Menüyü Atla

Emay Modelleri

(569)

569 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Emay

Kaliteli korse ve iç giyim ürünleri tasarlayan Emay markası, farklı bedensel özelliklere sahip her kadın ve erkeğin beğenisini kazanır. Tasarımları ve kullandığı kaliteli materyallerle iç giyim konusunda ilk tercih edilenlerden biri olur. İç giyim parçalarının cilde ve özel bölgelere doğrudan temas ettiği düşünüldüğünde kullanılan malzemelerin kalitesi büyük önem taşır. Emay iç giyim ürünleri kaliteli ve cilt dostu kumaşları, tahriş ve alerjiye izin vermeyen dikiş tipleri, dayanıklı tasarımlarıyla erkek ve kadınların kullanımına sunulur. Bunlar kumaş ve dikiş yapılarının yanında kalıp ve kesimleriyle de farklı bedensel özelliklere sahip herkesten beğeni kazanır. Vücudu sıkmadan saran alt ve üst parçalar, yok hissi yaratarak kombinlerinizi özgüvenli ve rahat bir şekilde taşıyabilmenizi sağlar. Standart kesimlerin yanında dikiş izi yapmayan Emay külotlar, kişilerin pantolonlarını, vücudu saran etek ve elbiselerini güvenle giymelerine olanak sağlar. Dar giysilerin içinden belli olarak, rahatsızlık yaratan ve şıklığı bozan külot izleri, dikişsiz ürünlerde ortadan kalkar. Bunlar dışarıdan belli olmayan tasarımlarıyla tüm giysilerin şık görünmesini sağlarken, kullanıcı için de rahat ve güvenli bir kullanıma imkan verir. Emay boxer çeşitleri de en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Erkek ve kadınlar için farklı özelliklerde üretilen boxer modelleri, kaliteli dikiş ve bantlarıyla uzun ömürlü kullanım vadeder. Çok sayıda yıkamaya rağmen kumaş kalitesi ve dikiş tekniği nedeniyle uzun ömürlüdür. Sade tasarımlarının yanında eğlenceli baskılarıyla da beğeni kazanan modeller ürün yelpazesinde yer alır. ır. Boxer ve külotlar açık renkli giysilerin içinde de uyum sağlaması açısından farklı ten renklerinde üretilir. Kişiler tamamen pürüzsüz ve şık bir görüntü için özellikle beyaz giysilerle ten rengi altları tercih eder. Kaliteli ve çok çeşitli Emay külotlara Morhipo’dan göz atabilirsiniz.

Konforlu ve Kaliteli Emay İç Giyim Ürünleri

Erkekler için iç giyim farklı kesimlerde boxer ve atletlerle tamamlanabilirken, kadınlar için farklı kesim ve özelliklere sahip sınırsız sütyen seçenekleri bulunur. Toparlama, dikleştirme, koruma veya form verme gibi özellikler vadeden sütyenler kesim ve görsel tasarımlarıyla da oldukça çeşitlidir. Emay sütyenler geniş beden aralıklarıyla kadınların aradığı tüm konfor ve özellikleri bir araya getirir. Yalnızca koruma ve şıklığı tamamlama gibi özellikler arayanlar için dolgusuz sütyen ve büstiyer seçenekleri önerilebilir. Dolgusuz büstiyerler hem giysilerin içinde hem de doğrudan bir üst giyim ürünü olarak tercih edilebilir. Göğüslerin doğal formunu yalnızca sabitleyerek koruyan Emay büstiyerler, bu açıdan trend kombinleri tamamlayan bir parça da olabilir. Yalnızca koruyucu ve tamamlayıcı ürünlerden biri de braletler olur. Braletler, çoğu kadın için rahatsızlık verici balenler, yani sütyenin altında bulunan yarım ay demirler bulunmayan ürünlerdir. Genellikle üçgen dekolteli ve ince askılı modelleriyle öne çıkan braletler tayt, şort, kot pantolon, eşofman altı ve eteklerle de kullanılabilir. Emay spor sütyeni özgürce hareket edilebilmesi ve spor yaparken oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçerek göğüsleri toparlayıcı ve sabitlemeyi amaçlar. Ancak dikleştirme ve toparlama gibi özellikler arayanlar için süngerler, bantlar, balenler ile tasarlanan birçok model bulunur. Emay toparlayıcı sütyen çeşitleri beden ölçüleri fark etmeksizin doğal formunu yakalamak için göğüsleri yanlardan ve aşağıdan ortaya doğru toplayan ürünler olur. Bunlar sıklıkla balenler ve bantlar sayesinde mükemmel ölçüleri ve formu yakalamayı sağlar. Zamanla sarkan, formu bozulan göğüsleri eski haline kavuşturur. Bu sayede giysilerin altında düzenli ve şık bir tamamlayıcı olarak tercih edilir. Farklı özelliklere ve tasarımlara sahip Emay sütyenlere Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.

