Menüyü Atla

Electrolux Modelleri

Özel Fiyatlar


87 üründen 87 tanesi gösteriliyor.

Electrolux

Electrolux, 1919 senesinden bu yana birbirinden kaliteli ev aletlerini piyasaya sunar. İlk olarak İsveç’te kurulan Electrolux, ürünlerini tüm dünya geneline ulaştırır. Electrolux, dünyada en sık alışveriş yapılan dev markalar arasındadır. Electrolux’ün bu kadar popüler ve sevilen bir marka olmasının sebebi ise ürünlerinin kaliteli olmasıdır. Marka, ürettiği ürünlerin her bir malzemesini itinayla kontrol eder. Electrolux bünyesinde üretilen ürünlerde kullanılan demir, metal, plastik gibi malzemelerin en kaliteli olanları seçilir. Bu şekilde üretilen ürünlerin sağlam ve dayanıklı olması sağlanır. Bu gibi özellikleri sebebiyle dünya genelinde Electrolux ürünleri müşteriler tarafından tercih edilir. Electrolux Türkiye’deki ürünler oldukça geniştir. Özellikle süpürge, çamaşır makinesi, buzdolabı, mikrodalga gibi çeşitli mutfak ürünleri bu ürünler arasındadır. Electrolux’teki ürün çeşitliliği evini yeni kuran insanlar için oldukça avantajlıdır. Yeni evlenenler ya da evindeki eşyaları yenilemeyi isteyenler için Electrolux ürünleri ideal bir tercihtir. Electrolux’ün mutfak kategorisindeki ürünleri de oldukça çeşitlidir. Electrolux mikrodalga hem pratik hem de kullanışlı olmasıyla öne çıkanlar arasındadır. Mikrodalgalar, donmuş yiyeceklerinizi kolayca çözmeye yarayan hayat kolaylaştırıcı ev aletidir. Donmuş yiyeceklerinizin yanı sıra soğuk yemeklerinizi de ısıtabilirsiniz. Basit kek, sufle gibi tatlıları da mikrodalgada pişirmeniz mümkündür. Çorba, sebze, patates ve pizza gibi yiyecekleri de Electrolux mikrodalga fırında rahatlıkla pişirebilirsiniz. Mutfakta hayat kurtarıcı ev aletlerinden biri de Electrolux hamur yoğurma makinesidir. Özellikle yoğun kıvamdaki hamurların yoğrulması oldukça zordur. Electrolux makine, istediğiniz büyüklükteki ve yoğunluktaki hamurları çok rahat bir şekilde yoğurur. Poğaça, kek, börek gibi yiyeceklerin hamurunu makine sayesinde kolaylıkla yoğurabilirsiniz. Senelerdir müşterileri için birbirinden kaliteli ev aletleri üreten Electrolux online ürünlerinin satışı Morhipo üzerinden yapılır. Electrolux blenderdan süpürgeye birçok ürünü kampanyalı fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Electrolux Beyaz Eşya Modelleri

Günümüzde yeni evlenenlerin ya da eşyalarını yenilemeyi isteyenlerin tamamlaması gereken birçok aşama vardır. Bu aşamaların en önemlilerinden biri de beyaz eşya seçimidir. Kişilerin beyaz eşya seçimine çok dikkat etmesi gerekir. Kaliteli ve dayanıklı beyaz eşyalar uzun süre kullanım sağlar. Bu da insanların bütçelerini rahatlatır. Kaliteli ve uzun ömürlü beyaz eşya arayışında olanlar için Electrolux’te birbirinden kullanışlı ürünler mevcuttur. Electrolux buzdolabı, beyaz eşya denince ilk akla gelen ürünlerdendir. Az enerji harcayarak ekolojik dengeye maksimum yarar sağlayan Electrolux buzdolabı beyaz, gri ve siyah renklerine sahiptir. Bir buzdolabındaki en önemli özelliklerden biri iç hacminin geniş olması ve içerisine konan ürünlerin uzun süre muhafazasının sağlanmasıdır. Electrolux buzdolabı yiyeceklerinizi ilk günkü tazeliğiyle korur. Özenle organize edilen buzdolabının içerisine meyve ve sebzelerinizi rahatlıkla sığdırabilirsiniz. Electrolux buzdolabı fiyatları da müşterilerin bütçesi göz önüne alınarak en uygun şekilde düzenlenir. Buzdolabıyla birlikte çamaşır makinesi de beyaz eşyalar arasında oldukça önemlidir. Electrolux çamaşır makinesinin farklı iç hacimlere sahip alternatifleri mevcuttur. Electrolux çamaşır makineleri çok programlıdır. Pamuklu, ipek, yün gibi birçok programı barındıran Electrolux çamaşır makineleriyle gönül rahatlığıyla hassas yıkama yapabilirsiniz. Electrolux yenilikçi teknolojisiyle farklı ihtiyaçlara yönelik çamaşır makinelerinin de üretimini yapar. Bunlar arasında Electrolux kurutmalı çamaşır makinesi oldukça öne çıkan bir üründür. Yıkamayla beraber kurutma işlemini de yapan bu makineler insanlara büyük bir kolaylık sağlar. Çamaşır asma derdinden kurtaran kurutmalı çamaşır makineleri, son zamanlarda birçok kişi tarafından tercih edilir. Electrolux makine, çamaşırları kuruttuktan sonra kırışık bir şekilde çıkarmaz. Bu ürünü ayrı olarak da satın alabilirsiniz. Tek başına Electrolux kurutma makinesi de mevcuttur. Kurutmalı çamaşır makinesinden Electrolux derin dondurucuya kadar birçok ürünü Morhipo’da bulabilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı ve Pratik Electrolux Süpürge Çeşitleri

