Menüyü Atla

'Fakir' araması için sonuçlar:

(41)

41 üründen 41 tanesi gösteriliyor.

Fakir

Elektrikli mutfak ve ev aletleri, gün içinde ihtiyaç duyulan tüm hijyen, yemek hazırlığı, pişirme, ölçüm ve benzeri işlemleri birkaç dakikada zahmetsiz bir şekilde halletmeyi vadeder. Fakir, çözüm odaklı ve pratik elektrikli ev aletleriyle uzun yıllardır ev işlerini oldukça kolaylaştırır. İkame mallar arasında ilk tercih edilenlerin başında gelen Alman markası Fakir, 1933 yılında H. Wilhelm Kicherer tarafından Stuttgart şehrinde kurulur. Fakir ev aletleri ile çağın teknolojisini evlere taşıma amacıyla çıktığı yola bir dünya devi olarak devam eder. Tüm elektrikli ürünleri Alman kalitesiyle uzun yıllar boyunca ev işlerine yardımcı olur. Özellikle mutfakta çalışmayı daha keyifli hale getiren çırpma, yoğurma, karıştırma aletleriyle beğeni kazanır. Fakir mutfak robotu çeşitleri, bunun gibi birçok zorlayıcı işlemi tek başına kısa sürede gerçekleştirir. Sert hamurlardan tam kıvamında pasta kremalarına kadar hemen her ürünü siz başında olmasanız bile kısa sürede hazır hale getirir. Farklı uçları, geniş karıştırma kapları, çok çeşitli fonksiyonları ve kullanım kolaylığıyla mutfağınızı profesyonel bir alana dönüştürür. Fakir hamur yoğurma makinesi, kaydırmaz taban tasarımıyla tezgah veya masa üzerine kolayca sabitlenir. Çok miktarda sert hamuru bile sessiz, sarsıntısız ve güvenle yoğurur. Size yalnızca hamurun malzemelerini sabit veya yoğurma esnasında kaba aktarmak kalır. Fakir el mikseri çeşitleri ise küçük boyutları ve iki kademeli çalışma prensibiyle pratik kullanım sunar. Sıklıkla iki farklı uçla satışa sunulan el mikserleri, hafifliği sayesinde mutfakta rahat ve özgür hareket edebilmenizi sağlar. Hem stand halinde hem de parçalı kullanılabilen Fakir blender seti çeşitleri; çırpma, parçalama, doğrama, rendeleme, karıştırma gibi birçok işlemi yorulmadan halledebilmenize yardımcı olur. Evdeki tüm işlerinizi kolaylaştıracak Fakir küçük ev aletlerini uygun fiyatlarla Morhipo’da bulabilirsiniz.

Ev İşlerini Keyifli Hale Getiren Fakir Modelleri

Ev işleri arasında özellikle temizlik çoğu kişinin korkulu rüyası haline gelir. Fakir süpürge çeşitleri, evin büyüklüğüyle birlikte daha da zor hale gelen temizlik rutinini keyifli ve kusursuz hale getirir. Yüksek emiş gücüyle zeminden yalnızca bir kez geçseniz bile tüm parçacık, toz ve kalıntıları toleranssız ortadan kaldırır. Farklı uçları, geniş toz haznesi, yüksek çekim gücü ve ergonomik tasarımıyla Fakir elektrikli süpürge modelleri, her evin baş tacı olmayı hedefler. Toz torbalı ve toz torbasız olmak üzere birçok çeşidi bulunur. Fakir dikey süpürgeler ise hafifliği ve pratik kullanımıyla beğeni kazanır. İhtiyaç duyulduğu an kolayca kurulabilmesi ve çok yönlü kullanılabilmesiyle ev işlerini oldukça kolaylaştırır. 2 in 1 olarak da adlandırılan dikey süpürgeler kolayca ayrılarak Fakir el süpürgesi olarak kullanılabilir. Ancak doğrudan el süpürgesi olarak da satışa sunulan hafif, yüksek performanslı, pratik ürünler bulunur. Fakir şarjlı el süpürgesi, prize bağlı olmadan dilediğiniz gibi hareket edebilmenizi sağlar. Kısa sürede şarj olarak günler boyunca kesintisiz ve pratik temizlik imkânı verir. Fakir buharlı temizleyici çeşitleri, yüzeyleri kısa sürede hijyene kavuşturmak için pratik ve kusursuz yöntemlerden biridir. Kumaş, ahşap, mermer ve daha birçok materyali hiçbir kimyasala ihtiyaç duymadan hijyene kavuşturur. Fakir buharlı mop çeşitleri de parke, fayans ve mermer zeminler için sık sık kullanılır. Fakir ütü çeşitleri, giysileri ve diğer tekstil ürünlerini kolay, keyifli ve hızlı bir şekilde ütülemenize yardımcı olur. Fakir ütü fiyatları; su hacmi, kireç toplayıcı ve engelleyici olması, damlama ve parlatmaya dirençli taban, kumaş cinsine özel ayarlar ve daha birçok özelliğe göre değişir. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza hitap eden kampanyalı Fakir ürünlerini Morhipo’dan satın alabilirsiniz.