Giysileri Özgüvenli Taşımanın Yolu: Emay Korse

Şık ve özenli bir görünüm için özel günlere hazırlanırken uzun bir araştırma sürecine girer. Birbiriyle uyumlu hoş giysiler, ayakkabılar, çantalar, takılar büyük bir özenle seçilir. Ancak vücudun bazı bölgelerindeki fazla kilolar, giysilerin duruşunu ve tarzınızı oldukça etkiler. Giysileri mankenlerde olduğu gibi şık ve düzgün taşıyabilmek için çeşitli iç giyim ürünlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Erkekler ve kadınlar için farklı özellikler ve kalıplarda üretilen Emay korseler, fit ve bakımlı bir görünüme kavuşmayı sağlar. Fazla kiloları ve sarkan bölgeleri toparlayan korseler, bütün bir görüntü için sıklıkla ten rengi ve beyaz seçenekleriyle üretilir. Hafif geçirgen giysilerin altında varlığını hissettirmeden ten renginizle uyum sağlayan korseler, bölgesel olarak zayıflama etkisi yaratır. Dolayısıyla farklı vücut bölümleri için çeşitli modellerde üretilir. Karın, bel, sırt ve göğüs bölgesinde fazla kilolarınız olduğunu düşünüyorsanız atlet ve çıtçıtlı body formunda olanlara şans verebilirsiniz. Emay alttan çıtçıtlı korseler, omuzlardan kalça kısmına kadar saran sıkı kumaşlarıyla fit ve şık bir görüntü yaratır. Bunlar üçlü, dörtlü çıtçıt veya kancalarıyla bedeninizi tüm gün güvenle sarar. Kimi modeller omuz ve kol altlarındaki kiloları da gizlemesi için kısa veya yarım kollu tasarımlara sahip olur. Külot formundaki Emay korseler, göğüs altına kadar sıkı ve sabit bir etki yaratır. Omuzlardan dizlere veya bileklere kadar zayıf bir görüntü yaratan korse seçenekleri de bulunur. Emay erkek korseleri fit, kaslı ve şık bir görüntü yaratacak atlet formunda ürünler olur. Kalın askılı erkek korseleri slim fit giysilerin içinde şık bir görüntü sağlar. Morhipo’da yer alan gerçek Emay korse yorumlarını inceleyerek sizin için uygun olanı bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz.

Kaliteli İç Giyim Markaları Morhipo’da

Çoğu kişi iç giyim ürünlerini satın almak için fiziki mağazalar yerine online alışverişi tercih eder. Morhipo, Türkiye genelindeki herkes için Emay sipariş ve satın almaları kolaylaştırır. Bireyler kişisel alışverişlerini Morhipo sayesinde güvenli ve eğlenceli şekilde tamamlar. Emay bodyler farklı kol tipleriyle soğuktan korunurken kombinleri de tamamlamaya yardımcı olur. Uzun kollu bodyler giysilerin içinde veya düzenli bir üst giyim olarak doğrudan kullanılabilir. Emay atletler erkek ve kadınlar için geniş beden aralıklarıyla sunulur. Farklı kol ve yaka modellerine sahip atletler, kış aylarında giysilerin içinde kullanılır. Emay tişört modelleri, kişilerin günlük hayatında her parçayla eşleştirebileceği basic tasarımlara sahip olur. Düz, çizgili ve desenli modelleriyle farklı beğenilere hitap eder. Emay taytlar hem ev içinde vakit geçirirken hem de spor yaparken bedeninizi sararak esnekliğinizi korur. Hafif veya çok geçirgen giysileri rahatça kullanabilmek için Emay kombinezon çeşitleri kullanışlı ürünler olur. Etek ve elbise kombinezonlar, transparan veya açık renkli giysilerin altında bütün ve şık bir görüntü yaratır. Emay jüponlar sıklıkla ten veya beyaz renkleriyle iç çamaşırlarınızın giysilerin altından görünmesine engel olur. Marka anneler ve anne adayları için ürettiği kaliteli ve konforlu parçalarla da oldukça beğeni kazanır. Emay hamile külodu çeşitleri karnı tamamen içine alan veya alt yarısından destekleyen tasarımlarıyla yüksek konfor sunar. Oldukça esnek ve yumuşak kumaşlarıyla bebeğinizi rahat ve güvenli şekilde beklemenize yardımcı olur. Emay emzirme sütyeni çeşitleri nerede olursanız olun bebeğinizi rahatça besleyebilmeniz için iyi alternatiflerdir. Askı kısmından küçük bir çıtçıtla açılan sütyen, giysilerinizi tamamen çıkartmak yerine bebeğinizi kolay ve güvenli şekilde emzirebilmenizi sağlar. Kampanyalı Emay iç giyim ürünlerine Morhipo’dan hemen göz atabilirsiniz.