Menüyü Atla

Erkek Takı

Aradığın Fiyatlar


4552 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Erkek Takı

Aksesuar çeşitleri giyim tarzını tamamlayan unsurlar olarak öne çıkar. Altın, gümüş, deri, boncuklu ve değerli taşlar kullanılarak tasarlanan süsler daha çekici görünmenizi sağlar. Kadın ve erkek takı çeşitlerini her zaman her yerde kullanabilirsiniz. Günlük olarak takabileceğiniz modellerin yanı sıra özel günler için de alternatifler mevcuttur. Günlük modeller arasında daha sade tasarımlar bulunurken özel davetler için parlak taşlı modeller dizayn edilir. Erkek takı modelleri arasında da taşlı ve boncuklu seçenekler vardır. Örgü deri, künye, altın kaplama, değerli taşlar maskülen tasarımlar olarak öne çıkar. Ayrıca değerli taşların insan sağlığı üzerinde olumlu etkileri de bulunur. Psikolojik olarak rahatlama gibi etkileri bulunan taşlı seçenekler bileklik ve kolye formatındadır. Erkek takı aksesuar çeşitleri arasında küpe ve yüzük de yer alır. Taşlı yüzükler genel olarak gümüş madeninden üretilir. Gümüşün de özellikleri sağlık açısından değerlidir. Kan dolaşımına olumlu etki eden gümüş madeni vücuttaki negatif enerjiyi atmak isteyenler için de birebirdir. Arzu ederseniz gümüş ve diğer aksesuar çeşitlerini set olarak da satın alabilirsiniz. Erkek takı seti özel kutusunda saat, bileklik, çakmak, tespih gibi parçalardan oluşur. Avantajlı bir seçenek olan set 2’li veya 3’lü bileklik olarak da temin edilebilir. Erkek gümüş takı setleri de kolye ve bileklik ikilisinin yer aldığı seçeneklerdir. Birbirine uyumlu desenlerde olan bu ikilinin yerine farklı modelleri kendi zevkinize göre bir araya getirerek de set yapabilirsiniz. Ayrıca bazı modeller el işçiliğiyle hazırlanır. Zirkon taşlı, makrome figürlü, gerçek derili, aslan figürlü aksesuar çeşitleri maskülen tarzın sevilen parçalarıdır. Otantik taşlı, Osmanlı tuğralı, ay yıldızlı erkek takı yüzük çeşitleri de oldukça etkileyici görünüme sahiptir. Kendinize özel bir koleksiyon oluşturmak için Morhipo’daki seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Seçkin Markaların Takı Modelleri

Görünümüne özen gösteren herkesin ilgi duyduğu kombin unsurlarından biri de aksesuarlardır. Seçkin markalar tarafından tasarlanan kaliteli modeller dayanıklıdır. Alerji yapmayan materyallerden üretilen tasarımlar şık ve iddialı duruşuyla da kalitesini belli eder. Bunlardan biri olan Diesel erkek takı çeşitleri oldukça geniş bir koleksiyon oluşturur. Çelikten üretilen bazı modellerin üzerinde markanın logosu bulunur. Kolye çeşitleri ise künye stilindedir. İddialı modellerin yanı sıra otantik seçenekler de vardır. Koton erkek takı çeşitleri renkli ahşap ve plastik siyah boncuklu bileklik kombinasyonlarını içerir. Ayrıca tekstil malzemesinden yapılan renkli bileklikle birlikte 5’li bir set oluşturur. Günlük modeller olarak oldukça renkli ve motive edici bir görünümü bulunan modelleri jean veya keten kıyafetlerinizle kombin edebilirsiniz. Maskülen tasarımlar genel olarak siyah ve gri renk ağırlıklıdır. Ancak Mavi erkek takı çeşitleri arasında canlı mavi tonlarının kullanıldığı seçenekler de yer alır. Gümüş alternatifler de bulunan koleksiyonda kolye ve bileklik uçları dikkat çekicidir. Miğferli kafa figürü, kuru kafalı bileklik uçları oldukça iddialı bir duruş sergiler. Soyut figürlerin kullanıldığı kolye uçları da maskülen tarza hitap eden modellerdir. Kadınlar tarafından ilgiyle takip edilen So Chic markasının maskülen seçenekleri de Morhipo’da yer alır. So Chic erkek takı çeşitleri arasında miğfer, kılıç, ay yıldız, kuru kafa gibi figürler kolye ve bileklik ucu olarak kullanılır. Çift başlı kartal ve kılıçların birleşiminden oluşan kolye ucu ise tarihi bir öneme sahiptir. Bu kolye modeli rodyum kaplama gümüş bir üründür. Kararma yapmayı önleyen bir malzeme olan rodyum, kolyenizin sürekli parlak kalmasına yardımcı olur. Siz de Morhipo’da yer alan DeFacto erkek takı çeşitlerine ve diğer markaların takı tasarımlarına detaylı şekilde göz atabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Takı Çeşitleri

