HOPİ ALIŞVERİŞİN YENİ APP'İ

Hopi Kampanya Koşulları

Hopi kampanya koşulları için tıkla.

HOPİ NASIL KULLANILIR

Hopi'nin ayrıcalıklı dünyasından faydalanmak için Hopi Giriş’ine tıklayınız.
Hopi uygulamasındaki Hopi Kimlik Kodu’nuzu giriniz.
Hopi fırsatınızı seçerek Paracık'larınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

HOPİ'YE ARTIK MORHİPO'DAN DA ÜYE OLABİLİRSİN

Hopi ile Morhipo'dan Alışveriş Yapabileceğin Markalar

Kampanyalardan Nasıl Yararlanabilirim?

Paracık Kazanmak İstiyorum

Sepetim adımında Hopi Fırsatı Ekle adımından sonra Hopi Kullanıcı Girişi yapın. Karşınıza gelen kampanya ekranında yararlanmak istediğiniz kampanyayı seçin. Ekranın en altında Hopi Fırsatını Ekle butonuna tıklayıp alışverişinize devam edin. Alışverişinizi tamamladıktan sonra Paracık'larınız Hopi hesabınıza yüklenecektir. Hopi kampanyaları hediye çekleri, diğer kampanyalar, indirimler ve promosyonlar ile birleştirilememektedir.

Paracık'larımı Katlı Kullanmak İstiyorum

Sepetim adımında Hopi Fırsatı Ekle adımından sonra Hopi Kullanıcı Girişi yapın. Karşınıza gelen kampanya ekranında yararlanmak istediğiniz kampanyayı seçin. Ekranın en altında bulunan alana kullanmak istediğiniz Paracık miktarını yazın. Hopi Fırsatını Ekle butonuna tıklayıp alışverişinize devam edin. Kullanmak istediğiniz Paracık miktarı toplam alışveriş tutarına yansıyacaktır. Paracıklarınız seçtiğiniz kampanyaya ve Paracık limitine göre katlanıp kullanılabilecektir. Hopi kampanyaları hediye çekleri, diğer kampanyalar, indirimler ve promosyonlar ile birleştirilememektedir.

Paracık'larımı Kullanmak İstiyorum

Sepetim adımında Hopi Fırsatı Ekle adımından sonra Hopi Kullanıcı Girişi yapın. Karşınıza gelen kampanya ekranında 'Kampanyalardan Yararlanmak İstemiyorum' seçeneğini seçtikten sonra Ekranın en altında bulunan alana kullanmak istediğiniz Paracık miktarını yazın. Hopi Fırsatını Ekle butonuna tıklayıp alışverişinize devam edin. Kullanmak istediğiniz Paracık miktarı  toplam alışveriş tutarına yansıyacaktır.

Morhipo uygulamalarında Hopi'yi kullanabiliyor muyum?

Morhipo iPhone, iPad ve Android uygulamalarında Hopi'yi kullanabilirsiniz..


Soru ve önerileriniz için:


Ücretsiz indirmek için:

Ücretsiz indirmek için:
Hopi