Menüyü Atla

Golden Rose Modelleri

Yeni Ürünler, Süper Fiyatlar


584 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Golden Rose

Golden Rose, Erkul Kozmetik şirketine bağlı bir kozmetik markasıdır. Erkul Kozmetik, 1983 yılından beri faaliyet gösteren, Golden Rose ve birçok markanın sahibi olan Türk sermayeli bir şirkettir. Kaliteli ve uygun fiyatlı kozmetik ürünleriyle Türkiye’nin lider kozmetik markalarından biri haline gelmiştir. Ruj, oje, far ve allık gibi kozmetik ürünlerini satışa sunar. Renkli kozmetik ürünleri kadınların vazgeçilmezidir. Bu ürünler yüze, göze ve dudağa sürüldüğü için kaliteli ürünler tercih etmek çok önemlidir. Golden Rose ürünleri kullanıcıya sunulmadan önce laboratuvarlarda test edilir. Marka, hayvanlar üzerinde test yapmadığından gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Üretimlerinde hijyen koşullarına dikkat edilir ve her ürünün güvenlik dosyası bulunur. Makyaj ürünleri seçerken bazı noktalara dikkat edilmelidir. Cilt sağlığına zarar vermeyen ve içeriğinde kimyasal bulundurmayan ürünler tercih edilmelidir. Yanlış ürünler kullanmak; cilt lekelerine, akneye ve siyah noktalara sebep olabilir. Cildinize uyum sağlayan ürünler satın almak, ürünlerden en iyi verimi almanızı sağlar. Özellikle fondötenler; yağlı, karma ve kuru ciltler olarak sınıflandırılır. Doğru ürünü tercih etmemek, ürünün cildinize tam oturmamasına sebep olabilir. Marka, tırnak bakımı için pek çok ürünü satışa sunar. Dayanıksız ve çabuk kırılan tırnaklara sahipseniz tırnaklarınızı güçlendirmek için Golden Rose tırnak sertleştirici sizin için güzel bir alternatiftir. Bu ürün, elmas tozu içeren yapısıyla kolay kırılan, ince ve güçsüz tırnakların dayanıklı hale gelmesine yardımcı olur. Bakımlı ve sağlıklı görünen tırnaklar için Golden Rose french setini tercih edebilirsiniz. Bu set, french manikürü yapmak için ihtiyacınız olan 3 adet ojeyi içerisinde bulundurur. Kolay uygulanabilen ve çabuk kuruyan ürünlerdir. Tırnaklarınızın daima bakımlı görünmesini isterseniz Morhipo’yu ziyaret edebilir, Golden Rose online ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Geniş Renk Skalasına Sahip Golden Rose Ürünleri

Kozmetik ürünleri, güzelliği ortaya çıkarmaya, görünüm sorunlarını gidermeye ve bakım yapmaya yardımcı olur. Cilde uygun olan ürünleri seçmeye özen gösterilmelidir. Makyaja ilk olarak baz kullanarak başlanmalıdır. Golden Rose makyaj bazı, fondötenin altına uygulanarak fondötenin cilde daha iyi oturmasını sağlar. Gözenek ve kırışıklık görünümünü azaltır. Cildi nemlendirerek cildin fondöteni emmesine engel olur. Doğru fondöteni seçmek oldukça önemlidir. Renginin ve dokusunun cilt tipine uyum sağlaması gerekir. Golden Rose fondötenleri geniş renk skalasıyla her cilde uyum sağlayan yapıdadır. Yağlı, karma, kuru cilt tipleri için stick ve likit formda ürün seçenekleri mevcuttur. Parlak ve mat bitişli ürün seçenekleri vardır. Fondöten yerine cilt tonunu eşitleyen hafif bir ürün arayışındaysanız, Golden Rose BB krem modellerini tercih edebilirsiniz. Hafif yapısıyla cildinizin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Kızarıklık ve leke görünümünü azaltarak cilt tonunu eşitler. Yüz ürünlerinin güneşin zararlı etkilerine karşı cildi koruması oldukça önemlidir. Golden Rose BB krem ve fondöten ürünlerinde güneş koruma faktörü bulunur. Göz altlarını ve lekeleri kapatmak üzere bir ürün satın almak isterseniz, Golden Rose kapatıcı güzel bir alternatiftir. Hafif formülüyle ciltte ağırlık yapmaz. Göz altında bulunan morlukları ve yüzdeki lekeleri kapatmanıza yardımcı olur. Fondöten ve kapatıcı gibi ürünleri pudra yardımıyla sabitlemek gerekir. Golden Rose pudra çeşitleri, makyajın daha pürüzsüz görünmesini ve kalıcılığının artmasını sağlar. Allık, yanaklara sürülen bir makyaj ürünüdür. Golden Rose allık çeşitleri, cilde sağlıklı ve doğal bir görünüm kazandırır. Kadife dokusu sayesinde kolayca yayılır. Makyaja başlarken önem taşıyan diğer bir adım ise dudakları nemlendirmektir. Golden Rose dudak koruyucu ile dudaklarınızı nemlendirebilir, yumuşak ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Doğal ve pürüzsüz görünen makyajlar için Golden Rose ürünlerine Morhipo üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kampanyalı Golden Rose Kozmetik Ürünleri

