Menüyü Atla

Epson Modelleri

(55)

55 üründen 55 tanesi gösteriliyor.

Epson

Seiko tarafından kurulan ve Japonya merkezli bir marka olan Epson; yazıcı, tarayıcı, fotoğraf baskı makinesi ve projeksiyon gibi çeşitli teknolojik cihazlar üretir. İlk yazıcı modelini Seiko ismi ile olimpiyatlar için üreten markanın ürünleri, kısa zaman içinde büyük ölçüde popüler hale gelir. Epson Türkiye, bütün ürünlerini Morhipo üzerinden kullanıcıların beğenisine sunar. Markanın yenilikçi teknolojileri kullanarak ürettiği yazıcı çeşitleri büyük ölçüde ilgi toplar. Bu alanda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Epson’un yazıcı çeşitlerini, ev ve ofis gibi farklı kullanım alanları için tercih edebilirsiniz. Ofis için son derece uygun olan Epson tanklı yazıcı modelleri aynı zamanda fotokopi ve tarayıcı makinesi olarak kullanıma uygundur. Epson çok fonksiyonlu yazıcı çeşitleri arasında yer alan bu modeller, farklı işlevleri bir araya getirerek kullanıcıların alandan tasarruf etmesini sağlar. Aynı zamanda makineler, elektrik üretimini en az seviyede tutarak kullanıcılar için avantaj oluşturur. Epson bitmeyen kartuşlu yazıcı çeşitleri ise hem ev hem de ofis kullanımı için son derece uygundur. Bitmeyen kartuş sistemine sahip olan yazıcılar ile saniyeler içinde fotoğraf baskıları elde edebilirsiniz. Üstelik Epson renkli yazıcı kategorisinde yer alan modeller, doğal ve gerçekçi renklerdeki fotoğraf baskılarıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Üstelik yüksek kapasitede mürekkep tank sistemine sahip olan modeller, tekrar doldurma işlemine gerek kalmadan birçok fotoğraf basmanızı sağlar. Bu sayede bütçenizi zorlamadan oldukça hesaplı bir şekilde kaliteli fotoğraf baskıları elde edebilirsiniz. Kaliteli baskılar için oldukça ideal olan Epson kartuş çeşitleri ise siyah, kırmızı, mavi, yeşil ve sarı gibi birçok farklı renge sahiptir. Aynı zamanda Epson kartuş fiyatları oldukça uygundur. Markanın tüm kartuş, mürekkep ve çok fonksiyonlu yazıcı modellerini Morhipo üzerinden inceleyebilirsiniz.

Epson Çok Fonksiyonlu Yazıcı Çeşitleri

Baskı teknolojileri alanında ünlü bir marka olan Epson, birbirinden fonksiyonlu yazıcı modellerine sahiptir. Epson yazıcı çeşitleri, üstün baskı kalitesinin yanı sıra fotokopi makinesi ve tarayıcı olarak kullanılması ile oldukça işlevseldir. Bu sayede hem alandan tasarruf edebilir hem de bütçenizi zorlamadan kaliteli ürünlere ulaşabilirsiniz. Katlı kitapçıklar hazırlamak için çift taraflı yazdırma seçeneği bulunan Epson otomatik çift taraflı yazıcı, ofisteki veriminizi artırır. Böylece kâğıtları elle döndürmenize gerek kalmadan hızlı bir şekilde baskı işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik pratik bir kullanıma sahip olan Epson çift taraflı yazıcı sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Epson mürekkep tanklı yazıcı modelleri ise 11.000 sayfaya kadar baskı kapasitesine sahiptir. Ofis ortamları için son derece kullanışlı olan bu ürünler, yüksek kapasiteli mürekkep deposu sayesinde baskı maliyetlerini düşürmenize yardımcı olur. Aynı zamanda Epson mürekkepli yazıcılar, dokunmatik paneli ile beğeni toplar. Üstün kalitedeki Epson yazıcı mürekkebi çeşitlerini ise ister tek renk olarak isterseniz de set halinde satın alabilirsiniz. Siyah, kırmızı, sarı ve mavi olmak üzere dört farklı renkten oluşan Epson 103 mürekkep seti, son derece canlı renkler sunar. Epson yazıcı modelleri için özel olarak geliştirilmiş mürekkeplerle, yüksek oranda doğal ve gerçekçi renklere sahip baskı kalitesine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda markanın yazıcı modellerini kullanım alanınız doğrultusunda tercih edebilirsiniz. Epson fotoğraf baskı makinesi olarak da kullanılan renkli yazıcı modelleri, üstün renk ve baskı kalitesinde fotoğraf çıktıları almanızı sağlar. Bunun yanı sıra Epson fotoğraf yazıcısı modelleri ile elde edilen fotoğraf baskıları parlaklığını ve canlılığını uzun süre korur. Bütün Epson makineleri, yeniden doldurulabilir mürekkep tank sistemi ve düşük maliyetli baskı seçenekleri ile birçok kullanıcının beğenisini kazanır. Markanın yazıcı, mürekkep ve kartuş gibi ürünlerini Morhipo üzerinden uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Üstün Baskı Teknolojisi için Epson Ürünleri

