Menüyü Atla

'Garnier' araması için sonuçlar:

Süper Fırsatlar


257 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Garnier

Şehir hayatının olumsuz etkileri, güneş ışınları, kullanılan kozmetik ürünler ve diğer unsurlar her dönem cilt üzerinde can sıkıcı problemlere yol açar. Garnier, bakımlı ve sağlıklı bir görünüme sahip olmak isteyen hemen herkesin ilk ziyaret ettiği markalar arasında yer alır. Dünyaca ünlü kozmetik markası, 1904 yılında Alfred Garnier tarafından Fransa’da kurulur. Bitkisel saç bakım ürünleriyle sektöre giriş yapan marka, kısa sürede ürün gamını oldukça genişletir. Garnier yüz temizleme ürünleri, günlük bakım ve temizlik rutinlerinde hemen her kesimin ilgisini görür. Şehir hayatının yorucu ve yıpratıcı etkilerinden kısa sürede kurtulmak ve rahatlamak için birebir ürünlerdir. Su, jel, köpük ve krem formülleriyle gözeneklere sıkışan kir, toz ve makyaj kalıntılarını ortadan kaldırır. Garnier yüz temizleme jeli, temizlik ve ferahlama etkisinin yanında kullanım kolaylığıyla da oldukça beğeni kazanır. Elle veya fırçayla makyajdan arındırılmış cilde uygulanır. Tüm gözeneklerin arınmasına ve sıkılaşmasına yardımcı olur. Garnier fırçalı yüz temizleme jeli, farklı bir uygulama gerecine ihtiyaç duymadan sabah ve akşam cildinizi arındırarak kolay bir şekilde bakım yapabilmenizi sağlar. Yumuşak fırçalarıyla temizliğin yanında masaj etkisi yaratarak ferahlamanıza yardımcı olur. Garnier makyaj temizleme suyu çeşitleri, farklı içerikleriyle cildin tüm kalıntılardan arınmasını, sıkılaşmasını, nemlenmesini ve parlamasını sağlar. Bir pamuk yardımıyla yüze çekiştirerek değil yumuşak hareketlerle uygulanır. Garnier tonikler temizliğin yanında cilde ihtiyacı olan nemi, parlaklığı ve esnekliği geri kazandırır. Bir pamuk yardımıyla tamponlama hareketleriyle uygulanması önerilir. Garnier gül suyu tonik, özellikle hassas cilt tipine sahip bireyler için rahatlatıcı ve hoş kokulu ürünlerden biridir. Gözeneklerde kalan makyaj kalıntılarını arındırırken ferahlatır ve cildin daha parlak görünmesine yardımcı olur. Günlük bakım ve temizlik rutinlerinizde yer alabilecek Garnier ürünlerini Morhipo’da bulabilirsiniz.

Pürüzsüz Bir Cilde Ulaşmanın Pratik ve Eğlenceli Yolu: Garnier

Hava kirliliği, rüzgar, yağış, makyaj malzemeleri, yağ ve daha fazlası cilt üzerinde kötü görüntülere ve geri alınması güç problemlere yol açabilir. Çeşitli cilt problemlerinden kurtulmak için Garnier men ve women serisi maskeler, peelingler, kremler, losyonlar uygulanabilir. Farklı cilt problemleri için uygun çözüm odaklı ürünler, pratik bir şekilde uygulanır. Kısa süreli bakım rutinleri ile kızarıklıklar, lekeler, gözenekler, siyah noktalar ve cilt eşitsizliklerinden kurtulmak mümkün olur. Garnier maske çeşitleri, birbirinden farklı içerikleriyle birkaç dakikada bile gözle görülür sonuçlar verir. Yağlı, kuru, karma, hassas cilt tiplerine özel onlarca çeşidi bulunur. Garnier bakım maskesi çeşitleri uygulama şekline, vadettiği çözümlere ve içeriklerine göre de birbirinden ayrılır. Garnier siyah nokta maskesi, gözeneklere dolarak çirkin ve kötü bir görüntüye yol açan makyaj artıklarının, yağ ve kirlerin arınmasına yardımcı olur. Siyah nokta maskeleri, özellikle kömür içeriğiyle bakım yaparken yoğun temizlik sunar. Garnier kömür maskesi, şehir hayatının zorlayıcı etkileriyle dolan gözeneklerin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olur. Cildi fazla yağdan arındırarak ideal orana ulaşmasını, doğal ve mat bir görünüme sahip olmasını sağlar. Garnier kağıt maskeler ise cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi, yağı, vitamin ve mineralleri tek kağıtta birleştirerek pratik uygulama imkanı sunar. Farklı bir uygulama aracına gerek kalmadan cilt üzerine yerleştirilerek bir miktar beklenir. Tekrar kullanılması mümkün olmayan kağıt maskeler; ardında parlak, bakımlı ve canlı bir cilt bırakır. Garnier göz altı maskesi, yorgun ve yaşlı görüntüden kurtulmak için birebir ürünlerin başında gelir. Düzenli uygulamayla koyu halkalardan ve göz altı torbalarından kurtulmaya yardımcı olur. Garnier indirim ve kampanyalarıyla cilt bakım ürünlerini Morhipo’dan bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz.