Kaşları tarayarak sabit kalmasını sağlamak yüzün yorgun görünmesini engeller. Golden Rose kaş kalemi kaşlardaki boşlukları doldurarak doğal bir görünüm elde etmenizi sağlar. Golden Rose kaş maskarası içerisinde bulundurduğu fiber kıllar sayesinde kaşlardaki boşlukları dolduran ve gün boyu sabit kalmasını sağlayan bir üründür. Belirgin ve dolgun bir görünüm sağlar. Gün içinde dökülme yapmaz. Kirpiklerinizin hacimli ve siyah görünmesi için bir maskara arayışındaysanız, Golden Rose maskara ürünlerini kullanabilirsiniz. Kirpiklerinizi tek tek ayırır, siyah ve hacimli görünmesini sağlar. Dökülme ve bulaşma yapmaz. Gözlerinizi ortaya çıkarmak için far kullanmayı tercih eden biriyseniz, Golden Rose far paleti modellerini tercih edebilirsiniz. Geniş renk skalasıyla gündüz ve gece makyajlarına uyum sağlar. Kalıcı ve pigmentli oluşu sayesinde gün boyu gözünüzde kalır. Dökülme yapmaz. Far paleti yerine tekli farlar kullanmayı tercih edebilirsiniz. Golden Rose tekli farların çok fazla renk seçeneği vardır. Kolay taşınabilir olduğundan sıklıkla tercih edilen ürünlerdir. Bakışlarınızı daha çarpıcı hale getirmek isterseniz, Golden Rose eyeliner çeşitlerine göz atabilirsiniz. Kolay sürülebilir yapısıyla iki göze eşit bir şekilde sürebilmenizi sağlar. Çabuk kurur, gün içinde bulaşma yapmaz. Eyeliner yerine kirpik diplerini belirginleştiren bir ürün arayışındaysanız, aradığınız ürün Golden Rose dipliner olabilir. Fırçasının oldukça kullanışlı olması nedeniyle kirpik diplerine istediğiniz incelikte kolayca uygulamanıza yardımcı olur. Dudaklarınızı pratik bir şekilde renklendirmek isterseniz Golden Rose dudak kalemi ve Golden Rose kalem ruj çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Bu ürünler dudaklarınızın dolgun ve belirgin görünmesini sağlar. Golden Rose Rujların çok fazla renk seçeneği bulunur. Mat ve parlak bitişli ruj seçenekleri mevcuttur. Golden Rose Velvet Matte serisi mat ve yumuşak yapılı rujlardan oluşur. E vitamini ile dudaklarınızı besleyerek dolgun bir görünüm kazandırır. Dudaklarınızın gün boyu pürüzsüz ve dolgun görünmesini isterseniz Morhipo’yu ziyaret edebilir, Golden Rose indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Golden Rose Ürünleri Morhipo’da

İnternet alışverişi günümüzde sıklıkla tercih edilen bir alışveriş türüdür. Hem alışveriş yapmak hem de kampanyalardan yararlanmak herkesi mutlu eder. Morhipo, 2011 yılından beri pek çok ürün ve markayı satışa sunar. Ev ürünlerinden elektroniğe, giyim ürünlerinden kozmetik ve aksesuara kadar çok çeşitli ürünlere ev sahipliği yapar. Türkiye’nin lider kozmetik markalarından Golden Rose da Morhipo’da yer alan bir markadır. Bu nedenle uygun fiyatlı kozmetik alışverişi yapmak isteyenler Morhipo’yu sıklıkla ziyaret ederler. Makyaj, günlük yaşamda güzelliği ön plana çıkarmak için kullanılır. Golden Rose kaliteli makyaj ürünlerini satışa sunar. Kirpiklerinizi ön plana çıkarmak ve gün boyu hacimli görünmesini sağlamak isterseniz, Golden Rose rimellerini tercih edebilirsiniz. Dolgun ve siyah kirpik görünümü sağlayarak daha çarpıcı bakışlar elde edebilirsiniz. Kirpiklerinizi renklendirmeden daha hacimli görünmesini sağlayan bir ürün arayışındaysanız, Golden Rose şeffaf maskara ürünlerini satın alabilirsiniz. Bu ürünler kirpiklerinizin dolgun ve kalkık görünmesini sağlar. Dudaklarınızı sağlıklı ve dolgun gösteren, ruj üzerine veya tek başına kullanılabilen dudak ürünlerini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Golden Rose dudak parlatıcısı dudaklarınıza ışıltı verir. Tek başına ya da ruj üzerine uygulanabilir. Golden Rose parlatıcılarının çok fazla seçeneği mevcuttur. Renkli ya da renksiz seçeneklerini kullanarak dudaklarınızda nemli, pürüzsüz bir görünüm elde edebilirsiniz. Tırnak bakımına önem veren biriyseniz Golden Rose ojeleri tercih edebilirsiniz. Markanın ojeleri hızlı bir şekilde kurur, kolay uygulama sağlar, geniş renk skalası ile her zevke hitap eder. Kalıcı ve parlak görünümüyle tırnaklarınızı bakımlı gösterir. Metalik, pastel ve renksiz ürün seçenekleri bulunur. Siz de tırnaklarınıza bakım yapmak, Golden Rose Lip Glossları ile dudaklarınıza dolgun bir görünüm kazandırmak isterseniz Morhipo’ya göz atabilir, bütçe dostu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.