Menüyü Atla

Fisher Price Modelleri

(116)

116 üründen 116 tanesi gösteriliyor.

Fisher Price

Çocuklar söz konusu olunca akan sular durur. Ebeveynler hassasiyetle yaklaştıkları çocukları için gereken tüm ürünleri özenle seçerler. Güvenilirliği uluslararası standartlara göre kanıtlanmış markaların üretimlerine yönelen ebeveynler, çocuklarının gelişimini gönül rahatlığıyla takip eder. Fisher Price, 1930’lu yıllardan bu yana kalitesini her yıl kanıtlayan ender markalardan biri olarak ailelere hizmet eder. Miniklerin hayal gücünü harekete geçirmeyi hedefleyen Fisher Price ürünleri, sevimli görüntüleri ve işlevsel özellikleri ile ön plana çıkar. Her gelişim dönemine uygun materyalleri ile kategorilere ayrılan ürünleri ebeveynler kuşku duymadan tercih ederler. Çok hızlı büyüyen ve gelişim dönemleri göz açıp kapayıncaya kadar geçen miniklere özgü parçalar, onların eğlenirken öğrenmelerine yardımcı olur. El-göz koordinasyonunu sağlayan eğitici Fisher Price renkli halkalar, yenidoğan sonrasındaki yaş dönemlerinde kullanılabilir. Çocukların okul öncesi gelişim dönemlerinde ihtiyaç duydukları her detayı ürünlerine taşıyan marka, motor becerilerin gelişmesine katkıda bulunur. Bebeğinizi beklerken edinebileceğiniz Fisher Price kitap gibi ürünler, eğitici hikayeleri bebeğiniz doğduğu andan itibaren okumanızı sağlar. Çocuğunuzun hassas cildine ve bedenine zarar vermeyecek, kimyasallardan uzak oyuncaklar ise geçmişten günümüze gururla sunulur. Fisher Price oyuncak çeşitleri, hayatı yeni keşfetmeye başlayan miniklerin serüvenlerine eşlik eder. İlgi çeken renkleri ve uzmanlar tarafından eklenen donanımlarıyla birer öğretici araç olan oyuncaklar, el becerilerinin gelişimine katkıda bulunur. Çocuklarının mutlu olmasını, eğlenerek öğrenmesini amaçlayan ebeveynlerin ilk tercihlerinden olan marka bu ilgiyi yüksek müşteri memnuniyeti ile karşılar. Fisher Price fiyat seçenekleri, ürünlerin sağlamlığı ve kalitesi göz önüne alındığında bütçe dostu aralıklarda bulunur. Ebeveynlerin hayatını kolaylaştıran, bebeklerinin gelişim süreçlerini iyileştiren Fisher Price ürünlerine ulaşmak için Morhipo’yu ziyaret edebilirsiniz.

Fisher Price Ürünleri

Marka, sektöre adım attığı ilk yıllarda kendini oyuncak üretimine adamışken son dönemlerde ebeveynlere yönelik ürünler de üretir. Fisher Price anne bebek bakım çantası, bu ürünlerden biri olarak karşınıza çıkar. Geniş iç hacime sahip Fisher Price sırt çantası bebeğin ve ebeveynin temel gereksinimlerini güvenle saklar. İçecekleri sıcak veya soğuk tutabilen iç bölmeleri, gıdaların gereken sıcaklıkta korunmasını sağlar. Şık tasarımı ile beğeni toplayan modeller, elde veya sırtta kolayca taşınabilir. Fisher Price bebek çantası ise daha küçük boyutu ve sevimli tasarımı ile kreşe giden miniklerin kalbini kazanır. İşlevselliği ile ön plana çıkan bir diğer ürün Fisher Price bebek arabası, portbebe olarak kullanılabilen oturma bölümü ile çok yönlü kullanım sunar. Farklı modelleri bulunan bebek arabaları, genellikle doğumdan itibaren bebek 20 kilogram olana kadar kullanılabilir. Arabaların tutma kolunun uzunluğu ebeveynin isteğine göre tek tuşa ayarlanabilir. Vegan deri kaplamanın kullanıldığı ürünler, narin bebek cildini tahriş etmeyecek materyallerden tasarlanır. Fisher Price lazımlık, tuvalet eğitimi sürecinin doğru yönetilmesi için sesli göstergelerle yol gösterir. Seviyelere ayrılan lazımlıklar, çocuk gelişiminin önemli bir parçasında rol oynar. Lazımlığa eşlik eden Fisher Price eğitici tuvalet, klozetin tüm özelliklerini sevimli detaylarla yansıtır. Tuvalet kullanımını teşvik eden ürünler ile tuvalet eğitimi verimle ve keyifle gerçekleşir. Fisher Price diş kaşıyıcı, küçük motor becerilerinin gelişmesine katkıda bulunur. Kolay kavranan ergonomik sapı, diş çıkarmaya başlayan miniklerin tutabileceği boyuttadır. Dokunma hissini teşvik eden ürünler, güvenilir dokusu ile ebeveynlerin rahat etmesini sağlar. Fisher Price mama tabağı, eğlenceli figürleri ve renkli tasarımı ile bebeklerin yemek yeme deneyimlerini keyifli hale getirir. Sıklıkla karşılaşılan düşmelere ve çarpmalara karşı dayanabilen sağlam tasarımı, yükseltilmiş kenarlarıyla gıdaların dökülme riskini en aza indirir. Ebeveynlerin ve bebeklerin ihtiyaçları doğrultusunda üretilen Fisher Price tasarımlarına Morhipo güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Çocukların Olduğu Her Alanda: Fisher Price

