Menüyü Atla

Elidor Modelleri

(35)

35 üründen 35 tanesi gösteriliyor.

Elidor

Saçlar, sağlık ve güzellik için son derece önemlidir. Bu nedenle insanlar saç bakımı için birçok ürün kullanırlar. 1954 senesinde İngiltere’de kurulan Elidor, köklü bir şampuan markasıdır. Kadın ve erkek kullanıcılar için dizayn ettiği özel formüllere sahip şampuanlar, saç kremleri ve şekillendiriciler ile tüm beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılamayı başarır. Sürekli olarak sürdürdüğü AR-GE faaliyetleriyle geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran marka, insan sağlığına duyarlı içerikleriyle ön plana çıkar. Elidor kuru, yağlı, işlem görmüş saçlar için birçok şampuan ve saç kremi hazırlar. Ürünlerin mucizevi formülleri içerisinde keratin, biotin, aloe vera, sarımsak, hibiscus, argan yağı, Hint yağı, makedemya yağı, hindistan cevizi yağı, üzüm çekirdeği yağı, çam terebentin, kalsiyum, C vitamini, E vitamini, seramid, badem yağı bulunur. Parfüm, paraben ve silikon içermeyen ürünler, kusursuz bir saç bakımı yapmanızı sağlar. Elidor şampuan çeşitleri; saçları onarır, besler ve bakım yapar. Geniş bir skalaya sahip olan şampuan çeşitleri, farklı saç tipleri için özel olarak dizayn edilir. Kalıcı hoş kokularıyla bir sonraki yıkamaya kadar temiz, hijyenik ve bakımlı kalacağınız Elidor ürünleri, deneyiminizi mükemmelleştirir. Anında gözle görülür bir etki bırakan Elidor saç kremi, şampuan ve şekillendiriciler, profesyonel salonlara denk bir bakımı ev ortamında gerçekleştirebilmeniz için idealdir. Günlük hayatın koşuşturmacası sırasında saç bakımınızı aksatmamanıza yardımcı olacak ürünler enerjik renkleri, mucizevi formülleri ve eşsiz kokularıyla kusursuzdur. İyi korunan, bakımlı, güçlü, onarılmış, sağlıklı ve parlak saçlara ulaşmak Elidor çeşitleriyle çok kolay bir hale gelir. Morhipo sayfalarını ziyaret ederek Elidor markasına ait birbirinden farklı şekillendirici, şampuan ve saç bakım kremine hızlı ve pratik şekilde sahip olabilirsiniz.

Elidor ile Sağlıkla Işıldayan Saçlar

Elidor şampuan çeşitleri, farklı saç tiplerinden kullanıcılar için özel formüllerle geliştirilir. Kuru, yağlı, işlem görmüş, ince telli, kıvırcık, dalgalı, düz örgülü olması fark etmeksizin saçlarınıza profesyonele denk bir bakım yapan Elidor şampuanlar, kusursuz bir deneyim yaşamanızı garanti eder. Elidor şampuan çeşitleri saçlarınızın güçlü ve parlak olmasına olanak tanır. Saçlarınızı anında onaran şampuanlar aynı zamanda dolgunlaştırır, yıpranma belirtilerini azaltır, sağlık ve güzellik katar. Elidor ipeksi yumuşaklık veren şampuanlar, kuru ve sert saçlar için idealdir. Her yıkamada etkisini artıran şampuan, C vitamini, argan yağı ve ipek proteini içerir. Saçlarınıza yumuşaklık ve parlaklık katar, dökülmeleri azaltır. Hindistan cevizi yağı içeren şampuanlar saçları besler, nemlendirir ve korur. Mat ve kırılmalara karşı dirençsiz saçlara iyi gelen ürünler, saçların gözle görülür şekilde güçlenmesini sağlar. Elidor esmer parlaklık için şampuanlar, koyu renkli saçlarınıza doğal bir ışıltı verir. Çiya tohumu, melanin ve E vitamini sayesinde göz alıcı bir pürüzsüzlük elde etmenize olanak tanır. Elidor gün boyu hacimli saçlar için hazırlanan şampuanlar, nar çekirdeği yağı ve C vitamini içerir. Bu sayede saça dolgunluk verir ve direnç kazandırır. Badem yağı ve keratin içeren superblend şampuanlar, boya ve açıcıya maruz kalmış saçlar için hazırlanır. Saç rengini korurken bakım yapar ve onarır. Elidor kırmızı yosun özlü şampuan, mucizevi formülü sayesinde saçlarınızı nemlendirir, güçlendirir, kepek ve pullanmaları önler. Elidor yağlı saçlar için şampuanlar sebum dengesini sağlar, kirlenmeyi geciktirir. Elidor kuru şampuan saçı yağdan arındırır, yeni yıkanmış gibi temiz ve hacimli olmasına imkan tanır. Mucizevi formüllere sahip Elidor yeni şampuan çeşitlerini Morhipo’dan temin edebilirsiniz.

