Menüyü Atla

'Faber Castell' araması için sonuçlar:

(441)

441 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tüm Ürünler

Ev & Yaşam

Faber Castell

Faber Castell markası kırtasiye ürünleri ile piyasada yer alır. Markanın sevilen parçaları her yaştan insana hitap eden alternatiflere sahiptir. Faber Castell kalem modelleri markanın en sevilen ürün gruplarından biridir. Kurşun ve tükenmez kalem modelleri renk skalası ile beklentileri karşılar. Faber Castell uçlu kalem çeşitleri 0.5, 0.7, 0.9 gibi farklı uç genişliklerine uygun şekilde üretilir. Faber Castell grip adlı uçlu kalem modeli markanın sevilen tasarımları arasında yer alır. Faber Castell grip 2011 yumuşak tutma yeri ile konfor sağlar. Okul döneminde kalitesi ve dayanıklı olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen uçlu kalemler arasında çocuklara hitap eden desenler dikkat çeker. Faber Castell fosforlu kalem ise canlı renkleri ile beğenilir. Ders çalışırken önemli yerleri belirlemek ya da okuduğunuz kitapta sevdiğiniz bölümlerin altını çizmek için Faber Castell metalik fosforlu kalem çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Faber Castell tükenmez kalem ise mavi, siyah mürekkep alternatiflerine sahiptir. Marka boya olarak kullanılan, resim ile ilgilenen insanlara hitap eden ürünler de üretir. Faber Castell kuru boya 12’li 24’lü gibi çeşitli setler şeklinde satılır. Set içerisinde yer alan kalem sayısı arttıkça renk çeşitliliği de önemli oranda değişiklik gösterir. Faber Castell keçeli kalem çeşidi ise kuru boyaya kıyasla daha canlı renklere ulaşmayı sağlar. Faber Castell pastel boya çeşitleri de markanın ürün skalasında yer alır. Faber Castell boya seti çeşitleri arasında pastel, kuru ve sulu boya gibi alternatifleri görebilirsiniz. Faber Castell kalemlik çeşitleri ihtiyaç duyduğunuz kalemleri bir arada taşımak için ideal boyutlara sahiptir. Faber Castell silgi çeşitlerini tercih ederek yazım hatası yaptığınız yerleri düzeltebilirsiniz. Faber Castell grip 1347 ve Faber Castell Tri Click gibi pek çok modele Morhipo'dan ulaşabilirsiniz.

Kırtasiye Ürünleri ile Dikkat Çeken Faber Castell

Faber Castell markasının birbirinden farklı amaçlara hitap eden kırtasiye ürünleri, kalitesiyle dikkatleri üzerine çeker. Markanın kırtasiye ürünleri arasında yer alan kalem çeşitleri büyük beğeni toplar. Faber Castell kurşun kalem modelleri ev ve okul gibi birçok alanda not almak için kullanıma uygundur. Kurşun kalem çeşitleri arasında bulunan uçlu kalem modelleri sağlam tasarımlara sahiptir. Faber Castell grip plus modeli markanın, tasarımı ve kullanışlı oluşu ile en çok sevilen ürünleri arasında yer alır. Faber Castell uç çeşitlerinden kaleminize uygun olanı seçerek uçlu kalem kullanmaya başlayabilirsiniz. Faber Castell kalem seti ise sevdiklerinize hediye etmek için avantajlı bir parçadır. Birden fazla kalemin yer aldığı setler arasında iş dünyasında bulunan insanlara hitap eden seçenekler de yer alır. Faber Castell dolma kalem tasarımları şık görüntüsü ile gözleri üzerine çeker. Faber Castell üçgen kalem ise renkli alternatiflere sahiptir. Not alırken renkli kalemler kullanmaktan keyif alanlara hitap eden minimal kalem modelini inceleyebilirsiniz. Faber Castell renkli kalem çeşitleri arasında keçeli ve fosforlu seçenekler de dikkat çeker. Markanın ürün skalasında yer alan boya çeşitleri de her yaştan insana hitap eder. Faber Castell sulu boya canlı renkler ile boyama yapmak isteyenlerin tercihi olur. Faber Castell boya kalemi çeşitleri arasında kuru boya kalemleri de bulunur. Faber Castell 12’li kuru boya geniş renk skalası ile beğenilir. Faber Castell polychromos adlı ürün serisi canlı renklerin yer aldığı setlere sahiptir. Marka kalem, çanta gibi kırtasiye ürünleri de üretir. Faber Castell çanta modelleri arasında yer alan geniş iç hacimli ürünler okul hayatının kurtarıcı parçası olur. Faber Castell defter kategorisinde ise kareli ve çizgili ürün çeşitleri satışa sunulur. Faber Castell apollo uçlu kalem modeli ve daha fazlasını Morhipo'da görebilirsiniz.