Üstün Kolaylık Sunan Küçük Mutfak Aletleri

Elektrikli mutfak aletleri, yemek yapmaktan ve mutfakta vakit geçirmekten keyif alan hemen herkesin ilgisini görür. Fakir çaycı çeşitleri, çelik ve cam seçenekleriyle öne çıkar. Her biri çay demleme süresini kısaltarak lezzeti artırmayı hedefler. Kaynamanın ardından çayı sıcak tutarak sevdiklerinizle geçirdiğiniz keyifli anlara şahitlik eder. Fakir tost makinesi seçenekleri, pratik ve lezzetli tariflerden biri olan tostu tam kıvamında hazırlar. Fazla güç ve zaman harcamaya gerek kalmadan tost, et veya sebzeleri pişirmenize yardımcı olur. Yanmaz yapışmaz plakaları sayesinde zahmetsiz bir şekilde temizlenir. Fakir kahve makinesi çeşitleri, hoş sohbetlerin vazgeçilmez eşlikçisi olan Türk kahvesini kısa sürede tam kıvamında hazırlamasıyla beğeni kazanır. Küçük boyutlardan su hazneli ve iki bölmeli olanlara kadar geniş seçenekleriyle özellikle kahve tiryakilerinin ilgisini görür. Fakir Kaave serisi, ocak üzerinde cezveyle dakikalarda uğraşılsa bile her zaman köpük, tat ve telve ayarı tutmayan Türk kahvesini tam kıvamında pişirir. Fincan boyutuna göre değişmekle birlikte genellikle dört kişilik kahveyi birkaç saniye içerisinde hazır hale getirir. Fakir türk kahvesi makinesi, standart modellerin yanında su hazneli olanlarla da oldukça kolaylık sağlar. Sık sık su eklemesi yapmaya gerek kalmadan komut verilen fincan sayısına göre su miktarını kendiliğinden ayarlar. Fakir filtre kahve makinesi çeşitleri ise birbirinden şık tasarımları ve hayatı kolaylaştıran özellikleriyle beğeni kazanır. Örneğin sabah kahvesi olmadan uyanamayanlar için zaman ayarı sayesinde yataktan mis gibi kahve kokularıyla çıkmayı mümkün kılar. On fincana kadar ulaşabilen demlik kapasiteleriyle hem bireysel kullanıma hem de ofis gibi çalışma alanlarında ortak kullanıma hitap eder. Bütçenize en uygun Fakir kahve makinesi fiyatını Morhipo’da bulabilirsiniz.

İndirimli Fakir Kişisel Bakım Aletleri Morhipo’da

Online alışveriş konusunda ilk ziyaret edilen noktalardan biri olan Morhipo, hemen her ihtiyacınızı kolaylıkla bulabilmenizi sağlar. Elektrikli ürünler, Morhipo aracılığıyla satın alınan ürünler arasında üst sıralarda yer alır. Örneğin Fakir saç kurutma makinesi çeşitleri hemen her kesimden ilgi gören ürünlerin başında gelir. Farklı kademeleri ve yüksek üfleme güçleriyle saçlarınızın kısa sürede kurumasına yardımcı olur. İyon, keratin, argan gibi birçok eklentisi bulunan kurutma makinesi çeşitleri saçlarınızı kurutmanının yanında bakım yapmayı da vadeder. Sıradan kurutma makinelerinde saçlar elektriklenip kururken marka, saçların sağlıklı ve bakımlı görüntüsünü korumasını sağlar. Fakir saç maşası, kısa sürede dalgalı ve kıvırcık saçlara sahip olmanıza imkân verir. Fakir saç düzleştirici çeşitleri gün boyu düz veya dalgalı saçlara sahip olmanızı sağlar. Saç sağlığı için ideal plaka tasarımları ve sıcaklık değerleriyle deforme etmeden şekillendirir. Fakir taraklı saç düzleştirici, kuaför salonlarından çıkmışçasına kusursuz bir görüntüye sahip olmak için ideal seçeneklerdir. Kırılma ve düğümlenme gibi dezavantajları ortadan kaldırır. Fakir tıraş makinesi, erkeklerin kuaför salonlarına ihtiyaç duymadan kişisel bakımını gerçekleştirebileceği ürünlerden biridir. Vücut, yüz ve saç tıraşı için farklı seçenekleri bulunur. Kimi modellerde ise farklı başlıklar sayesinde tüm vücut kılları düzeltilebilir veya kesilebilir. Fakir erkek bakım seti olarak da bilinen bu ürünler kaliteli tarak, cımbız ve bıçakları sayesinde cildi tahriş etmeden alma, kesme veya tarama işlemlerini gerçekleştirir. Farklı ihtiyaçlara hitap eden güzellik ve bakım ürünlerinin yanında kârlı bir alışveriş için Fakir çeyiz seti çeşitleri de Morhipo’da bulunur. Mutfakta ihtiyaç duyacağınız çaycı, tost makinesi, kahve makinesi, blender gibi tüm ürünleri içinde barındırır. Markanın kaliteli, pratik ve şık ürünlerini Morhipo’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.