Menüyü Atla

Fissler Modelleri

Kaçırılmayacak Fiyatlar


14 üründen 14 tanesi gösteriliyor.

Fissler

Yemek yaparken pratik, güvenli ve işlevsel ekipmanlar kullanmak hem daha keyifli çalışmanızı hem de yeteneklerinizi kolayca sergileyebilmenizi sağlar. Bıçaklardan elektrikli aletlere kadar uzanan mutfak ekipmanları arasında hemen her işlem için kullanılan ürünlerin başında pişirme kapları gelir. Fissler markası, her mutfağın olmazsa olmazlarından çelik tencereleri yüksek kaliteli materyaller ve kendine has tasarım anlayışıyla üretir. Dünya genelinde referans haline gelen marka, Carl Philipp Fissler tarafından 1845 yılında Almanya’da kurulur. Yüksek kaliteli materyalleriyle mutfak ürünleri alanında Alman kalitesini tüm dünyaya duyurur. Fissler tencere seçenekleri birbirinden şık tasarımları ve çok çeşitli boyutlarıyla hem profesyonel hem de amatör kişilerden beğeni kazanır. Güvenilir ekipmanlarla daha lezzetli ve keyifli sonuçlar çıkarmak için ideal ürünler ortaya koyar. Gıdayla temasa en uygun materyallerden olan yüksek kaliteli paslanmaz çeliği tüm ürünlerinde kullanır. Kısa süre içinde ısınan çelik, tüm gıdaların pratik bir şekilde pişmesini sağlar. Fissler tava ve tencerelerinde kullandığı kalın taban katmanları sayesinde yemeklerin dibe yapışmasına ve yanmasına engel olur. Yavaş pişmesi gereken tariflerden ziyade sulu yemek pişirme, bir şeyler haşlama, su kaynatma ve kızartma gibi işlemler için tercih edilir. Fissler tencere seti seçeneklerinde farklı pişirme teknikleri için uygun boyut ve ölçülerde kaplar bulunur. Her biri yüksek kalite çeliklerden üretilen kaplar, uzun yıllar boyunca yanma, yapışma gibi dezavantajlardan uzak şekilde kullanılabilir. Kolay temizlenebilmesi nedeniyle de her kesimden oldukça beğeni kazanır. Tencere setlerinde farklı hacim ve çaplara sahip birkaç derin ve sığ tencere bulunurken Fissler tava seti seçenekleri, sığ tasarımları ve geniş ölçüleriyle öne çıkar. Tek veya çift saplı tasarımları sayesinde güvenli ve konforlu kullanım sunar. Fissler ürünlerini en uygun fiyatlarla Morhipo’dan satın alabilirsiniz.

Mutfakları Daha Keyifli Hale Getiren Fissler Tencere Modelleri

Mutfakta vakit geçirmek, sevdikleri için lezzetli ve sağlıklı tarifler hazırlamak çoğu kişi için oldukça keyifli bir hobi olarak ifade edilebilir. Ancak bu tariflerin sağlıklı ve güvenli bir şekilde hazırlanması da büyük önem arz eder. Bu nedenle sevgi dolu ev mutfaklarında da profesyonel mutfaklarda da kaliteli ekipmanlar kullanılması önerilir. Fissler düdüklü tencere seçenekleri, son derece kaliteli tasarımları sayesinde et, kemik, bakliyat gibi zor gıdaları güvenli ve lezzetli bir şekilde pişirir. Basınçlı pişirme yöntemi olarak ifade edilebilen düdüklü tencereler, normal şartlarda saatlerce sürebilecek işlemleri yarım saatten kısa sürelere sığdırır. Bunun yanında kullanım sırasında buhar kaçırma, taşma veya patlama emniyetleri bulunur. Fissler modelleri, farklı hacimleri sayesinde çekirdek ailelerden kalabalık misafir sofralarına kadar birçok miktarda yemek için uygundur. Düdüklü ve normal tencerelerden oluşan ikili setler, farklı hacimleri nedeniyle dönüşümlü olarak kullanılabilir. Marka düdüklü tencerelerinde kolay taşıma için sıklıkla kısa ve uzun sap modellerini bir arada kullanır. Çelik tencerelerin yanında Fissler granit tencere modelleri de her kesimden oldukça beğeni kazanır. Yavaş yavaş pişmesi gereken tüm tarifler, granit kaplar sayesinde tam kıvamında hazır olur. Yanma ve yapışma gibi endişeler hissetmeden aynı anda birçok işle ilgilenebilmenize olanak verir. Fissler granit tavalar, sığ ve derin seçenekleriyle pek çok işlem için kullanılabilir. Hem taban hem de duvarları eşit oranda ısınan granit, kabın içindeki tüm gıdaların eşit ve aynı sürede pişmesine yardım eder. Gıdayla temasa en uygun materyallerden olan granit, pişme esnasında yiyeceklere kimyasalların değil sağlık ve lezzetin nüfuz etmesini sağlar. Siz de mutfaklarınızda sağlıklı ve kaliteli ekipmanlar kullanmak istiyorsanız Morhipo’dan Fissler ürünlerini en uygun fiyatlarla edinebilirsiniz.