Süpürge, bir evin olmazsa olmaz eşyaları arasındadır. Gün içerisinde toz, tüy ve çeşitli küçük partiküller halıya ve parkelere dökülür. Halıdaki ve zemindeki döküntülerin temizlenmesi için iyi bir süpürge gerekir. Electrolux süpürge güçlü çekişi ve kalitesiyle bilinir. Electrolux elektrik süpürgesi anlamında oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Electrolux toz torbalı süpürge günlük olarak kullanılabilecek en iyi ürünler arasındadır. Bu süpürgenin torbasını doldukça değiştirmeniz gerekir. Bu süpürge, halıları çok iyi çekerek derin temizleme sağlar. Toz torbalı süpürgenin torbasız versiyonu da Electrolux tarafından üretilir. Electrolux toz torbasız süpürge de büyük bir kullanım kolaylığı sunar. Bu süpürgelerin torbasını sürekli değiştirmenize gerek kalmaz. Ömür boyu kullanım sağlayabileceğiniz özel filtreleri mevcuttur. Hem zamandan tasarruf sağlar hem de çabasız bir şekilde temizliğinizi yapabilirsiniz. Bu süpürgeleri dip köşe temizlik yaparken kullanabilirsiniz. Daha basit kırıntılar ve küçük temizlikler için de dikey süpürgeler oldukça ideal ürünlerdir. Electrolux dikey süpürge ile yemek masanızın altına dökülen ufak kırıntıları pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Dikey süpürgelerin de kablolu ve şarjlı olmak üzere iki çeşidi mevcuttur. Bunlar arasında şarjlı olanlar istediğiniz yere götürebilme avantajı sayesinde öne çıkar. Electrolux şarjlı süpürge kablosuz bir üründür. Bu tip süpürgelerin şarjını tam doldurduğunuz takdirde uzun süre kullanabilirsiniz. Kablosuz olduğu için istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Arabanızın içini dahi süpürebileceğiniz bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Morhipo’da satışa çıkan Electrolux’te aynı zamanda ek parçaları da bulabilirsiniz. Electrolux süpürge başlığı bozulan parçanızı yenisi ile değiştirebilirsiniz. Elektrolux süpürge fiyatları oldukça uygundur. Günümüzde oldukça popüler olan Electrolux robot süpürge de sunduğu konforla öne çıkan bir üründür. Hiçbir efor sarfetmeden evinizi süpüren bu ürünü ve çok daha fazlasını Morhipo üzerinden satın alabilirsiniz.

Yenilikçi Electrolux Ürünleri Morhipo’da

Electrolux, geliştirilmiş teknolojisi ve yenilikçi tasarımıyla senelerdir müşterilerine birbirinden kaliteli ürünler sunar. Electrolux klimadan buzdolabına birçok ev aletini bünyesinde barındırır. Tüm bu Electrolux ürünlerinin nerede satıldığı da birçok müşteri tarafından merak edilir. Tüm Electrolux ürünleri Morhipo’da satışa çıkar. Markada günümüzde aranan birçok ürün mevcuttur. Electrolux kahve makinesi bu ürünler arasındadır. Çok köpüklü ve lezzetli türk kahvesi içmeyi sevenler için oldukça ideal bir üründür. Bununla birlikte Electrolux’te farklı kahve türlerini pişiren ürünler de bulunur. Electrolux filtre kahve makinesi kullanım kolaylığıyla birçok kişi tarafından tercih edilir. Bu makineyle ister sütlü ister sade filtre kahvenizi kolaylıkla demleyebilirsiniz. Electrolux’te bulunan ürünler bunlarla sınırlı kalmaz. Yeni evlenenler ya da eşyalarını yenilemeyi isteyenler için Electrolux ankastre set hayat kurtarıcı bir üründür. İçerisinde ocak, davlumbaz ve fırın içeren set kaliteli malzemelerden üretilir ve oldukça uzun ömürlüdür. Bununla birlikte set yerine bu ürünleri ayrı ayrı da tercih edebilirsiniz. Sete ihtiyacı olmayanlar için ayrı bir şekilde satılan Electrolux fırın, davlumbaz ya da ocak oldukça uygundur. Gri, siyah ve beyaz gibi alternatif renklere sahip ankastre ürünleri Morhipo üzerinden uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Birçok beyaz eşyanın satışta olduğu Electrolux bulaşık makinesi açısından da oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bulaşık makineleri elde yıkamaya göre daha az su kullanımıyla oldukça çevreci ürünlerdir. Aynı zamanda bulaşık makinesi kullanım kolaylığı da sağlar. İçerisi iyi organize edilmiş bulaşık makineleri ve benzeri birçok beyaz eşyayı Morhipo üzerinde satışa sunulan Electrolux’te bulabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Böylece hem ihtiyaçlarınızı giderebilir hem de keyifli bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.