Belirli bir yaşa kadar oyuncaklarıyla oldukça sık vakit geçiren minikler için yapılacak seçimlerin hassasiyetle yapılması önem arz eder. Güvenilirlik derecesi yüksek ürünler, çocukların sağlığını koruyan materyallerle üretildikleri için rağbet görür. Fisher Price oyun halısı, sadece evlerde değil anaokulu, kreş gibi çocuk nüfusunun fazla olduğu alanlarda tercih edilir. Çocukların hayal güçlerini geliştirirken aileleri veya öğretmenleriyle keyifli vakit geçirmelerini sağlayan halılar, bakteri barındırmayan yapıları sayesinde güvenli kullanım imkanı sunar. Portatif halılar kolayca depolanabilir. Yumuşak dokuları, koşuşturma esnasında düşen miniklerin bedenlerini acıtmaz. Darbelere karşı dirençli ürünler, eğlenirken öğreten işlevsel araçlardan biri olarak beğeni toplar. Fisher Price eğitici köpekçik, çocukların dokunuşlarına tepki verir. Yumuşacık pelüş yapısı, şarkılar çalarak oyun deneyimlerini keyifli hale getirir. Eğitici köpekçik; şekilleri, renkleri, vücudun bölümlerini ve çok daha fazlasını 100’den fazla kelime ile tanıtır. Bu oyuncağın ön plana çıkan bir diğer özelliği ise yaşa göre gelişim teknolojisine sahip olmasıdır. Yaşa göre gelişim teknolojisi ile bebeğinizin gelişim seviyesine göre uygun modu seçebilirsiniz. Köpekçiği kontrol etmenize yardımcı olan Fisher Price kumanda, bebeklerin butonlarla oyuncağı yönlendirmesini sağlar. Yaşa göre gelişim teknolojisinin yer aldığı bir diğer ürün olan Fisher Price tablet, basit ögelerin öğretilmesine aracı olur. Basit kelimeleri, hayvan isimlerini, harfleri ve daha fazlasını eğlenceli biçimde sunan tablet; gelişim dönemlerine ışık tutar. Fisher Price yürüme arkadaşı, fiziksel gelişimi destekler. Bebeklerin ilk adımlarına eşlik eden sevimli arkadaşlar, eğlenceli dakikalar geçirmelerini sağlar. Bebeklerin gelişim evresinin büyük bölümünü oluşturan uykunun kalitesini artıran Fisher Price dönence, zarafeti ile beğeni toplar. Sakinleştirici görüntüler eşliğinde bebekleri uykuya hazırlayan dönenceler, ebeveynler tarafından güvenle kullanılır. Morhipo sayesinde ailelere ulaşan ürünler, ebeveynlerin ve bebeklerin geçireceği huzurlu günlerin anahtarını sunar.

Fisher Price Morhipo’da

Çocukluk dönemini zenginleştiren Fisher Price aktivite masası, dikkat çekici öğretici ögeleriyle miniklerin kalbini fetheder. Hayat boyu kalıcı olması hedeflenen becerileri kazandıran masalar, keyifli anlara ışık tutar. Bebeğinizin gittiği her yerde konfora ulaşmasını sağlayan Fisher Price ana kucağı, sallanabilen mekanizması ile anne kucağı sıcaklığını hissettirir. Yemek yerken zorluk çıkaran bebekleri meşgul edebilen Fisher Price mama sandalyesi, eğlenceli tasarımı ile motor becerilerin gelişimine de destek olur. Yüksek kontrast renklerin harmanlandığı sandalyeler, yemek yeme deneyimlerini zevkli hale getirir. Öğretici oyuncaklar arasında bulunan Fisher Price piyano, duyusal yeteneklerin gelişimine katkı sağlar. Işıklı tuşlar, çeşitli sesler çıkararak bebeklerin çevrelerini daha rahat algılamalarına aracı olur. Çocuklara denge kontrolünü öğreten Fisher Price ilk arabam, ilk adımını atan miniklere eşlik eder. Çocuklar kendilerini ittirerek arabayı kullanabilir ve böylece vücudundaki tüm kaslar çalışır. Bebeklerin selamlaşma ifadelerini dinleyebildiği, renkleri öğrendiği Fisher Price akıllı saat, eğlenirken öğretir. Kolay kavranabilen kordonu, bebeklerin hassas ciltlerine zarar vermez. Bebekleri yürümeye teşvik eden Fisher Price süpürge, sesli ve ışıklı göstergeleriyle beğeni toplar. Köpekçiğe eşlik eden Fisher Price Dansçı Beatbo, şarkılarla dans ederken ses kaydı yapılmasını da sağlar. Böylece ebeveynlerinin sesini her daim dinleyebilen bebeğin kavrama yetileri gelişir. Rahatlatıcı seslerle bebeklerin uyumalarını kolaylaştıran Fisher Price salıncak, sabit koltuk olarak kullanılabilen yapısıyla işlevsellik kazanır. Üzerinde yer alan düğmelere basarak sayfalarındaki bilgilere yönelten Fisher Price tırtıl, şarkılarıyla eğlendirir. Bebeklerin oyuncaklarıyla sadece vakit geçirmelerini değil, o vakti öğrenerek değerlendirmelerini sağlayan Fisher Price ürünlerine Morhipo aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bütçe dostu avantajlı fiyatların kaliteli ürünlerle sunulduğu Morhipo, bebeğiniz ve sizin için gereken tüm ekipmanları siz ebeveynlere armağan eder.