Menüyü Atla

Gliss Modelleri

(193)

193 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Gliss

İnsanlar, göz alıcı bir görünüme kavuşmak için saç bakımına önem verir. Saçlar, kadın ve erkek kullanıcıların yüz hatlarını ortaya çıkarır. Ancak mevsim koşulları ve çevresel faktörler, saçların kirlenmesine ve yıpranmasına yol açar. Saç derisinde biriken toz, kir ve yağlar, saçların hacmini kaybetmesine neden olur. Bunun yanı sıra yüksek ısı kullanılarak yapılan maşa, düzleştirme işlemleri, boya ve saç açıcı uygulamaları, saçların yıpranmasına ve parlaklığını kaybetmesine yol açar. Günümüzde saç bakımı ve temizliği için birçok ürün bulunur. 1898 senesinden bu yana faaliyet gösteren Schwarzkopf markasına ait Gliss şampuan, saç kremi, maske ve yağlar, benzersiz saçlara ulaşmanıza olanak tanır. Alman kalitesinin yüksek oranda hissedildiği Gliss şampuan ve saç kremi çeşitleri, mucizevi formüllere sahiptir. Teknolojik gelişmelerden faydalanılarak geliştirilen özel formüllere sahip saç bakım ürünleri, kusursuz bir sonuca ulaşmanızı mümkün kılar. Gliss saç bakım ürünleri tasarlanırken kullanıcıların tüm beklentilerinin ve ihtiyaçlarının giderilmesi hedeflenir. Yağlı, kuru ve normal saç tipleri için hazırlanan benzersiz formüller, kalıcı ve hoş kokularıyla büyüleyici bir etki bırakır. Özellikle aşırı işlem gördüğü için matlaşan, yıpranan ve sertleşen saçlar için özel olarak tasarlanan Gliss ürünleri, profesyonel güzellik merkezlerine denk bir bakıma ulaşmanıza olanak tanır. Saçı besleyen, onaran, parlaklık ve hacim veren ürünler, geniş bir skalaya sahiptir. Bu sayede farklı saç tiplerine uyum sağlar. Kıvırcık, düz, dalgalı, örgülü, ince telli, kalın telli olması fark etmeksizin saçlara kusursuz bir bakım yapar. Çeşitli gramajları bulunan Gliss saç kremi ve şampuan çeşitleri, işlevsel şişe tasarımıyla son derece kolay kullanılır. Olağanüstü bir deneyim yaşamanızı sağlayan Gliss saç bakım ürünlerini Morhipo’dan hızlı ve pratik şekilde satın alabilirsiniz.

Parlak, Güçlü ve Hacimli Saçlara Ulaşacağınız Gliss Ürünleri

Gliss saç kremi, maske ve şampuan çeşitleri, farklı saç tiplerine uyum sağlar. Saçınız için ihtiyaç duyduğunuz neyse onu sağlayan mucizevi ürün çeşitleri, şık ambalajlarıyla dikkat çeker. Gliss Türkiye tarafından beğeninize sunulan şampuan ve saç kremleri birçok vitamin, protein ve mineral içerir. Besleyici ve onarıcı etkilere sahip içerikler, saça kökten uca etki eder. Biotin, keratin, argan yağı, badem yağı, hint yağı, hindistan cevizi yağı, çam terebentin yağı, çay ağacı özü, acai üzümü, kök hücre kompleksi, gül suyu içeren zengin formüller, saçları güçlendirir. Kökten uca onarım yapar, nem kazandırır ve gelecekte oluşabilecek yıpranmalara hazırlar. Gliss dökülme karşıtı şampuanlar, saçlarda meydana gelen açılmaları giderir. Saç taranırken veya yıkanırken oluşan kopmaları minimum seviyeye indirir. Saç gözeneklerini havalandırarak dökülmeyi durdurur. Gliss boyalı saçlar için şampuan çeşitleri, boyanın etkisiyle yıpranan saçlara eşsiz bir bakım yapar. Saç rengini 12 haftaya kadar korumayı başaran şampuan, cansız ve zayıf kalan saç tellerinin yeniden güçlenmesini sağlar. Saç dokusunun kırılan bağlarını onarır. Gliss yağlı saçlar için şampuanlar, saçların ideal yağ oranına ulaşmasına olanak tanır. Düzenli kullanımda hızla etki eden ürün, saçlarınızın eskiye oranla çok daha uzun süre temiz kalmasına yardımcı olur. Saç derisindeki fazla yağı atarak normal bir deriye sahip olmanızı mümkün kılar. Gliss kepek şampuanı, saç derisinde meydana gelen kepek ve pullanmaları ortadan kaldırır. Saç derisine yoğun bir nem depolanmasına ve gözeneklerin hava almasına yardımcı olur. Gliss yeni şampuan çeşitlerini düzenli kullanarak sağlıkla ışıldayan, pürüzsüz, hacimli ve bakımlı saçlara sahip olabilirsiniz. Gliss şampuan çeşitlerinden kendiniz için uygun olan seçeneği Morhipo’da bulabilirsiniz.

