Menüyü Atla

Erkek Cüzdan Fiyatları ve Modelleri

(1688)

1688 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Erkek Cüzdan

Cüzdan; para, kredi kartı veya kimlik gibi günlük hayatta sıklıkla kullanılan, önemli eşyalarınızı koyabileceğiniz, cebinize ya da çantanıza sığabilecek boyuttaki küçük çantalardır. Özellikle cüzdanlarını ceplerinde taşıyan erkekler için taşımalarının kolay olması, az yer kaplaması oldukça önemlidir. Erkek cüzdanlarının birçok boyut ve renk seçenekleri vardır. Yanında birden fazla kredi kartı, kartvizit gibi eşyalar taşımak zorunda olan erkekler, kartlık erkek cüzdanlar gibi ürünleri kullanabilir. Cüzdan seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler vardır. Üretilirken kullanılan materyalin kaliteli olması ve kolay kolay bozulmaması gerekir. Yıpranmadan, uzun vadede kullanabilmek için deri erkek cüzdanları tercih edebilirsiniz. İnce erkek cüzdanlar daha az yer kaplayarak cebinizde ağırlık etmeden taşımanızı sağlar. Küçük erkek cüzdanlar cüzdanını cebinde taşımak isteyen erkekler için oldukça kullanışlı olan ürünlerdir. Büyük erkek cüzdanlar ise daha çok eşyanızı koyabileceğiniz güzel bir alternatiftir. Bütün bunlara göre her ihtiyaca yönelik ürünlerin var olması daha kolay seçim yapmanızı sağlar. Örneğin, çok fazla kartınız varsa ve ayrı bir kartlık taşımak yerine hem paranızı hem de kartlarınızı koyabileceğiniz bir ürün satın almak isterseniz çok kartlıklı erkek cüzdan modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Bozuk para bölmeli erkek cüzdanlar kağıt ya da bozuk paraların ayrı bölmelerde durmasını ve cüzdanınızı açtığınızda bozuk paralarınızın dökülmesini önler. Birçok markanın fermuarlı erkek cüzdan kartlıkları da vardır. Oldukça işlevsel olan bu ürün fermuarlı olması sayesinde hem paranızı hem de kartlarınızı koyabileceğiniz bir üründür. Bunların yanı sıra çeşitli markaların %100 gerçek deriden üretilmiş cüzdanları bulunur. Satın alınan cüzdanın fonksiyonel olması dışında dış tasarımının da şık olması çok önemlidir. Tarzınızdan ve şıklığınızdan ödün vermeden hayatınızın her alanında kullanacağınız erkek cüzdanlarını inceleyebilir, Morhipo’nun indirimli fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Kampanyalı Erkek Cüzdanları

Cüzdan satın alırken uzun süre kullanılacağı göz önünde bulundurularak kaliteli erkek cüzdanları arasından bir seçim yapmak çok önemlidir. Seçeceğiniz cüzdanın kaliteli olması uzun vadede tasarruf etmenizi sağlar. Gerçek deri erkek cüzdanlar uzun süre yıpranmadan kullanılabilir. Bu nedenle seçtiğiniz cüzdanın dayanıklı bir materyalden üretilmiş olmasına özen göstermelisiniz. Beymen erkek cüzdanlarının birçok renk ve boyut seçeneği vardır. Markanın uzun formda olan cüzdanlarında çıkarılabilen el sapı bulunur. Bu cüzdanlarda fermuarlı ve kartların koyulabileceği ayrı birer bölme bulunur. Bunlara ek olarak markanın, çıtçıtlı erkek cüzdanları da tercihinize sunulmakta olup, fermuarlı olan seçenekleri de mevcuttur. Dilerseniz çıtçıtı ya da fermuarı bulunmayan klasik modelleri de tercih edebilirsiniz. Klasik modellerde para ve kart koyulabilen bölmeler bulunur. Fermuar ya da çıtçıtları yoktur. Cüzdanınıza koymuş olduğunuz eşyalarınızın düşmesi ya da kaybolmasından endişelenen biriyseniz fermuarlı erkek cüzdanları tercih edebilirsiniz. Beymen markasının erkek cüzdanlarının bazı modellerinde bozuk para bölmesi bulunur. Aynı zamanda içerisine kartvizitlerinizi ya da kimliğinizi koyabileceğiniz bölmeleri bulunur. Markanın kartlık kategorisinde de birçok ürünü vardır. Onlar da tıpkı cüzdanlarda olduğu gibi fermuarlı ve çıtçıtlı modellere sahiptir. Yani ister kartlık ister cüzdan kullanın her kategoride pek çok seçeneğin olması size aradığınız ürünü bulmanızda yardımcı olur. Calvin Klein erkek cüzdanlarının da birçok farklı boyut ve renkte ürün seçeneği mevcuttur. Hakiki deri erkek cüzdan arayışındaysanız markanın %100 hakiki deriden üretilmiş ürünlerini tercih edebilirsiniz. Cüzdan yerine kartlık kullanmayı tercih ederseniz markanın %100 deriden üretilmiş kartlıkları da mevcuttur. Siz de aldığınız cüzdanı yıllarca kullanmak, hem zamanınızdan hem cebinizden tasarruf etmek isterseniz kaliteli ürünlere Morhipo üzerinden ulaşabilir, hemen satın alabilirsiniz.

