Menüyü Atla

Dynamic Nutrition Modelleri

(45)

45 üründen 45 tanesi gösteriliyor.

Dynamic Nutrition

Dynamic Nutrition, müşterilerinin mental ve fiziksel olarak en iyi versiyonlarına ulaşmalarında destek olmayı amaçlayan ve böylelikle faaliyete başlayan bir firmadır. Alanında oldukça yetkin sağlık koçları, diyetisyenler, kişisel antrenörler ve tıp doktorlarından oluşan bir ekip ile hazırlanan ürünleriyle sahip olmak istediğiniz benliğe daha kolay erişmenizde yardımcı olur. Bu sebeple sadece spor yapan kişileri değil farklı ihtiyaçları olan kitlelere de hizmet etmeyi hedefler. Romatoid artrit gibi hastalıkların tedavisinde etkili olduğu bilimsel çalışmalar ile kanıtlanan molekülleri tercih ederek hazırlanan formülleri sayesinde eklem rahatsızlığı yaşayan kişilere yönelik ürünler geliştirir. Kolajen içerikli ürünleri ile tırnak, saç ve cilt sağlığına önem veren kadın ve erkek kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde üretim yapar. Markanın kozmetik amaçlı ürünlere ek olarak aynı zamanda sık seyahat eden kişilerin normal kabul edilen oranlardan daha fazla yaşadığı uykusuzluk şikayetleri ile mücadele etmek için rahatlama ve sakinliği destekleyen çözümleri vardır. Markanın ürün skalasında birçok amaca hizmet eden ürünler mevcuttur. Sağlık ve güzellik ürünleri ile göz önünde olan markanın ürün portföyünde yer alan bir diğer ürün kategorisi ise sporcu besinleridir. Sıvı ve katı formları bulunan bu ürünler kas gelişimini hızlandırmak için tercih edilebilir. Vücut gelişimi için kilit rol oynayan esansiyel amino asitlere oldukça kolay ulaşım sağlayan Dynamic Nutrition protein tozu ürünleri sizlerin kullanımına sunulur. Öncelikli hedefi kas gelişiminden ziyade kütle artışı olan kişiler ise yoğun miktarda karbonhidrat içeren karbonhidrat tozlarını kullanabilirler. Sporu bir yaşam felsefesi haline getiren kişilerin karşılaştıkları zorlukları minimum seviyeye indirerek bu yolculuğu daha keyifli kılan Dynamic Nutrition ürünleri Morhipo güvencesi ile sizlere sunulur.

Farklı İhtiyaçlara Uygun Dynamic Nutrition Besin Takviyeleri

Dynamic Nutrition markasının altında birçok besin türü yer alır. Protein tozu, L-Karnitin ürünleri, amino asitler, balık yağları, glukozamin ürünleri, kreatinler ve karbonhidratlar bunlardan bazılarıdır. Vücutta üretimi halihazırda var olan L-Karnitin ve CLA ürünleri ihtiyaç duyulan miktarın maksimum %30’unu karşılayabilir. Bir ölçeğinde 3000 mg L-Karnitin, 100 mg kafein, 200 mg taurin, 200 mg C vitamini bulunduran L-Karnitin ve CLA karışımı ihtiyaç duyulan birçok besini bir arada sunarak bu besinlerin ayrı ayrı temin edilmesi zorluğunu ortadan kaldırır. Dynamic Nutrition multivitamin vücutta gerçekleşen protein sentezini hızlandırmaya yardımcı olur. Yemeklerden sonra günde iki tablet kullanılması önerilen multivitamin paketi içinden 30 tablet çıkar. Dynamic Nutrition omega 3 tabletlerini günde iki kez yemeklerden sonra kullanmanızı önererek size sunar. Omega 3 kalp sağlığını korumak açısından vazgeçilmez bir yağ asididir. Kreatinler de vücutta böbrek ve karaciğerde sentezlenip kan dolaşımı ile gerekli yerlere ulaşan moleküllerdir. Bu moleküllere vücut geliştirme çalışmaları yapan kişiler yapmayanlara göre daha fazla ihtiyaç duyabilir. Yüksek enerji gerektiren işlemlerde sıklıkla kullanılan kreatinin kaslardaki miktarının artırılması spor esnasında itici güç uygulama kabiliyetinin artmasına destek olur. Sporcularda sıklıkla rastlanan eklem zedelenmelerini minimum seviyeye indirmeyi, eklemler etrafında koruyucu bir kalkan gibi görev yapmayı hedefleyen glukozamin molekülleri ile sağlayabilirsiniz. Bu molekülü ise denizde yaşayan kabuklu canlılardan alabilirsiniz. Gerekli düzeyde glukozamini temin edebilmek için tüketilmesi gereken kabuklu deniz canlısı miktarı düşünüldüğünde bu besine daha kolay ulaşmanızı sağlayan Dynamic Nutrition glukozamin oldukça cazip bir seçenektir. Dynamic Nutrition yorumları ürünler hakkında diğer müşterilerin fikirlerini size sunar. İncelediğiniz besinler ile ilgili memnuniyeti ve müşterilerin verdiği puanları görüntülemek için yorumları okuyabilir, ihtiyacınız olan besinlere Morhipo ile kolayca sahip olabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Güç ve Performans Ürünleri

Dynamic Nutrition özellikleri ürünlere göre farklılaşır. Bu farklılaşma sayesinde tercih ettiğiniz besin ile amacınıza uygun takviyelere ulaşırsınız. Dilerseniz birkaç farklı besin paketinin birleşmesi ile hazırlanan güç ve performans paketi sayesinde spor esnasında ihtiyaç duyduğunuz enerjiye ulaşabilir ve spor sonrası kas yapımı, yağ yakımı gibi çalışmaların başlamasını sağlayabilirsiniz. Kas yapımı konusunda en elzem bileşen amino asitlerdir. Doğada var olan 8 esansiyel amino asit sadece hayvansal gıdalar ile alınabilirken, diğer 12 amino asit bitkisel kaynaklardan temin edilebilir. Alım kaynaklarındaki farklılaşma sporcuların tükettikleri besinleri hayvansal ve bitkisel olarak çeşitlendirmesini zorunlu kılar. Çeşitliliğe ek olarak gerekli miktarda proteini kas yapımında kullanabilmek için spordan önce ve sonra vücuda protein girişini sağlamak gerekir. