Menüyü Atla

Erkek Parfüm

(2381)

2381 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Erkek Parfüm

Günümüzde pek çok insan güzel kokmak için parfüm kullanır. Ancak bu kokuların kullanımı çok daha eski tarihlere kadar dayanır. Örneğin Mısır dönemine ait tarihi kazı çalışmalarında mezarlıkların içerisine kokulu şişeler konulduğu tespit edilir. 14. yüzyılda yaşadığı bilinen ünlü Macar Kraliçesine biberiye yağı ve alkol karışımından elde edilmiş bir koku sunulduğu da bilinir. Hatta ‘’Macar Suyu’’ olarak adlandırılan bu koku tarihe ilk parfüm olarak kaydedilir. 16.yüzyılda Fransa’da kullanımı yaygınlaşan parfümler ise pis kokuları engellemek amacıyla kullanılır. Bu dönemde özellikle giysilere, eldivenlere, küpelere, mendillere ve kolyelere bol bol parfüm sıkılır. Günümüzde güzel kokmak amacıyla kullanılan parfümler pek çok marka tarafından özel olarak geliştirilir. Erkek parfüm üzerine üretim yapan firmalar ise Avon, Burberry, Privacy, Vakko, Caldion, Calvin Klein, Dior, Lacoste ve Chanel gibi markalardan oluşur. Bu markalar basit bir kokunun ötesinde imza niteliği taşıyan parfümler ortaya koyar. Hatta bilim insanları tarafından yapılan araştırmalar neticesinde insanlar tarafından kullanılan kokuların ruhsal ve davranışsal durumlar üzerinde etkili olduğu ifade edilir. Avon uygun fiyatlı parfüm önerileri isteyen kişiler için en fazla tavsiye edilen markalardan bir tanesidir. Avon erkek parfüm çeşitlerinin içerisinde farklı notaların birleşiminden oluşan birden fazla kalıcı koku bulunur. Örneğin Avon’un Full Speed adlı parfümünde turunçgiller, kakule ve selvi notaları yer alır. Meyvemsi bir kokuya sahip olan bu ürün gün sonuna kadar kalıcılık sağlar. Bu markaya ait Perceive For Men adlı ürün ise en beğenilen Avon erkek parfüm önerileri arasında yer alır. Odunsu erkek parfüm çeşitlerinden biri olan bu koku 100 ml’lik şişesi ile uzun süre kullanılabilir. Rahat ve sakin bir koku arayanlar Perceive kokusunu beğenebilir. Farklı markalara ait kalıcı erkek parfüm çeşitleri için Morhipo sayfasına bakabilirsiniz.

Kokusu ile Büyüleyen Baskın ve Dikkat Çekici Erkek Parfümleri

Latince’de kokulu duman manasındaki ‘’Perfumum’’ kelimesinden gelen parfüm üst nota, kalp nota ve baz nota şeklindeki kombinasyonlardan oluşur. Bu kombinasyondaki üst notalar ilk açığa çıkan ama çabuk kaybolan kokulardır. Baz notalar ise daha kalıcı ve vurgulayıcı olur. Chanel erkek parfüm çeşitlerinde birbirinden farklı vurgulayıcı notalar kullanır. Bleu De Edp adlı ürün keskin ve odunsu kokusu ile her ortamda fark edilmeyi sağlar. İçerisinde narenciye notası da barındıran ürün özellikle baharatlı kokulardan hoşlanan kişiler için ideal bir seçim olabilir. Bunun dışında markanın Allure Homme Sport, Platinum Egoiste Pour Homme gibi dikkat çekici pek çok kokusu bulunur. Calvin Klein erkek parfüm çeşitleri de piyasadaki en iddialı ürünler arasında yer alır. Uzun süreli kalıcılığı bilinen Euphoria hem modern hem de oryantal esanslar içerir. Ürünün üst notalarındaki baharat orta notalarda yumuşatılır. Daha başka kalıcı erkek parfüm önerileri isteyenler Tom Ford ürünlerine de bakabilir. Ayrıca Tom Ford erkek parfüm çeşitleri şık şişeleri ile göz kamaştırmayı başarır. Bu kokulardan biri olan Tobacco Vanille; pipo tütünü, zarif baharatlar ve meyve özlerinin birbiriyle harmanlanması sonucu ortaya çıkar. Bunun dışında Burberry markası da erkeklere özel ürettiği kalıcı kokuları ile çok fazla dikkat çeker. Burberry erkek parfüm çeşitleri klasik, sofistike, elegan ve çarpıcı kokulardan oluşur. Bunlardan biri olan Classic For Men kokusunda bergamot, taze nane, lavanta ve dağ kekiği tepe notaları bulunur. Aynı ürünün kalp notasında ise sedir ağacı ve ıtır çiçeği yer alır. Baharatlı ve odunsu kokuların aksine çikolata kokulu erkek parfüm gibi dikkat çeken özel notalara sahip ürünleri satın almak için Morhipo sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sizi Yansıtan İdeal Erkek Parfümü ile Tanışın

