Menüyü Atla

Güneş Gözlüğü

(14736)

14736 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Güneş Gözlüğü

Güneşli ve aydınlık günler, çoğu kişi için dışarıda vakit geçirilecek ideal zamanlar olur. Ancak hangi mevsim olursa olsun bu günlerde dışarı çıkarken cildinizi ve gözlerinizi zararlı UV ışınlarına karşı korumanız gerekir. Bunun için UV filtreli güneş gözlüğü çeşitleri şık ve faydalı aksesuarlardandır. Güneş gözlüğü çeşitleri farklı tekniklerle üretilen filtreleme katmanlarına sahip camlardan, çerçevelerden ve iki adet saptan oluşur. Tüm bölümler ürünün hitap ettiği cinsiyet ve yaşa göre farklı özelliklerde olabilir. Örneğin erkek güneş gözlüğü türleri geniş burun aralığı, uzun saplar ve nispeten büyük çerçevelerden oluşur. Aynı zamanda özellikle beylere hitap eden modeller, kadın ürünlerine göre maskülen tarza sahiptir. Kadın güneş gözlüğü modelleri ise feminen havasıyla çekici, şık ve koruyucu aksesuarların başında gelir. Kadın gözlükleri sıklıkla yumuşak köşelere sahip çerçeveler, nispeten kısa saplardan oluşur. Erkek ve kadınlar için özel olarak üretilen modellerin yanında iki tarafın da beğenilerine hitap edebilecek unisex güneş gözlüğü çeşitleri bulunur. Bunlar özellikle klasikleşmiş kargo, pilot, Lennon gibi çerçevelere sahip ürünlerdir. Yüz genişliğine göre değişen boyutlarına rağmen çerçeve modeli ve genel tarzı hem erkeklerin hem kadınların beğenisine hitap eder. Yetişkinlerin yanında küçükler için de zararlı ışınlardan koruyucu aksesuarlar üretilir. Görme gelişiminin yoğun ilerlediği dönemde 0-12 ay bebek güneş gözlüğü çeşitleri, hem zararlı ışınlardan hem de yoğun gün ışığından korunmalarını sağlar. 1-2 yaş güneş gözlüğü modelleri sıklıkla kemik veya plastik çerçeveye sahip olur. Başı tamamen çevreleyen sap bölümü, hareketli bebeklerin kötü kazalardan da korunmasını sağlar. Güneş gözlüğü kampanyaları ile bebek ve çocuklar için de koruyucu önlemler uygun fiyatlarla alınabilir. Siz de kendiniz veya sevdikleriniz için güneş gözlüğü indirim ve kampanyalarını Morhipo’dan inceleyebilirsiniz.

Güneş Gözlüğü ile Güneşin Zararlı Işınlarından Korunun

Açık alanlarda görme yetisini radyasyondan korumak için güneş gözlüğü önerileri arasında sıkça UV blokaj değerleri yer alır. Zararlı ışınların tam olarak filtrelenmesi için yüzde 99 oranın üzerinde UV blokaj özelliğinin bulunması gerekir. Yani özellikle yaz ayları yaklaşırken bireylerin sıkça internette araştırdığı güneş gözlüğü alırken nelere dikkat etmeli sorusunun ilk yanıtı UV blokaj değerleri olur. İdeal oranın yüzde 100 olmasıyla beraber seçim yaparken en az yüzde 99 koruma sağlayanlara yönelmek gerekir. Koruyucu aksesuar seçerken cam rengini de göz önünde bulundurmalısınız. Çok aydınlık günlerde siyah, kahverengi, lacivert mercek renklerine sahip güneş gözlüğü tavsiye edilir. Bunlar UV katmanıyla zararlı ışınları, koyu renkleriyle de gözünüze ulaşan parlak ışıkları filtreler. Güneş gözlüğü cam çeşitleri arasında bulunan açık renkler ise her ortamda kullanılabilen ürünler olur. Ancak çok açık havalarda parlak ışıkları yansıtmada yetersiz kalabilir. Dışarı çıkacağınız saatlere ve aydınlığa göre cam renkleri arasından da seçim yapabilirsiniz. Güneş gözlüğü markaları farklı beğenilere ve kullanım şekillerine göre oldukça geniş ürün seçenekleri sunar. Kişiler özellikle dünyaca beğeni kazanmış markaların ürünleriyle zararlı ışın ve ışıklardan korunmayı tercih eder. Rayban güneş gözlüğü çeşitleri oldukça beğenilen, kaliteli ürünlerdir. Neredeyse dünya genelinde bir referans haline gelen Rayban, her yaş ve cinsiyetten müşteri için özel tekniklerle sınırsız modeller üretir. Rayban erkek güneş gözlüğü kategorisinde sık ziyaret edilen markaların başında gelir. Kadınlar için de klasikleşmiş modellerden şık ve benzersiz tasarımlara kadar geniş seçenekler sunar. Bunun yanında T-Box güneş gözlüğü, Tom Ford güneş gözlüğü gibi UV koruma özelliği bulunan uygun fiyatlı seçenekler de oldukça beğeni kazanır. Siz de ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir modeli Morhipo’dan edinebilirsiniz.

