya elle girin.UYKU TAKİBİ
Saatlik olarak uyku durumunuzu, ışığı ve uyku uyanma sürelerinizi takip eder. 


AKILLI ALARM + GÜN ORTASI UYKUSU
UP uyku döngünüzde en optimum zamanda titreşimle sizi uyandırır. Böylece uyandığınızda zinde hisseder, yeni güne iyi bir başlangıç yaparsınız. 


AYARLANABİLİR HAREKETSİZLİK ALARMI
Uzun süredir fiziksel olarak aktif olmadığınız durumlarda kendinize bir hatırlatma ayarlayın.SENKRONİZASYON
Simple Sync veya Bluetooth Smart ile telefonunuza bağlayın. 


GÜN VE GECE FORM ETKİSİ
Up bileklikler rahatlığınız için tasarlandı. Çünkü ne kadar çok kullanırsanız o kadar çok kendinizin takibinde kalırsınız. 


RUH HALİ TAKİBİ
Ruh halinizin günlüğünü tutun ve his durumunuzu etkileyen bağlantıl

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

standart
false
giyilebilir teknoloji
1741444
renkli