Faber Castell Ürünleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Faber Castell tükenmez kalem, dolma kalem ve boya kalemi gibi birçok kalem çeşidi üretir. Markanın farklı amaçlara hitap eden kalemleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken konular vardır. Faber Castell fosforlu kalem metalik renkli ürünler ders çalışırken belirli yerlerin altını çizmek için tercih edilebilir. Faber Castell highlighter olarak da geçen fosforlu kalem modelleri arasından seçim yaparken renk ve kalem ucu çeşidine doğru karar vermek gerekir. Faber Castell pilot kalem ve Faber Castell renkli tükenmez kalem gibi çeşitli kategorileri inceleyerek alışveriş yapabilirsiniz. Faber Castell guaj boya çeşitleri arasından seçim yapıyorsanız set içerisinde yer alan boya renkleri önemlidir. Faber Castell kalemtraş ve Faber Castell sınav silgisi gibi çeşitli kırtasiye ürünleri de marka tarafından üretilir. Faber Castell 1425 ve Faber Castell grip 1345 gibi çeşitli ürünler de piyasaya sunarak kullanıcılardan tam not alır. Faber Castell poly matic gibi birbirinden farklı modelleri inceleyebilirsiniz. Faber Castell tk fine vario uçlu kalem modelinde ise uç ebatı farklılık gösterir. İnce ya da kalın uç kullanımına göre seçim yapabilirsiniz. Faber Castell tk fine 2317 renk alternatiflerini inceleyerek size hitap eden ürünü satın alabilirsiniz. Faber Castell tack it duvar yapıştırıcısı ile duvarda iz bırakmadan fotoğraf ve tablo asabilirsiniz. Faber Castell textliner ve Faber Castell vario gibi keçeli kalem modellerini Morhipo'da inceleyebilirsiniz. Markanın her bütçeye hitap eden aralıklarda yer alan ürün çeşitleri arasından seçim yapmadan önce kriterlerinizi belirleyebilirsiniz. Size hitap eden ürünleri satın alarak keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Zevkinize göre renkli çizimler yapabilir, evinizde ders çalışırken konforlu ve şık kalemler kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Faber Castell Ürünleri Morhipo'da

Alışveriş yapmak hayatın akışı için gerekli olan ürünleri almayı sağlar. Alışveriş yapmayı kolay hale getiren online alışveriş, birçok farklı parçayı yalnızca telefon ya da bilgisayar bağlantısı ile görmeyi mümkün hale getirir. Online alışveriş denildiğinde akla gelen Morhipo, birçok farklı kategoride ürünü satışa sunar. Faber Castell markasının ürünleri de Morhipo'da satışa sunulan parçalar arasında yer alır. Marka, kalem çeşitleri ile piyasada adından söz ettirir. Faber Castell pastel fosforlu kalem çeşitleri farklı amaçlara hitap eder. Pastel kalemler boya yapmaya uygun formda üretilirken fosforlu kalem çeşitleri canlı renkleri ile dikkat çeker. Faber Castell fosforlu kalem seti çeşitlerinin yanı sıra kuru boya setleri de marka tarafından üretilir. Faber Castell 36’lı kuru boya seti geniş renk skalası ile büyük beğeni kazanır. Faber Castell jumbo kuru boya ise markanın sevilen bir başka boya çeşididir. Okul öncesi eğitimde sıklıkla tercih edilen ürünler gelişim açısından önem taşır. Faber Castell set olarak satılan ürünlerin yanı sıra tekli parçaları da piyasaya sunar. Faber Castell grip 2010 modeli uçlu kalem çeşitleri arasında ön plana çıkar. Faber Castell broadpen ve Faber Castell versatil modelleri de her yaş grubu tarafından büyük beğeni toplar. Faber Castell boyama çantası, sırt çantası gibi ürünleri de inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz tüm kırtasiye ürünlerini satın alabilirsiniz. Morhipo'da yer alan ürünlere göz atarak alışveriş yapabilirsiniz. Farklı fiyat aralıklarında bulunan ürünler sayesinde bütçenize hitap eden parçaları kolaylıkla temin edebilirsiniz. Faber Castell dolma kalem modellerini sevdiklerinize hediye edebilir, kalitesiyle göz dolduran ürünler ile onlara kendilerini özel hissettirebilirsiniz.