Farklı Kombinlere Uygun Şık Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlüğü modelleri cam renkleri ve UV koruma özelliklerinin yanında çerçeveleriyle de oldukça geniş seçeneklere sahiptir. Çerçeveler temelde plastik, kemik ve metal olarak ayrılır. Metal olanlar sıklıkla klasikleşmiş ya da retro modellerde kendini gösterir. Kemik çerçeveler ise modern tasarımlarda ağırlık yapmayan, hafif ve kaliteli materyaller olur. Güneş gözlüğü yuvarlak çerçeve modelleriyle özellikle bohem tarza sahip bireylerin ilgisini çeker. Güneş gözlüğü damla cam modeli, üretildiği ilk zamanlardan bu yana beğenisini hiç kaybetmeyen seçeneklerin başında gelir. Polis veya pilot model olarak da bilinen damla cam, çerçevesiz veya metal çerçeveli modelleriyle hem erkek hem de kadınlara hitap eder. Kare veya oval yüz tipine sahipseniz öncelikli olarak damla cam Mustang güneş gözlüğü modellerini değerlendirebilirsiniz. Kalp veya yuvarlak yüz tipine sahipseniz sizin için kare veya dikdörtgen güneş gözlüğü çerçevesi uygun seçeneklerin başında gelir. Geniş dört köşeli çerçeveye sahip bir Lacoste güneş gözlüğü yuvarlak hatlı yüzünüzü ince ve hoş gösterir. Aynı zamanda göz çevresindeki hassas deriyi de tamamen korumaya alır. Erkek ve kadınlar için şık tasarımları bulunan Vogue güneş gözlüğü modelleri arasından kare ve dikdörtgen olanlara şans verebilirsiniz. Markanın öne çıkan tasarımlarından cateye cam kesimleri de her yüz tipi için uygun ve şık modeller olur. Bütçenizi zorlamadan yüz tipinize göre yüksek koruyucu özelliği bulunan bir aksesuar satın almak isterseniz Y-London unisex güneş gözlüğü modellerini inceleyebilirsiniz. Markanın kadın ve erkek güneş gözlüğü modelleri her beğeniye hitap edebilecek çeşitliliktedir. Bu sayede farklı bütçelere sahip her bireyin koruyucu ve şık aksesuarlar edinebilmesini sağlar. Morhipo’nun güneş gözlüğü kampanya ve indirimleri sayesinde karlı alışveriş yapabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Güneş Gözlüğü Fiyatları Morhipo’da

Kadın ve erkek güneş gözlüğü markaları geniş ürün seçenekleriyle farklı bütçelere hitap eder. Özel tasarımlara ve koruyucu katmanlara sahip olanlar ile klasikleşmiş güneş gözlüğü fiyatları arasında değişiklikler görülebilir. Bu sayede kişiler bütçelerine, beğenilerine ve ihtiyaçlarına uygun bir modeli sayısız alternatif arasından seçebilir. Koruyuculuk ve tasarımın yanı sıra boyut farklılıkları bulunan erkek güneş gözlüğü fiyatları da kadınlar için üretilenlerden farklı aralıklarda sunulur. Sabit ve konforlu bir duruş için kadın, erkek ve çocuk yüz anatomisine uygun tasarımlar yapılır. Buna göre cam ve çerçeve boyutları, iki cam arası uzaklıklar, sap uzunlukları farklılık gösterir. Çeşitli boyut ve özelliklerde bulunan koruyucu aksesuarlar, kullanılmadığı zamanlarda da aynı kalitede saklanabilmesi için güneş gözlüğü kutusu ile satışa sunulur. Sert kutu şeklinde olanlar aksesuarlarınızı tüm darbelerden korurken çantada taşımak için her zaman uygun olmayabilir. Yumuşak ancak koruyucu malzemelerden üretilmiş bir güneş gözlüğü kabı, çantanızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz alternatiflerden olur. Gucci güneş gözlüğü, kalitesi ve şıklığının yanında kutularıyla da oldukça beğeni kazanan ürünlerden biridir. Gucci gözlük, lüks ve prestijli parçalar kullanmaktan hoşlananlar için kendine has modelleriyle beğeni kazanır. Louis Vuitton güneş gözlüğü modelleri de kombinlerini şık ve gösterişli parçalarla tamamlamak isteyenler için ideal ürünlerdendir. Markanın tanınmış tüm modelleri parlak taşlar, gümüş, altın rengi parçalar ve gösterişli sembolleriyle öne çıkar. Guess güneş gözlüğü seçenekleri ise her bütçeye hitap eden fiyat aralıklarıyla herkesin şık ve prestijli aksesuarlar edinebilmesine izin verir. Farklı bütçelere sahip her bireyin özellikle yaz ayları yaklaşırken internet araştırmaları arasında güneş gözlüğü satın al gibi cümleler sıklıkla yer alır. Kendiniz veya sevdikleriniz için aradığınız tüm güneş gözlüklerini uygun fiyatlarla Morhipo’da bulabilirsiniz.