Erkek takı fiyatları üründe kullanılan malzemenin değerine göre değişiklik gösterir. Değerli materyaller kullanılarak tasarlanan ürünlerin maliyeti biraz yüksek olabilir. Ancak değerli taşlar ve madenlerden üretilen ürünler dayanıklılık gösterir. Ayrıca insan sağlığı üzerinde de olumlu etkileri vardır. Bu tarz değerli ürünlere sahip olmak için avantajlı indirim fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Morhipo’da bulunan binlerce farklı erkek takı önerileri arasından tarzınıza uygun olan modeli bulabilirsiniz. Boncuklu, renkli, gümüş ve daha birçok farklı özellikler barındıran alternatifler zevkinize hitap eder. Maskülen modeller için gümüş dışında çelik materyali de kullanılır. Özellik bakımından dayanıklı bir materyal olarak bilinen çelik, parlaklığıyla ilgi odağı olur. Çelik erkek takı modelleri kararma sorunu olmadan kullanabileceğiniz seçeneklerdir. Denize girseniz de terleseniz de çelik materyal renk değişimine uğramadan kalır. Erkek çelik takı setleri satın alarak parlaklığını koruyan ürünleri her zaman kullanabilirsiniz. Değişik versiyonları bulunan setlerin altın kaplama olanları da vardır. Gömlek, tişört, yelek, ceket gibi kıyafetlerin tamamlayıcı unsuru olan erkek takı ürünleri stilinizi tam olarak yansıtır. İndirim ve kampanyalarla uygun fiyata sahip olabileceğiniz ürünleri özel gün ve gecelerde takabilirsiniz. Tatilde yüzerken bile kullanabileceğiniz tasarımları kişisel özelliklerinize göre de belirleyebilirsiniz. Özellikle değerli taşlı olan modelleri bu açıdan değerlendirmeniz yerinde olur. Pozitif enerji veren taşları böylece hiçbir zaman yanınızdan ayırmamış olursunuz. Maskülen tarzın iddialı stiline otantik bir dokunuş yapan ahşap boncuklu modeller de mutluluk veren unsurlardır. Renkleriyle cezbeden modeller pozitif enerji verir. Bileklik, küpe, kolye ve yüzükten oluşan tasarımları zevkle kullanabilirsiniz. Mızrak uçlu kolye, gerçek deriden yapılmış örme bileklik tarzınızı tamamlar. Kendinizi mutlu ve huzurlu hissetmeniz için beden süsleme gereçlerini kullanmanız iyi olur. Seçkin markaların imzasını taşıyan, sevilen ve trend olan modelleri Morhipo’dan sipariş verebilirsiniz.

Maskülen Tarzın Sevilen Takıları Morhipo’da

Morhipo’da çok sayıda erkek takı markaları bulunur. Markaların geliştirdiği modeller tarzınıza uyum sağlarken psikolojinize de iyi gelir. Süsleme eşyaları genel olarak motive edicidir ve güzel duyguları beraberinde getirir. Renkleriyle gözünüze hitap eden ürünler madde içeriğiyle de ruhunuza terapi yapar. Gün boyunca yanınızdan ayırmadığınız için her zaman iyileştirici özelliğinden yararlanabilirsiniz. 925 ayar gümüş erkek takı çeşitleri hem kalitelidir hem de cildinize dosttur. Süsleme eşyası olarak kullanılmasının yanı sıra bedeninize şifa kaynağı olması bakımından da ilgi çeker. Her tür versiyonu bulunan aksesuar çeşitlerinin estetik görünümleri şıklığınızı tamamlar. Erkek takı kolye çeşitleri kılıç, mızrak gibi uçlarla dekore edilir. Bilekliklerde ise genel olarak değerli taşlar kullanılır. Hematit taşlı bileklik modeli estetik duruşunun yanı sıra faydalarıyla da beğenilir. Cilde titreşimler veren taş stres ve gerilimi uzaklaştırarak sakinleştirici etki eder. Negatif enerjiyi bertaraf eden taşın zihnin berraklaşmasına da faydası vardır. Erkek takı kombinleri arasında zirkon taşlı tasarımlar da terapi etkisi yapar. Ülser rahatsızlığının tedavisinde etkin olan taşın zihin ve hafızayı güçlendirme etkisi de vardır. Hastalıkların iyileşmesinde etkin rolü bulunan taşlı modeller parlak renkleriyle de beğenilir. Pirinç, çelik, gümüş gibi dayanıklı metallerden üretilen modeller taş ve deri gibi unsurlarla detaylandırılır. Gerçek deri kullanılan modellerin doğal maddeler içermesi cildiniz için iyidir. Doğallığıyla tercih edilen bir diğer seçenek olan erkek gümüş takı modelleri de bedeninize faydalıdır. Kendinizi yenilenmiş ve zinde hissetmeniz için de güzel bir alternatif olan aksesuar çeşitlerini her zaman kullanabilirsiniz. Aktif ve dinamik yaşam tarzınızı destekleyen, terapi etkisi yapan süslemelerle motive olabilirsiniz. Her açıdan faydası bulunan tasarımları tek olarak ya da takım halinde satın alabilirsiniz. Özellikleriyle sağlığınıza faydası bulunan taşlı modelleri ve daha fazlasını Morhipo’dan temin edebilirsiniz.