Kaliteli ve Pratik Fissler Mutfak Aletleri

Çelik tencere konusunda dünya genelinde beğeni kazanan Fissler, doğrama ve kesme gibi işlemlerde de yüksek performans sunan pratik ekipmanlar üretir. Basit kullanım modelleriyle tasarladığı aletler, çeşitli sebze ve yemişleri birkaç saniye içinde kullanıma hazır hale getirebilmeyi mümkün kılar. Fissler doğrayıcı modelleri, mekanik çalışma prensibiyle birçok gıda maddesini kısa sürede fazla güç harcamadan küçük parçalara ayırabilmenizi sağlar. Küçük bir hazne içinde yer alan iki adet keskin bıçak, kapak bölümünde bulunan kol her çekildiğinde hızla döner. Bu sayede hazne içindeki tüm sebze, meyve ve yemişleri yakalayarak parçalar. Fissler el rondosu, karıştırma aparatı sayesinde parçalanan ürünleri kolayca harmanlayabilmenize imkan sunar. Özellikle ezme, sos ve salata gibi küçük parçalı ürünleri hazırlarken oldukça pratik ve konforlu bir yardımcı olur. Bunun yanında delikli kabı ile küçük bir yeşillik kurutucu görevi de üstlenir. Tutma kolu, halatı ve sarma mekanizması oldukça güçlü tasarlanan el rondosu, uzun yıllar boyunca mutfakta elinizin altındaki kurtarıcınız olur. Fissler kampanyaları ile bunun gibi mutfakta küçük ama kurtarıcı olan ürünler, uygun fiyatlara satın alınabilir. Bunun yanında set halinde satışa sunulan ürünler de oldukça kârlı ve faydalı alışveriş imkanı tanır. Fissler çeyiz seti seçenekleri derin, sığ tencere ve tavalardan oluşur. Marka mutfakta ihtiyaç duyabileceğiniz neredeyse tüm kap ve gereçleri tek ve uygun bir fiyata satın alabilmeyi mümkün kılar. Çeyiz setleri tamamen yüksek kaliteli çelik parçalardan oluşabileceği gibi kimi setlerde çelik tencerelere granit tavalar da eşlik eder. Farklı materyalleri, sap tasarımları, genel hatları ve güvenlik unsurlarıyla mutfağı daha güvenli, keyifli ve profesyonel hale getirir. Fissler online alışveriş yöntemi ve en uygun fiyatlarla Morhipo’dan satın alınabilir.

Kampanyalı Fissler Fiyatları Morhipo’da

Morhipo, yalnızca giyim ürünleri değil kozmetikten ev eşyalarına kadar her ihtiyacın bulunabileceği bir sanal mağaza olarak tanımlanabilir. Bireyler, ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap veren bütçesine en uygun ürünleri Morhipo’da bulur. Fissler Türkiye genelindeki tüm müşterilerine Morhipo sayesinde kolayca ulaşır. Sayısız mağaza gezerek yorulmak ve gereğinden fazla paralar harcamak yerine Alman kalitesini ev mutfaklarına taşıyan Fissler ürünleri, Morhipo’dan zahmetsiz şekilde satın alınabilir. Markanın tencerelerden kesici ve doğrayıcı aletlere kadar her ürünü uygun fiyatlarla satışa sunulur. Fissler fiyat aralıkları, başta markanın benzersiz tasarım anlayışı ve kanıtlanmış olan kalitesine göre belirlenir. Bunun yanında en önemli etkenlerden diğer ikisi de yiyecekleri sağlıklı bir şekilde pişirmeye olanak veren yüksek kaliteli çeliği ve güvenli kullanım sunan estetik tasarımıdır. Bunun yanında ürünün cam veya çelik kapaklı olması da fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer alır. Ancak Fissler online satış ile Morhipo sayesinde oldukça uygun fiyatlara sahip olur. Morhipo’nun sık sık gerçekleştirdiği Fissler indirim ve kampanyaları, yüksek kaliteli ürünleri her kesim için kolay ulaşılabilir hale getirir. Bireyler ömür boyu aynı kalite ve şıklık ile kullanabilecekleri mutfak ekipmanlarını bütçelerini zorlamadan Morhipo’dan satın alabilirler. Fissler indirimli ürünler, ev mutfaklarında güvenli ve konforlu bir şekilde lezzetli tarifler hazırlamaya izin verir. Yeni sezon kusursuz ürünlerin yanında Fissler outlet parçalar da piyasanın oldukça altında fiyatlarla satışa sunulur. Outlet ürünler, bütçeniz oldukça kısıtlı olsa bile kaliteyi ve konforu bir arada bulabilmenizi sağlar. Birkaç dakika içerisinde satın alınabilen tencere ve tavalar, tıpkı alışveriş sürecindeki gibi pratik, keyifli ve lezzetli tarifler ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Markanın birbirinden şık ve kaliteli pişirme gereçlerini Morhipo’dan temin edebilirsiniz.