Temiz ve Bakımlı Bir Cilt için Garnier Kozmetik Ürünleri

Temiz ve güzel bir izlenim yaratmak, sağlıklı bir cilde sahip olmak için cildinizin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamanız gerekir. Bunun için öncelikle çevresel etkenlerin ve en önemlisi zararlı UV ışınlarının cildinizde çözümü zor tahribatlara yol açmaması için Garnier güneş kremi kullanmalısınız. Dışarı çıkmak için hazırlanırken vücudunuzun güneş görebilecek tüm bölgelerine yüksek filtreleme özelliği bulunan kremler uygulamanız gerekir. Bu sayede dışarıda özgürce vakit geçirirken güneşin zarar verici etkilerinden de cildinizi korumuş olursunuz. Markanın güneş kremleri, uygulamanın hemen ardından cilt tarafından emilerek yağlı ve ıslak his oluşmasını engeller. Garnier nemlendirici kremler, koruyuculuk özelliğinden ziyade cilde ihtiyaç duyduğu esnekliği ve nemi sağlar. Bu sayede mat, kuru ve yaşlı görünüm yerine sağlıklı, parlak ve canlı bir cilt yaratır. Yüz, el ve vücut için farklı formüllerde üretilen Garnier kremler, dakikalar içinde emilerek gerginlik hissini alır ve gün boyu konforlu olmanızı sağlar. Garnier hyaluronik aloe jel çeşitleri, cilt tarafından hızla emilerek gün boyu ferah, yumuşak ve pürüzsüz bir etki yaratır. Kısa sürede cilde ihtiyaç duyduğu esnekliği ve bakımı sunar. 48 saate kadar nemlendirme sunan jel, uygulama kolaylığıyla günlük bakım rutinlerinde sık sık yer alır. Garnier peeling çeşitleri, cildi ölü deriden ve kalıntılardan arındırmak için ideal ürünlerdir. Belli aralıklarla uygulanan peeling, yorgunluk ve yaşlılık belirtilerinden kurtulmaya, daha temiz, parlak ve canlı bir cilde sahip olmaya yardım eder. Garnier BB kremler ise fazla makyaj yapmadan çeşitli cilt problemlerini gizleyebilmek için ideal ürünlerdir. Hafif formülü sayesinde hem nemlendirme hem de örtücülük vadeder. Markanın tüm bakım ve güzellik ürünlerini uygun fiyatlarla Morhipo’da bulabilirsiniz.

İndirimli Garnier Fiyatları Morhipo’da

Morhipo, giyimden kozmetiğe kadar dünyaca ün kazanmış tüm markaları ve doğal ürünleri uygun fiyatlarla bir araya getirir. Piyasanın oldukça altında seyreden fiyat aralıkları sayesinde alışveriş aşamasında olan herkesin ilk ziyaret noktalarından biri olur. Garnier ürün fiyatları da Morhipo’nun sık sık gerçekleştirdiği indirim ve kampanyalardan nasibini alır. Dışarıda vakit geçirirken daha hoş ve temiz hissetmek için Garnier deodorant çeşitleri oldukça ilgi görür. Ter oluşumunu en aza indirerek nemi emen deodorantlar, gün boyu konforlu olmayı vadeder. Kötü koku oluşumunu ve ter izlerini engelleyerek rahat hareket edebilmenize yardımcı olur. Garnier erkek deodorantları, yüksek tempolu günlerde temizlik hissini daha uzun sürece yayarak kötü koku oluşumunu engeller. Garnier roll on çeşitleri, uygulandıktan birkaç saniye sonra tamamen kuruyarak ter oluşumunu en aza indirir. Ter bezlerini tıkamak yerine ıslaklığı ve kötü kokuyu absorbe eder. Garnier şampuan ve duş jelleri, temizlik rutinlerinde cildi tahriş etmeden cildin kalıntı, kir ve fazla yağdan arınmasını sağlar. Cilt ve saç için faydalı molekülleri parçalamadan bakım ve temizliği bir arada sunar. Garnier saç boyası ve açıcılar, imaj değişikliği yapmak istendiğinde pratik seçeneklerden biri olur. Cildinize ve tarzınıza en uygun saç rengine kendi imkanlarınızla güvenli ve hoş bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Alt saç renginiz koyuysa daha açık bir renge boyamak için öncesinde Garnier saç açıcı çeşitlerini kullanabilirsiniz. Saçlarınızı deforme olmadan güvenli bir şekilde açarak dilediğiniz renge boyayabilirsiniz. Garnier color naturals serisi, hem doğal saç renginiz üzerinde hem de açıcıların ardından hoş bir renge sahip olmanızı sağlar. Siz de bakımlı bir görünüme kavuşmak için markanın saç boyalarını tercih edebilir, Garnier ürünleri fiyatlarına Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.