Menüyü Atla

Elektrik & Aydınlatma

(4266)

4266 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Abajur

Aplik

Avize & Sarkıt

Masa Lambası

Lambader

Ampul

Elektrik Aydınlatma

Evlerin aydınlatma sistemlerinin güçlü bir şekilde olması ev ortamının huzurlu ve ferah hissedilmesine katkı sağlar. Farklı birçok materyalden elde edilen ürünler tüm zevklere hitap edebilme özelliğine sahiptir. Evinizdeki dekorlara ve mobilyalara göre uygun seçimlerde bulunabilir, isterseniz aydınlatma sistemleri çeşitlerine bir dekor olarak evinizde yer verebilirsiniz. Şık ve gösterişli tasarımları, salon takımları ile beraber kullanarak uyumlu bir kombinasyon sağlayabilirsiniz. Çocuk odaları için masaların üzerine uygun lambalardan tercih edebilir ya da küçük avize modellerinden kullanabilirsiniz. Çocuk odalarında ders çalışmanın planlandığı bir sistem içerisindeyseniz çeşitli ebatlarda hazırlanan ürünleri masaların üzerine yerleştirebilirsiniz. Spiralli özelliği ile masa lambası fiyatları değişiklik gösterir ve sağladığı avantajlar bakımından da fiyatları ile eşdeğer olduğu görülür. Spiral sayesinde sağa ve sola rahatlıkla hareket ettirebilir, net görmeyi hedeflediğiniz alanlara doğru yönlendirme yaparak çalışmalarınızı kolaylaştırabilirsiniz. Siperliği sayesinde ışığın belirli bir noktaya toplanmasına yardımcı olan ürünler ders çalışırken göz yormama özelliğiyle de öne çıkar. Çocukların yatak ve ders çalışma masaları ile uyumlu renklerde hazırlanan masa aydınlatmaları bütünlük sağlayarak dikkatleri dağıtmaz. Farklı wattlarda bulunan ampul çeşitleri kullanım amacına göre değişiklik gösterir. Uyku odalarınız ya da salonlarınız için sarı ve beyaz tonlar arasından seçimlerde bulunabilirsiniz. Büyüklüğü ve küçüklüğü bakımından üretim aşamasında aldığı şekil açısından ampul fiyatları değişikliğe uğrar. Kampanya dönemlerini Morhipo üzerinden yakından takip ederek indirimli ürünler ile karşılaşabilir, bu sayede evinizin her alanı için uygun fiyatlı ürünlerden alım gerçekleştirebilirsiniz. Evlerin ve ofislerin tüm dekorlarına uygunluk gösteren aydınlatma modelleri seçimlerinizi kullanım amacınıza göre tercih edebilir, dekor olarak kullanabilme avantajı yaşayabilirsiniz. Morhipo’nun sunmuş olduğu kolay alışveriş yöntemi ile aydınlatma online sipariş oluşturarak dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Evlerin Havasını Değiştiren Elektrik Aydınlatma Çeşitleri

Evlerinizi farklı stillerde oluşturmayı hedefliyorsanız avize seti incelemelerinde bulunarak farklı ampul sayılarına sahip ürünlerden yararlanabilirsiniz. 4 metrekare ve altındaki oda büyüklükleri için tek bir ürün yetmekle beraber 4'lü ve 5'li ampule sahip modellerden tercihte bulunabilirsiniz. Salonlarınız için bir tercihte bulunacaksınız beyaz ışık seçimi yaparak ortamın daha ferah görünmesine katkı sağlayabilirsiniz. Gün boyu fazla aydınlık bir ortamda çalışıyorsanız gece uykuya dalış süreçlerinizi kolaylaştırabilmeniz için abajur modellerine göz atmanızda fayda vardır. Siperlik özelliği sayesinde fazla ışığı keserek ortamın loş bir görünüme kavuşmasına imkan tanıyan abajurları sıcak tonlardan seçerek rahat bir uyku süreci geçirebilirsiniz. Uyku odanızda hafif bir ışık istiyorsanız sarı renkli ampul bu konuda size beklentinizi sunar. Uyku odanıza geçmeden önce oturma odasında dinlenme süreci geçiriyorsanız abajurların ayaklı olan lambader çeşitleri arasında inceleme yaparak uykunuza geçiş aralığınızı kolaylaştırabilirsiniz. Gün içerisinde bilgisayara fazla bakıyorsanız ve çok ışıklandırması olan bir iş ortamında bulunuyorsanız oturma odaları için siperlikli lambaderler, uykunuzun gelmesine katkı sağlar. Oturma odanızda kitap okurken ışığı yüksekten yayan ayaklı aydınlatma sayesinde sayfalarınızı daha net görebilirsiniz. Odaların köşe ve kenar kısımları için aplik tercihinde bulunabilir, aydınlatmaların yetersiz geldiği alanlar için ilave olarak kullanabilirsiniz. Alım gerçekleştirmeden önce kullanım amacınızı belirlemeniz ve bu doğrultuda ürünleri temin etmeniz memnun kalmanız bakımından önemlidir. Elektrik aydınlatma ve lamba çeşitleri evin her alanına göre farklı tasarımlarda üretilir. İhtiyacınıza uygunluk gösteren tasarımlardan satın alarak etkili bir performans görebilirsiniz. Özelliklerine göre değişiklik gösteren aydınlatma fiyatları Morhipo üzerinden uygun fiyatlarla sizlere sunulur. İhtiyacınız olan her ürünü inceleyerek online alışveriş yönteminin sunduğu kolaylık sayesinde siparişinizi bulunduğunuz her noktadan oluşturabilirsiniz.

