Menüyü Atla

Helly Hansen Modelleri

%30'a Varan İndirim


528 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Helly Hansen

Helly Hansen 1877 yılından bu yana kadın ve erkek giyim ürünlerini müşterilerine sunar. İsveç’te kurulan marka canlı ve rahat hissettirecek ürünlerin üretimini yapar. Helly Hansen, 140 yılı aşkın süredir yenilikçi teknolojisiyle ürünleri müşteriler için maksimum konfor sağlayacak şekilde tasarlar. Helly Hansen bünyesinde çalışan tekstil mühendisleri ve ürün geliştirme uzmanları alanlarında en başarılı olanlar arasından seçilir. Helly Hansen ürünlerinde kumaşlar da itinayla seçilir. Helly Hansen ürünlerinin üretiminde insan sağlığına zararı olmayan ve ciltte iritasyona sebebiyet vermeyecek kumaşlar seçilmesine özen gösterilir. Kumaşlarına bu denli dikkat eden markanın tasarımsal olarak da ekibi oldukça güçlüdür. Helly Hansen ürünlerinin her birinin kendine özgü bir detayı mevcuttur. Helly Hansen ürünleri, uzman tasarımcılar tarafından sıfırdan tasarlanır. Helly Hansen ürünlerinin orijinalliği ve kumaş kalitesi sebebiyle dünya genelinde tercih edilen bir markadır. Dünyanın dört bir yanından müşteriler Helly Hansen ürünlerini severek kullanırlar. Markanın birçok kategoride ürünü bulunur. Helly Hansen’de hem kadın hem de erkek müşteriler için çeşitli modeller mevcuttur. Helly Hansen’de satılan başlıca ürünler mont, tişört, yelek, şort gibi giyim ürünleridir. Bununla birlikte kadın ve erkek spor ayakkabıları satışı mevcuttur. Helly Hansen ayakkabılarında bot ve spor modeller bulunur. Helly Hansen botlar kış aylarının soğukluğuna karşı oldukça dayanıklı bir ayakkabıdır. Bu botları kötü hava koşullarında, özellikle karlı ve yağmurlu zamanlarda gönül rahatlığıyla giyebilirsiniz. Üstün yapısal özellikleriyle Helly Hansen botlar su geçirmez ve ıslak zeminde kayma yapmaz. Aynı zamanda çok soğuk havalarda ayağınızı sıcak tutarak hasta olmanızı engeller. Tam bir performans ürünü olan Helly Hansen botlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Helly Hansen spor ayakkabı ve botlarını Morhipo üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Helly Hansen Erkek Giyim Modelleri

Uzun süreden beri outdoor giyim ürünleri üreten Helly Hansen, kadrosunu oldukça başarılı kişilerden oluşturur. Alanında uzman birçok kişinin bir araya gelmesiyle Helly Hansen ürünleri ortaya çıkar. Özellikle giyim konusunda adını duyuran Helly Hansen erkek müşterileri tarafından sıklıkla tercih edilen bir markadır. Helly Hansen birbirinden kaliteli ve dayanıklı erkek giyim ürünleri üretir. Helly Hansen erkek mont bu ürünler arasında en çok tercih edilenler arasındadır. Helly Hansen, montlarında yırtılmaz kumaş kullanır. Bu özelliği ise bu ürünü seneler boyunca kullanabileceğiniz anlamına gelir. Helly Hansen montlarının birçoğunda kaz tüyü kullanılır. Kış aylarında maruz kalınan soğuk hava çeşitli hastalıklara maruz bırakabilir. Helly Hansen montlar kaz tüyü yalıtımı sayesinde soğuk havaya karşı ultra koruma sağlar. Sizler de Helly Hansen montları tercih ederek çok soğuk havalarda bile dışarıda rahatlıkla gezebilirsiniz. Bununla birlikte bu montları ekstrem sporlarla uğraşan kişiler de gönül rahatlığıyla tercih edebilirler. Helly Hansen montlar dağ ve orman soğukluğuna karşı da oldukça dayanıklıdır. Montlar kadar çok sevilen bir diğer ürün de Helly Hansen parka dır. Parkalar, montlara kıyasla biraz daha uzun boya sahiptir. Parkaların soğuktan koruma özelliği ise montlarla eş değerdir. Helly Hansen parkalarında hem su hem de rüzgar geçirmez özellikli kumaşlar kullanılır. İster yağmurda ister çok soğuk bir havada Helly Hansen parka modellerini tercih edebilirsiniz. Helly Hansen’de dış kıyafetlerle birlikte iç giyim ürünleri de mevcuttur. Helly Hansen erkek polar larını mevsim geçişlerinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Helly Hansen polar lar hem soğuktan koruyan hem de nefes aldıran kumaşlardan üretilir. Soğuk havaya karşı koruma sağlayabildiğiniz ama bunalmadığınız kıyafetleri Helly Hansen’den temin edebilirsiniz. Helly Hansen erkek ayakkabı dan polara birçok ürünü Morhipo üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Helly Hansen Kadın Giyim Modelleri

