İletişim
Sorunuzu Hemen Cevaplayalım!
Sıkça Sorulan Sorular

Funko Big Trouble in Little China Jack Burton POP

59,90 TL
Stoğa Gelince Haber Ver

Ürün Adı : Big Trouble in Little China Jack Burton

Ürün Detayı : Ön Sipariş ile satılmakta olan üründür.

Ön sipariş vererek istediğiniz ürünü gelmeden ayırabilir ve ürüne ilk ulaşanlardan olma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.Sadece ön siparişe özel yüzde 10-15 arasında değişen indirimlerden yararlanabilir. Ürünleri eski kurla hesaplanan satış fiyatları üzerinden alabilirsiniz.

Not: Sipariş verdiğiniz sepette ön siparişte olmayan ürün olması durumunda bu ürünler bekletilmeden gönderilecektir. Ön siparişli ürünler için geliş tarihi beklenecektir.

Vinyl Sugar, Funko'nun serbest tasarımcılarla gerçekleştiriği birliktelik sonucu çok sevdiği gayri meşru çocuğu olarak doğuyor.

Boyut: 9 inch - 23 cm

Funko Big Trouble in Little China Jack Burton POPserisine evinizde yer açın. 

Boyut: 9.5 cm

Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır. Satın aldığınız herhangi bir ürünü, iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İstediğiniz beden veya numara stoklarımızda mevcut ise ürün değişimi yapabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden detayları öğrenebilirsiniz.

std
false
figür
2488536
renkli