Son
%14
İndirim
140,00 TL 119,90 TL
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : 2561 Button Flower Denim

Ürün Detayı : Inch Blue, El Yapýmý Hakiki Deriden Patik inch Blue patikleri bebeðinizin büyüyen ayaklarýnýn rahat edeceði þekilde dizayn edilmiþtir. inch Blue markasý neþeli ve canlý renkli patik dizaynlarý ile ünlüdür.Elde üretilmektedir. Üretim yeri Galler, Ýngiltere'dir. Kullanýldýkça yumuþayan deriler Yeni Zelanda'dan ithal edilir. inch Blue patikleri deri tabaklamasýnda kullanýlan zararlý Krom 6 maddesi içermez. BSEN71 Ýngiliz ve Avrupa Standartlarýna göre üretilmiþtir. Dikim esnasýnda ürünlerin içerisinde kalabilecek kýrýk iðne parçalarý metal dedektörlerle kontrol edilir. Tabaný dahil her yeri hakiki deriden mamul olduðu için bebek saðlýðýna zararlý BPA, Fitalat ve Azo Boyar maddesi içermez. Özellikleri:- Patiklerin tabaný kaygan zeminde (parke, gibi) kaymayý önleyen süetten yapýlmýþtýr.- Nefes alan hakiki deri malzemeden üretildiði için bebeðinizin ayaklarýný hem korur hem de terletmeden nefes almasýný saðlar- inch blue patikler yumuþak deriden üretilmektedir. Ýçinde hava almayý engelleyen ve ayaðý terleten sentetik polyester veya dokuma astar bulunmaz.- Elastik bilek kýsmý sayesinde patik ayaða tam oturur, giymesi kolaydýr, ayaktan kendiliðinden çýkmaz.- Ayaklarý kýþlarý sýcak, yazlarý serin tutar.- Bu patikleri çocuklarda çok sevdiði için büyük bedenleri bulunur. - inch Blue patikleri ev içinde ve seyahatte, araba veya bebek arabasýnda kullaným için idealdir.- Bakým gerektirmez, kullanýldýkça eski deri görünümü kazanýr, bu görüntü bebeðinizin deri patiklerine iyice alýþtýðýný ve patiklerin iyi kullanýldýðýný gösterir.- Patikler zamanla kirlenirse, nemli bir bezle veya deri için özel üretilen temizlik maddeleri ile temizlenebilir.- Ambalaj: Her bir çift patik þýk hediye çantasý ile gönderilir. Yenidoðandan baþlamak üzere 6 yaþa kadar bedenleri mevcuttur. Bebeðinizi ayak tabanýný ölçerek ayak bedeninden emin olabilirsiniz. Beden tablosundaki yaþ aralýklarýnda yazan patiklerin taban uzunluðu aþaðýdaki gibidir. 0-6ay 10,5cm; 6-12ay 12cm; 12-18ay 13,5cm; 18-24ay 14,5cm; 2-3yaþ 16cm; 3-4yaþ 18cm; 4-5yaþ 19cm; 5-6yaþ 20cm taban uzunluðuna tekabül eder.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

unisex bebek
false
patik
3263951
gri,renkli