Tarzınıza Uyum Sağlayacak Cüzdan Modelleri

Cüzdan satın alırken kendinize uygun ve ihtiyacınıza yönelik bir seçim yapmanız çok önemlidir. Kaliteli ve kullanışlı bir cüzdan satın almak basit gibi görünse de hayatınızı kolaylaştırır. Çok gözlü erkek cüzdanlar ayrı bir kartlık taşımak yerine size daha pratik bir kullanım sunar. Bu tür cüzdanların çok gözlü olması sayesinde içerisine koyduğunuz birçok ürün rahatlıkla sığar. Uzun erkek cüzdanlar cüzdanınızı cebinizde taşımayı tercih etmezseniz işinizi kolaylaştıran ve içine koyduğunuz daha fazla eşyayı sığdırabileceğiniz bir üründür. Morhipo’da her yaşa uygun cüzdan modelleri mevcuttur. İster genç erkek cüzdanları satın alabilir, isterseniz daha klasik olan fermuarsız modelleri tercih edebilirsiniz. Eğer günlük hayatınızda kullanmak için hafif bir cüzdan arayışındaysanız spor erkek cüzdanlar küçük ve kolay taşınabilen yapısıyla günlük hayatınıza da uyum sağlar. Cırtcırtlı ve fermuarlı yapısınının sağladığı kullanım kolaylığı sayesinde genç yaştaki erkekler için güzel bir alternatiftir. Günlük hayatınızda kemer kullanmayı tercih eden biriyseniz, şıklığınızı kemerinizle tamamlamak isterseniz Morhipo’da birçok markanın erkek cüzdan kemer seti vardır. Bu setlerde bir cüzdan ve bir adet de kemer bulunur. Ayrıca bazı markaların setlerine kartlık da dahildir. Setlerin de diğer cüzdanlarda olduğu gibi materyalinde gerçek deri kullanılır ve tercihinize göre pek çok renk seçeneği bulunur. Mekanizmalı erkek cüzdanlar tek bir hamleyle tüm kartlarınızı görebilmenizi sağlayarak kullanmak istediğiniz kartı dakikalarca aramanızın önüne geçer. Çok amaçlı erkek cüzdanlar fermuarı ve bozuk para bölmesi bulunan, kartvizitlerinizi koyabileceğiniz ayrıca kartlık kısmı bulunan cüzdan türüne denir. Bu cüzdanlar ayrı ayrı cüzdan ve kartlık taşımak istemeyen erkekler için güzel bir seçenektir. Yeni nesil erkek cüzdanlarını satın almak için Morhipo’nun internet sitesini ziyaret edebilir, indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Şık Erkek Cüzdanları Morhipo’da

Günümüzde internet alışverişi büyük önem taşıyan bir alışveriş türüdür. Alışveriş yapılan sitenin güvenli olması gerekir. Güvenli internet alışverişi denildiğinde akıllara ilk olarak Morhipo gelir. Morhipo, 22 Mart 2011 tarihinden beri birçok kategoriyi, markayı ve ürünleri satışa sunan bir internet sitesidir. Her ihtiyaca ve bütçeye uygun ürün seçeneklerini bünyesinde bulundurur. En iyi erkek cüzdan modellerini satışa sunarak her yaştan ve tarzdan insanın dikkatini çekmeyi başaran bu alışveriş sitesi, sadece cüzdan modelleriyle değil erkek cüzdan kartlık modelleri ile de ön plana çıkar. Ayrı ayrı cüzdan ve kartlık taşımak sizin için daha konforluysa iki kategorinin de birçok markaya ait kaliteli ürünleri mevcuttur. Eğer hem kartlığı olan hem de paranızı koyabileceğiniz bölmesi olan bir cüzdan satın almak isterseniz her ikisinin de bulunduğu erkek cüzdanlarını tercih edebilirsiniz. Morhipo’da dilediğiniz her şekil ve boyutta cüzdan bulunur. Cüzdanınızı cebinizde taşımayı tercih eden biriyseniz mini boy erkek cüzdanlardan kullanmak cebinizde ağırlık etmeden kolayca taşımanızı sağlar. Eğer çantanızda taşımak size daha pratik geliyorsa uzun ya da büyük formda cüzdanlar tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza göre fermuarlı, çıtçıtlı ya da çıtçıtı bulunmayan klasik model cüzdanları satın alabilirsiniz. Kalite denildiğinde akla ilk gelen markaların tarzınıza uyum sağlayacağını düşündüğünüz lacivert, kahverengi ya da siyah deri erkek cüzdanlar gibi çeşitli renk seçeneğine ulaşabilirsiniz. Erkek cüzdan seti olarak satışa sunulan kemer ve cüzdanlar kombinlerinizi tamamlamanıza yardımcı olur. Cüzdan satın alırken bile şıklığınızdan taviz vermek size göre değilse, erkek cüzdanlarının farklı desen, model ve boyutta birçok seçeneğine ulaşabilirsiniz. Erkek cüzdan markalarının uğrak yeri Morhipo’nun indirimli ürünlerini satın alabilir, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.