Helly Hansen, dünyanın dört bir yanına kaliteli ürünlerini sunan bir giyim markasıdır. Markanın hem kadın hem de erkek kategorisinde oldukça çeşitli ürünleri mevcuttur. Bu ürünlerin arasında en çok tercih edilenleri mont, yelek ve spor ayakkabılarıdır. Helly Hansen kadın mont ları ise giyildiğinde insanı oldukça sıcak tutan bir üründür. Kadın müşteriler için Helly Hansen montları kış aylarında kurtarıcı bir parçadır. Helly Hansen kadın montlarının kumaş kalitesi bir yana tasarımsal olarak da eşsizdir. Helly Hansen kadın montlarında renk yelpazesi oldukça geniştir. Pembe, siyah, beyaz, krem, açık kahverengi gibi renkler Helly Hansen kadın montları arasında en çok tercih edilenlerdir. Bu montlardan kendinize uygun rengi seçerek hem soğuktan korunabilir hem de şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Helly Hansen kadın montlarında kapüşonlu ve kapüşonsuz seçenek mevcuttur. Bununla birlikte kapüşonu ister takıp ister çıkarabileceğiniz Helly Hansen kadın mont modellerini de tercih edebilirsiniz. Helly Hansen kadın giyim ürünlerinde en çok tercih edilenlerden biri de sweatshirttür. Günümüzde sweatshirt hem çabasız iyi bir görünüme ulaştırması hem de rahat olması bakımından sıklıkla tercih edilir. Helly Hansen sweatshirt modelleri farklı renkleriyle oldukça göz alıcıdır. Polar görünüme sahip sweatshirtler sıcaktan çok iyi bir şekilde korur. Hem kış hem de serin bahar mevsimlerinde giyebileceğiniz Helly Hansen mont ve polar sweatshirtleri Morhipo üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Çok yağmurlu fakat havanın soğuk olmadığı günler için tasarlanan Helly Hansen yağmurluk kurtarıcı bir parçadır. Helly Hansen yağmurluk hiçbir şekilde su geçirmez. Hem bahar hem de yaz mevsimlerinde Helly Hansen yağmurluğu tercih edebilirsiniz. Helly Hansen tişört ten yağmurluğa birçok ürünü Morhipo üzerinden satın alabilirsiniz.

Helly Hansen Ürünleri Morhipo’da

Helly Hansen birçok kategoride birbirinden kaliteli ürünleri müşterileriyle buluşturan bir markadır. Helly Hansen ürünleri dünya genelinde müşterileri tarafından severek tercih edilir. Bu ürünlerin nerede satıldığı ise pek çok müşterinin aklındaki bir sorudur. Helly Hansen Türkiye satışını Morhipo üzerinden gerçekleştirir. Helly Hansen online bir şekilde tüm ürünlerini Morhipo üzerinden müşterileriyle buluşturur. Helly Hansen başlıca giyim ürünleri satan bir markadır. Helly Hansen şort bu ürünler arasında yazın en çok tercih edilenler arasındadır. Şort modelleri farklı renkleriyle iyi bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Hem kadın hem de erkekler için Helly Hansen şort modelleri mevcuttur. Hem yazın hem de kışın giymeye uygun Helly Hansen ceketler de dış giyim ihtiyacınızı karşılar. Yakmayan kumaşıyla rüzgar geçirmeyen Helly Hansen ceketleri mevsimliktir. Bu ürünleri Helly Hansen outlet bölümünden de bulabilirsiniz. Outlet bölümünde Helly Hansen fiyatları çok daha uygundur. Helly Hansen indirimli ürünlerinin bulunduğu outlette yelpaze oldukça geniştir. Helly Hansen yelekten monta birçok ürünü bulabilirsiniz. Soğuk kış aylarında kafanızı kafanızı soğuktan koruyabileceğiniz Helly Hansen bereler de mevcuttur. Aynı zamanda yaz aylarında da güneşten korunabilmeniz adına özel kumaşlardan üretilen Helly Hansen şapkaları da oldukça indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Helly Hansen bünyesinde bulunan ürünler yalnızca dış giyim kategorisiyle sınırlı değildir. Kış aylarında kıyafetlerinizin içine giyebileceğiniz Helly Hansen içlikleri de bulabilirsiniz. Özel termal kumaşlardan üretilen içlikleri dağcılık gibi ekstrem kış sporlarıyla ilgileniyorsanız da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Profesyonel sporlarla ilgilenmeyip yalnızca günlük yaşamda rahat olmayı sevenler için de Helly Hansen spor ayakkabılar oldukça ideal bir tercih olur. Helly Hansen de bu ve benzeri birçok ürün mevcuttur. Helly Hansen çantadan ayakkabıya pek çok ürünü kolay alışverişin adresi Morhipo üzerinden kampanyalı bir şekilde satın alabilirsiniz.