Menüyü Atla
%13
104,90 TL 120,00 TL

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick No: 16

104,90 TL 120,00 TL %13 İndirim

Ürün Hakkında

Detaylı Ölçü Tablosu

Ürün Adı : Gr Longstay Lıquıd Matte Lıpstıck No:16

Ürün Açıklaması : "Çok sevdiğiniz Longstay Liquid Matte Ruj kolay taşınabilir mini boyda! Longstay Likit Rujun tüm özelliklerini taşıyan bu mini rujlar küçük ve pratik ambalajı ile makyaj çantanızda kolayca taşınabilir. Vitamin E ve Avokado yağı içeren formülü dudaklarınızı kurutmaz. Ağırlık hissi yaratmadan, gün boyu kalıcılığını korur ve bulaşma yapmaz. Yumuşak, kremsi yapısı ile kolayca uygulanır."

Ürün Detayı : Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick No:16

Kullanım Önerisi : İstenilen sıklıkla dudaklara uygulanabilir.

Cilt Tipi : Tüm Cilt Tipleri

Ürün Detayı : Ivspan Style="Font-Sıze: 12Px"Golden Rose#Den Yoğun Renk Veren,&Nbsp;/Span/Dıvdıvspan Style="Font-Sıze: 12Px"Mat Ve Kalıcı Mükemmel Bir Likit Ruj&Nbsp;/Span/Dıvdıvspan Style="Font-Sıze: 12Px"Serisi. Sürüldükten Kısa Bir Süre Sonra&Nbsp;/Span/Dıvdıvspan Style="Font-Sıze: 12Px"Matlaşarak Kurur Ve Dudağa Sabitlenir.&Nbsp;/Span/Dıvdıvspan Style="Font-Sıze: 12Px"Vitamin E Ve Avokado Yağı İçeren Formülü&Nbsp;/Span/Dıvdıvspan Style="Font-Sıze: 12Px"Dudaklarınızı Kurutmaz. Ağırlık Hissi&Nbsp;/Span/Dıvdıvspan Style="Font-Sıze: 12Px"Yaratmadan, Gün Boyu Kalıcılığını Korur&Nbsp;/Span/Dıvdıvspan Style="Font-Sıze: 12Px"Ve Bulaşma Yapmaz. Yumuşak, Kremsi Yapısı&Nbsp;/Span/Dıvdıvspan Style="Font-Sıze: 12Px"Ve Esnek Aplikatörü İle Kolayca Uygulanır./Span/Dıvdıvspan Style="Font-Sıze: 12Px"Kuruma Süresini Beklerken Dudaklarınızı&Nbsp;/Span/Dıvdıvspan Style="Font-Sıze: 12Px"Kapatmayınız. Çift Fazlı Makyaj Temizleyici&Nbsp;/Span/Dıvdıvspan Style="Font-Sıze: 12Px"İle Kolayca Temizlenir./Span/Dıv

Teslimat ve İade

Teslimat

• Siparişleriniz, belirtilen tahmini teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır.

İade

• Satın aldığınız herhangi bir ürünü iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden teslimat ve iade ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Golden RoseTüm Ürünler
Baktığınız ürünün bedeni tükenmiştir.
Stoğa Gelince Haber Ver
kadın
true
ruj
0
renkli
}