Günümüzde kullanılan parfümlerin sadece bir koku olmaktan çıkıp insanın özgüvenini ve duygularını yansıtan bir nesne halini aldığı söylenebilir. Bu konuyla ilgili olarak yapılan araştırmalar kokuların insanların düşüncelerini ve hislerini etkilediğini gösterir. Siz de kişiliğinizi ifade eden ideal erkek parfümünü Morhipo üzerinden bulabilirsiniz. Bunun için Versace erkek parfüm ve Hermes erkek parfüm gibi dünyaca ünlü markalara bakabilirsiniz. Morhipo yerli ve yabancı pek çok markayı bir araya getirir. Bu markalar tarafından çıkarılan ürünlerin detaylarına, kullanıcı yorumlarına ve fiyatlarına ulaşma imkanı sunar. Lacoste erkek parfüm çeşitleri Morhipo üzerinden en fazla talep gören popüler ürünlerden birisidir. Bir Fransız markası olan Lacoste tüm dünyada beğenilerek kullanılan birbirinden farklı parfüm formülleri geliştirir. Red Pour Homme, Blanc Edp ve Essential Edt gibi kokular bu formüllerden birkaçıdır. Bunların dışında Privacy en çok tercih edilen ve memnun kalınan erkek parfüm markaları arasında gösterilir. Ürünlerini 2003 yılında piyasaya çıkaran marka ying yang felsefesini sembolize eden kokuları ile kısa sürede popüler olur. Privacy erkek parfüm çeşitleri taze bahar çiçekleri, meyve aromaları, bergamot, sedir ağacı ve vanilya gibi notalardan elde edilen pek çok farklı kokudan oluşur. Vakko ürünleri de en çok ilgi gören erkek parfüm önerileri içerisinde yer alır. Uygun fiyatlı Vakko erkek parfüm çeşitleri eşe, sevgiliye veya babaya hediye etmek için alınabilir. Uzun süreli kalıcı kokulardan oluşan bu parfümler cezbedici ve rahatlatıcı notaları bir araya getirir. Siz de Morhipo’dan alışveriş yaparken Caldion erkek parfüm ve Hugo Boss erkek parfüm gibi ünlü markalara ait ürünleri indirimli fiyatlarla bulabilirsiniz.

Kalıcı Kokulara Sahip İndirimli Erkek Parfümleri Morhipo’da

Morhipo Dior erkek parfüm ve Kenzo erkek parfüm gibi pek çok kalıcı koku çeşidini indirimli fiyatlar üzerinden satışa sunar. Bu indirimler bazı dönemlerde ürünlerin yarı fiyatına kadar düşmesini sağlar. Tekli ürünlerin haricinde erkek parfüm seti almak isteyenler de Morhipo’nun kampanyalarından yararlanabilir. Bu setlerin içeriği ve fiyatı değişiklik gösterse de çok avantajlı fiyatlara satıldıkları söylenebilir. Avon erkek parfüm seti gibi uygun fiyatlı ve kaliteli paketlerin içerisinde parfümün yanı sıra deodorant, roll on, tıraş sonrası losyonu, krem, saç ve vücut şampuanı gibi pek çok ürün yer alır. Özellikle damat bohçası hazırlayan kişiler bu setlerden birini tercih edebilir. Morhipo’da indirimli fiyatlar üzerinden satılan başka bir marka da dünyaca ünlü Bvlgari olur. Bu İtalyan markasına ait olan ürünler estetik şişeleri ve etkileyici esansları ile oldukça beğenilir. Bvlgari parfüm çeşitleri içerisinde Aqva Pour Homme, Man Extreme, Man In Black gibi popüler kokular bulunur. Şişe tasarımları ile dikkat çeken bir diğer marka ise Diesel olur. Örneğin Diesel erkek parfüm çeşitlerinden biri olan Only The Brave şişesi yumruk halindeki bir erkek eline benzer. Baharatlı bir kokusu bulunan bu parfüm kişiyi cesur olmaya çağırır. Tüm bu kokuların dışında Morhipo’da Edp erkek parfüm gibi daha pek çok farklı markaya ait ürün bulunur. İnternet üzerinden alışveriş yapan kişiler erkek parfümleri tavsiye ve yorumlarını merak eder. Bu nedenle Morhipo ilgili ürün sayfalarında kullanıcı yorumlarına ve değerlendirmelerine de yer verir. Siz de farklı markalara ait erkek parfüm çeşitlerini detaylı olarak incelemek ve uygun fiyatlara alışveriş yapmak için Morhipo’yu tercih edebilirsiniz.