Menüyü Atla

easy point

MORHIPO KARGONU EASY POINT ANATOLİUM’DAN AL, KAHVEN HEDİYE

 1. Bu kampanya KARTAL İST Alışveriş Merkezi ve İşletmesi A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.
 2. Kampanya 20 Kasım 2019 – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.
 3. Kampanya, 300 adet kahve kuponu ile sınırlıdır.
 4. Morhipo kargosunu Easy Point Anatolium Marmara AVM’den alan kişilere, Anatolium Marmara AVM’de bulunan Fırın Sanatı’nda geçerli 1 adet Türk kahvesi veya 1 adet Küçük boy filtre kahve hediye verilmektedir. Her iki ürün aynı anda hediye verilmemektedir.
 5. Bu kampanyadan yalnızca A Card hamilleri faydalanabilir.
 6. Kampanya katılımında kişi danışma noktasına gelerek, Morhipo kargosunu teslim alırken, ilgili hediye kuponunu alabilir.
 7. Hediye kuponunun Anatolium Marmara AVM’de bulunan Fırın Sanatına ibraz edilmesi halinde hediye kahve alınabilmektedir.
 8. Kurgulanan hediye kampanyasından yararlanılabilmesi için Anatolium Marmara AVM’de, AZ katında bulunan danışmadan Acard sahibi olunması gerekmektedir.
 9. Kazanılan hediye kahve aynı gün kullanılmalıdır.
 10. A Card hamili en fazla 3 kez kampanyaya katılabilir.
 11. Hediye kazanan A Card hamili kazanılan hediyeyi değiştiremez, iade edemez, kampanyada kazandığı haklarını başka kişilere devredemez, nakit bedelini veya para üstünü talep edemez.
 12. Programın suistimalinin tespiti halinde kart hamili herhangi bir hediye alamayacaktır.
 13. Bu kampanya Milli Piyango İdaresince izin verilmesi gereken yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.
 14. Bu kampanya, katılımcı markaların diğer kampanyaları ve diğer şubeleri ile birleştirilemeyecektir.
 15. Hediye teslimi esnasında kimlik beyanı ve gerekli bilgi formlarının eksiksiz doldurulmuş olması mecburidir.
 16. Bu kampanya, önceden haber vermek koşuluyla herhangi bir sebep gösterilmeksizin durdurulabilir ya da kaldırılabilir.
 17. KARTAL İST Alışveriş Merkezi ve İşletmesi A.Ş. kampanyanın mekanizmasında, kampanyaya katılım şartlarında ve hediye çeşidinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 18. A Card hamili üyeler, KARTAL İST Alışveriş Merkezi ve İşletmesi A.Ş. tarafından belirlenen kampanya katılım koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.
 19. KARTAL İST Alışveriş Merkezi ve İşletmesi A.Ş. ile Anatolium Marmara Alışveriş Merkezi’nin güvenlik, temizlik, mağaza çalışanları ve 1. dereceden yakınları kampanyaya katılamaz. Katılmış olsalar dahi hediyeleri verilmez.