Son
Mağazadan
teslimat imkanı.
Morhipo'dan satın aldığınız ürünleri Boyner & YKM Mağazaları'ndaki "Tıkla Gel" noktalarından teslim alabilirsiniz.
Detaylar...

Ürün Adı : 45308 Fw Cebra Hembra/Zebra Female Hayva

Ürün Detayı : Eşsiz bir vahşi hayvanlar koleksiyonu oluşturun! 5 kıtadan seçilmiş, hayranlık uyandıran ayrıntılarla ve büyük bir gerçekçilikle hazırlanmış hayvan türleri, yetişkin ve yavru örnekleri. Tüm parçalar elde boyanmış. Doğa tutkusu. Vahşi hayvan türlerinin en etkileyici örneklerinden oluşan bu harika koleksiyonla doğa tutkusunu doyasıya yaşayın. Düz zeminlerde sürmek için ideal; asfalt, beton, parke taşı... %5 dereceye kadar eğimleri tırmanıyor. Üç tekerleği sayesinde çok dengeli; zemini kapalı karoser ise azami güvenlik sağlıyor. İleri vites. Gaz ve fren tek bir pedalda. Oyuncakla birlikte kullanılan adaptörler ve pil şarj cihazları, kabloda, prizde, kaplamada ve diğer kısımlarda oluşabilecek hasarları tespit etmek amacıyla düzenli olarak gözden geçirilmeli, hasar olması durumunda tamir edilene kadar kullanılmamalıdır.,Bir yetişkin tarafından monte edilmeli, piller de yetişkin birisi tarafından takılmalıdır.,Şarj edilmeyen piller şarj edilmeye çalışılmamalıdır.,Şarj edilebilir piller sadece bir yetişkin gözetiminde şarj edilmelidir.,Şarj edilebilir piller şarj edilmeden önce oyuncaktan çıkarılmalıdır.,Farklı tipteki piller, eski ve yeni piller karıştırılarak kullanılmamalıdır.,Piller kutup işaretlerine uyularak takılmalıdır.,Tükenmiş piller oyuncaktan çıkarılmalıdır.,Güç çıkışlarına kısa devre yaptırılmamalıdır.,Pilleri ateşe atmayın, bu durum patlama ya da kaçaklara neden olabilir.,Oyuncak uzun bir süre kullanılmayacaksa, muhafaza etmeden önce pilleri içinden çıkarın.,Kullanılmış pilleri uygun şekilde imha edin.,Uyarı. 36 aylıktan küçük çocuklar için uygun değildir. Adaptörün yanlış kullanımı elektrik çarpmasına neden olabilir.,Oyuncakla, tavsiye edilen adaptörden farklı bir adaptör kullanılmamalıdır.,Adaptör oyuncak değildir.,Sıvı temizlik maddeleriyle temizlenebilen oyuncaklarda temizlik öncesi adaptör çıkarılmalıdır.,Piller sadece yetişkinler ve 8 yaşından büyük çocuklar tarafından şarj edilmelidir.,Bu bilgileri, ileride ihtiyaç duyabileceğinizi göz önünde bulundurarak muhafaza ediniz.,Uyarı. Bir koruma seti kullanılmalıdır. Trafik sirkülasyonu olan yerlerde kullanılmamalıdır.,Uyarı. Kamuya açık olmayan, özel alanlarda kullanılmalıdır.,Uyarı. Bu oyuncak maksimum hız kapasitesi nedeniyle 3 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir.,Kamuya açık karayolları, ıslak alanlar ve eğimli yüzeyler gibi, risk arz edebilecek yerlerde kullanılmamalıdır.,Bir yetişkinin gözetimi altında kullanılmalıdır.,Sert fren yapmaktan kaçının.,Tedbirli kullanın: Kullanan kişinin ya da üçüncü şahısların yaralanmasına neden olabilecek düşme ya da çarpmalara meydan vermemek için ürünün kullanımı önemli düzeyde beceri gerektirir.,Uyarı. 36 aydan küçük çocuklar için uygun değildir. Küçük parçalar içermektedir. Boğulma tehlikesi.

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

unisex çocuk
false
model & maket
3810807
renkli