Göz Alıcı Saçlar için Tasarlanan Elidor Saç Bakım Ürünleri

Elidor saç kremi, şampuan ve saç şekillendirici çeşitleri, sağlıkla ışıldayan kusursuz saçlara ulaşmanızı mümkün kılar. Ürünler; saçları yumuşatır, ipeksi bir pürüzsüzlük verir, besler, onarır, kepek ve pullanmaları önlemesinin yanı sıra aşırı yağlanmaları engeller. Saçların ayrıca hızla uzamasına da yardımcı olur. Elidor saç kremi, saçlara hoş bir koku verirken kolay taranmasını ve şekil almasını sağlar. Özellikle kuru ve yıpranmış saçlara iyi gelen Elidor ipeksi yumuşaklık saç kremi, saçların nemi içine hapsetmesini sağlar ve göz alıcı parlaklık kazandırır. Elidor saç şekillendiriciler düz, dalgalı ve kıvırcık saçlara ev ortamında rahatlıkla ulaşmanızı sağlar. Elidor belirgin bukleler için geliştirilen özel formüllü şekillendiriciler, kıvırcık ve dalgalı saçlarda kullanılır. Saçtaki dağınık görünümü gideren ürünler, bukleleri ortaya çıkarır ve uzun süre kalıcı olmasına yardım eder. Elidor kıvırcık saç kremi, nemli saçlara uygulanır. Bir sonraki duşa kadar benzersiz saçlara ulaşmanıza olanak tanır. Elidor bakım kremi formülleri hayal ettiğiniz sağlıklı, hacimli, parlak ve pürüzsüz saçlara ulaşmanızı mümkün kılar. Saç dökülmelerini belirgin oranda azaltır, sebum dengesi sağlayarak yağlanmayı engeller, saçı ağırlaştırmaz ve hoş bir koku bırakır. Elidor saç bakım kremi çeşitleri, yoğun formüllere sahiptir. Bu sayede az miktarda ürün geniş bir bölgeye ulaşmak için yeterli olur. Elidor saç bakım yağı, saçların kalın ve gür görünmesini sağlayan avokado özü ve üzüm çekirdeği yağı içerir. Saçı ağırlaştırmaz, güç ve dolgunluk verir. Bakım yağlarının temiz saç uçlarına uygulanması tavsiye edilir. Elidor saç maskesi, anında yumuşaklık ve nem için idealdir. Elidor 7/24 bakım yapan ve koruma sağlayan mucizevi formüllere sahip ürünlerden kendi saç tipinize uygun olanı Morhipo’da bulabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Elidor Ürünleri Morhipo’da

Elidor üçlü setler; saç kremi, şampuan ve bakım spreyinden oluşur. Profesyonellere denk bir saç bakımı sağlayan Elidor 3’lü setler, farklı saç tipleri için farklı formüllerle hazırlanır. Saçlarınızı hayal ettiğiniz görünüme kavuşturan benzersiz ürünler, işlevsel şişe tasarımları sayesinde pratik kullanıma elverişlidir. Elidor saç spreyi çeşitleri, elektriklenme ve kabarıklığı önler. Saçlara verdiğiniz şeklin kalıcılık süresini uzatan spreyler, saçta sertlik ve ağırlık yapmaz. Şekillendirme öncesi kullanıldığında saçların ısıdan etkilenme oranını düşürür. Elidor saç parfümü çeşitleri, saçların hoş bir kokuya ulaşmasına olanak tanır. Parfüm, silikon ve paraben içermeyen ürün, özel formülleri sayesinde saçlara ipeksi bir yumuşaklık verir, yapışkan his bırakmaz. Elidor kuru, yağlı ve normal saçlar için tasarlanan birbirinden farklı şampuan ve saç bakım kremi, kişisel bakımına özen gösterenlerin üstün bir memnuniyet kazanmasını sağlar. Elidor mor şampuanlar, saçlardaki kızıl ve turuncu yansımaları ortadan kaldırır. Gri, platin ve açık kumral saçlar için uygundur. Elidor tarafından geliştirilen mucizevi formüllere sahip ürün seçenekleri, insan sağlığına zararlı içerik barındırmaz. Bu sayede ağırlık yapmaz, cilt deformelerine neden olmaz. Koparak dökülen saçlar, yıpranmış saçlar, işlem görmüş saçlar ve kıvırcık saçlar, Elidor ürünleriyle göz alıcı bir sağlık ve güzelliğe kavuşur. Keratin, biotin, aloe vera, sarımsak, hibiscus, argan yağı, Hint yağı, makedemya yağı, nar çekirdeği yağı, avokada özü, hindistan cevizi yağı, üzüm çekirdeği yağı, çam terebentin, kalsiyum, C vitamini, E vitamini, seramid, badem yağı, yosun özü ve çiya tohumu içeren benzersiz ürünler, online alışveriş dendiğinde ilk akla gelenlerden olan Morhipo aracılığıyla satışa sunulur. Elidor şampuan fiyatları, bütçe dostu cazip aralıklardadır. Morhipo aracılığıyla indirimli ve kampanyalı Elidor fiyat aralıklarını inceleyebilirsiniz. Morhipo ile hesaplı, güvenli ve zahmetsiz bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.