Farklı Tasarımlarıyla Elektrik Aydınlatma Seçenekleri

Etrafı aydınlatması ve güzel bir dekor oluşturması bakımından tercih edilen avize modelleri çeşitli geometrik şekillerden elde edilerek her zevke hitap eder hale dönüştürülür. Mobilyalarınıza uygunluk göstermesi gereken aydınlatmaları istediğiniz renklerden tercih edebilirsiniz. Ortamda modern, antika ya da klasik mobilya tasarımları yer alıyorsa aydınlatma avize çeşitlerini ortama uygun olanlardan tercih etmeniz bütünlük sağlaması bakımından önemlidir. Dekor olarak da öne çıkan modeller sade ve gösterişli tasarımları ile kendisine hayran bırakır. Çoğunlukla salon takımlarıyla uygunluk gösteren avize çeşitleri ve fiyatları büyük ve küçük ebatta olmaları bakımından değişiklik gösterir. Odanızın metrekaresini göz önünde bulundurarak seçim yapmanız hem daha iyi aydınlatmalara sahip olmanıza katkı sağlar hem de aydınlatmanın dekor olarak fark edilmesine olanak tanır. 4 metrekarenin üzerinde salonlara sahipseniz, 2 ayrı alanda avizelere yer vermeniz, ışığın ortama iyi bir şekilde yayılmasına imkan tanır. Ampulleri 5'li olan modellerden tercih etmeniz, odanın iyi bir şekilde aydınlanmasına yardımcı olur. Oda içerisinde vintage tarzı bir kombinasyon sağlamayı düşünüyorsanız aşağıya doğru yayılarak inen ve uçlarında taşların sarkıtıldığı avize modellerinden tercihte bulunmanız gerekir. Aynı modellerin çocuk odalarına uygunluk gösteren pembe ve mavi renk tonları da mevcuttur. Bu tarz ürünler ile evinizin tüm havasını değiştirebilir, ev ortamınızı değişik stillerde oluşturabilirsiniz. Avize çeşitlerine ilave olarak aplik modelleri ve fiyatları incelemesi yaparak odanızın büyüklüğüne göre apliklerden de yararlanabilirsiniz. Köşe kısımlarda kalan ve aydınlatmaların yetmediği alanlarda duvarlara yerleştirilen aplikler avizelerle uygunluk göstermesi bakımından çeşitli tasarımlarda hazırlanır. Çocuk odaları için düşüneceğiniz masa lambası modelleri bir diğer incelemeniz gereken ürünler arasında yer alır. Morhipo üzerinden istediğiniz tasarımları inceleyerek siparişinizi oluşturabilir, kısa süre içerisinde evinizi aydınlatmaya başlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Elektrik Aydınlatma Çeşitleri Morhipo'da

Karanlık odalar ve ışıkların yetersiz geldiği alanlar için tercih edilen aydınlatma ürünleri farklı tasarımlarda imal edilir. Her zevke hitap eden modeller çeşitli dönemlere uygunluk gösterdiği için birçok seçim hakkı tanır. Odanızda bulunan diğer eşyaların sportif ya da klasik modellerine göre seçim yapabileceğiniz ürünler mevcuttur. Canlı renklerden oluşan ve sportif modele sahip mobilyalarınız varsa tekli sarkıt avizelerden yararlanabilirsiniz. Birçok geometrik şekle sahip aydınlatma çeşitleri renk seçenekleri de sunar. Sade beyaz şerit üzerine gümüş ve gold geçişleri bulunan modellerden tercih ederek canlı renkteki mobilyalarınız ile dengeleme sağlayabilirsiniz. Ev ortamınız oldukça sade ve beyaz renklerden oluşuyorsa 3'lü sarkıt avizelerin farklı renk seçeneklerinden tercihte bulunabilirsiniz. Farklı ampul sayılarında bulunan aydınlatma lambası ortamları ferah bir şekilde aydınlatır. Beyaz renkli lamba seçeneklerinden kullanarak ortamın fresh olmasını sağlayabilirsiniz. Gece karanlıkta uyumayı tercih etmiyorsanız abajur modelleri sizin için doğru bir seçim olur. Başucunuza ya da odanızda yer alan herhangi bir komidin üzerine yerleştirerek uyku süreçlerinizi kaliteli bir şekilde geçirebilirsiniz. Uykunuzu dağıtmayacak fakat korkunuzu da yenebileceğiniz şekilde uygun renk tonlarından tasarlanan abajur fiyatları açısından da bütçenizi zorlamaz. Ayrıca dış kaplaması bakımından farklılık gösterir. Kumaş ve PVC siperliği ile tercihe sunulan abajurlar ışığı kesme özelliği ile öne çıkar. Her yere konumlandırılabilen abajurların yerine ayaklı çeşitlerinden olan lambader modelleri ve fiyatları incelemesi yaparak da kararınızı verebilirsiniz. Kitap okumayı kolaylaştıran ve ışığın daha yüksekten yayılmasını sağlayan lambaderler, okuma yapacağınız yerleri netleştirir. Masa üzerinde yapacağınız kitap okumaları için masa lambası tercihlerinde bulunabilir, birbirinden farklı tasarımlar adına Avonni elektrik aydınlatma sistemlerine göz atarak Morhipo üzerinden siparişinizi kolay bir şekilde verebilirsiniz.