Markanın farklı ihtiyaçlara yönelik ürettiği Epson printer çeşitlerinin yanı sıra projeksiyon ürünleri de bulunur. Birçok farklı alanda kullanılabilen Epson projeksiyon çeşitleri arasında özellikle 1080p özelliğe sahip full HD modeller dikkat çeker. Esnek konumlandırma imkanı ve güçlü hoparlörleri ile ilgi çeken projektör çeşitlerini evde, ofiste ve dış mekanlarda kullanabilirsiniz. Üstün malzeme kalitesinden üretilen projektör modelleri dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Üstelik projektörlerin kurulumu son derece pratik ve kolaydır. Full HD projeksiyon çeşitlerini kullanarak evde sevdiklerinizle sinema kalitesinde film izlemenin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda projektör çeşitleri, ayrıntı geliştirme gibi çeşitli özellikleri ile hareketli sahnelerde bile pürüzsüz ve net bir görüntü deneyimi sunar. Bu sayede film izlemenin yanı sıra arkadaşlarınızla oyun oynamanın da keyfine varabilirsiniz. Projektörler, ofis ve sınıf ortamında ise sunumlar için büyük ölçüde kolaylık sağlar. Birçok modelle uyumlu olan Epson projeksiyon lambası çeşitlerini ise ekstra olarak satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Epson projeksiyon fiyatları da oldukça bütçe dostudur. Avantajlı fiyatlarla satışa sunulan projeksiyon çeşitlerini kullanım alanınıza göre belirleyerek yüksek ölçüde verim sağlayabilirsiniz. Baskı teknolojileri ve görüntüleme alanında oldukça başarılı olan firma aynı zamanda çevre dostu bir politika izler. Epson baskı makinesi modelleri dakikada 100 sayfaya varan hızlı baskı özelliği sayesinde ekonomik ve çevre dostu bir performansa sahiptir. Aynı zamanda Epson ürünlerinde bulunan ısısız çekirdek teknolojisi ile cihazın uyku modundan çıkarıldığında hazır gele gelmesi için sıcaklığa gerek yoktur. Bu sayede ise enerji tüketimi büyük ölçüde azalır. Aynı zamanda Epson ısısız teknoloji ile çalışan ürünler, lazer teknolojilerine oranla daha hızlı kopya çıkış süresi sağlar. Morhipo üzerinden Epson ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir, filtreleme seçeneklerinden yararlanarak dilediğiniz ürüne daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Epson Ürünleri İndirimli Fiyatlarla Morhipo’da

Epson online satış için doğru adres olan Morhipo’ya girebilir, markanın tüm ürünlerini avantajlı fiyat seçeneklerinden yararlanarak satın alabilirsiniz. Epson yazıcı çeşitleri, farklı özellikleriyle kullanıcıların beğenisini kazanır. İster kartuşlu, isterseniz de yeni nesil teknolojinin olanakları kullanılarak üretilmiş kartuşsuz yazıcı modellerini tercih edebilirsiniz. Kartuşsuz modellerde, üç yıl yetecek kadar yani 60 adet kartuşa eş değer Epson orijinal mürekkep bulunur. Epson mürekkep çeşitleri yüksek baskı kalitesinde belgeler çıkarmanızı sağlar. Aynı zamanda gelişmiş yapıdaki mürekkep kutuları sayesinde sızıntı gibi problemler yaşamadan kolay bir şekilde dolum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra wifi ile uyumlu ürünler sayesinde Epson connect uygulamasını indirerek mobil cihazlarınız üzerinden de yazdırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Epson connect ile ev ve ofis gibi her yerde cihazınızdan baskı alma şansını yakalayabilirsiniz. Epson’un farklı özellikteki modelleriyle her alanda son derece kaliteli baskılar çıkarabilirsiniz. Üstün kalitedeki renkli baskılara ulaşmak için Epson renkli lazer yazıcı modellerini tercih edebilirsiniz. Epson 6 renkli yazıcı çeşitlerini siyah, mavi, kırmızı, sarı, açık mavi ve açık kırmızı gibi kartuşlarla kullanabilirsiniz. Bütün yazıcı çeşitleri aynı zamanda oldukça şık tasarımlara sahiptir. Beyaz ve siyah gibi farklı renkleri bulunan yazıcılar arasından kişisel beğenileriniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Üstelik yazıcı modelleri LCD ekranları sayesinde pratik bir kullanım olanağı sağlar. Aynı zamanda ürünler yazıcı işlevlerinin yanı sıra fotokopi makinesi ve tarayıcı olarak kullanılmasıyla da kullanıcıların beğenisini kazanır. Epson print işlemi için tasarladığı ürünleri, ister ofiste isterseniz de evde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çok fonksiyonlu ürünler aynı zamanda hayatınızı kolaylaştıracak niteliktedir. Epson ürünlerine Morhipo’dan uygun fiyatlara ulaşabilir, beğendiğiniz ürünleri favorilere ekleyerek fiyat takibi yapabilirsiniz.