Kusursuz Saçlara Kavuşacağınız Gliss Saç Bakım Ürünleri

Gliss çeşitleri; faydalı yağlar, vitaminler ve proteinler içerir. Bu sayede saçın iç dokusunu oluşturan bağları güçlendirir, besler ve onarır. Saçlara göz alıcı bir parlaklık katar, yumuşatır ve kolay taranmasını sağlar. Esnek, hacimli ve parlak saçlara ulaşmanızı mümkün kılan iddialı tasarımlar, hoş kokuları ve kolay uygulama avantajıyla tüm beklentilerinizi karşılar. Gliss mor şampuan gri, platin ve açık kumral saçlar için özel olarak geliştirilir. Yüksek mor pigmentleri sayesinde saç rengini nötrleyerek turuncu ve kızıl yansımaları ortadan kaldırır. Mevcut küllü rengin kullanım süresini artırır. Bütün bunları yaparken saçı sertleştirmez ve yıpranmasına neden olmaz. Mor şampuanın etkin sonuç vermesi için ambalajda belirtilen bekleme sürelerine uyumlu kalınması gerekir. Gliss keratinli şampuan çeşitleri hacimsiz, kırılgan ve hasar görmüş saçlara kusursuz bir bakım yapar. Saçın dökülmesini durdurur, doğal bir ışıltı katar, kepek oluşumuna neden olmaz. Saçları ağırlaştırmadan bakım yapan Gliss keratinli ürünler, saçı güneşin yaydığı zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı korur. Gliss gül suyu şampuanlar, saç köklerinde ve yüzeyinde oluşan hasarı onarır. Saçın anında daha yumuşak olmasını ve kolay taranmasını mümkün kılar. Gliss saç bakım kremi, duş sonrasında nemli saça uygulanır. Pürüzsüz ve yumuşak formülü saça anında işler. Kremler, saçların ısıya karşı daha dirençli hale gelmesini sağlar. Gliss sıvı saç kremi, saça sıkarak uygulanır. Durulanmaz özellikteki ürün, saç kalitesini artırır. Gliss jel bakım kremi, saçı ağırlaştırmaz, besler, güçlendirir ve ışıldamasına imkan tanır. Gliss saç maskesi çeşitleri, saçların nem kazanmasına yardımcı olur. Buna ek olarak derinlemesine arındırma yapar. Ayrıca ürün kalıntılarını, kepek ve egzamaları yok eder. Siz de mucizevi Gliss ürünlerini Morhipo’dan temin edebilirsiniz.

Mucizevi Formüllere Sahip Gliss Ürünleri Morhipo’da

Gliss onarıcı saç bakım maskesi, şampuanları ve saç kremleri, kusursuz bir görünüme kavuşmanıza olanak tanır. Yağlı ve kuru saç tipleri için özel olarak geliştirilen formüller, gözle görülür bir şekilde bakım ve onarım yapar. Saçların çok daha hızlı uzamasını sağlayan ürünler, dökülme sorununu ortadan kaldırır. Kıvırcık saçlı bireylerin kurtarıcı saç bakım ürünlerinden olmayı başaran Gliss bukle belirginleştiriciler, saçtaki dağınıklığı giderir. Net, havalı ve pürüzsüz bukleler elde etmenize olanak tanır. Gliss bakım sütü çeşitleri, canlandırıcı etkisiyle dikkat çeker. Gliss saç sütü, besleyici süt proteini ve çiçek özleri içerir. Saçın iç yapısını ve yüzeyini derinlemesine onarır. Mat, yıpranmış ve cansız saçların pürüzsüz, parlak ve yumuşak olmasına imkan tanır. Gizli formülünde yer alan keratin, saça derinlemesine işleyerek ısıya karşı daha dirençli hale getirir. Gliss elektriklenmeye karşı bakım sütü, kurutma veya tarama sonrası saçta oluşan elektriği alır. Saçların daha kolay şekil almasına yardımcı olur. Gliss şampuan, saç kremi, süt, serum ve maske çeşitleri; parfüm, paraben, alkol ve silikon gibi zararlı maddeler içermez. Saçı derinlemesine temizleyen ürünler, sağlıklı ve güzel saçlara ulaşmanıza yardımcı olur. Esnek, parlak ve dayanıklı saçlara ulaşmanıza fırsat tanıyan ürünler, hoş kokularıyla büyüler. Yoğun formüllere sahip olan Gliss saç bakım ürünlerinin az miktarı tek kullanım için yeterlidir. Set ve tek olarak satılan ürünler, farklı beklentileri karşılamayı başarır. İnce telli, kıvırcık ve düz saç tiplerini derinlemesine temizleyen ve ipeksi bir görünüme kavuşturan eşsiz tasarımlar, Morhipo’da yer alır. Morhipo ile indirimli ve kampanyalı Gliss şampuan fiyatlarını ve bakım ürünlerini inceleyebilirsiniz. Hesaplı, güvenli ve pratik bir alışveriş deneyimi yaşamak için Morhipo sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.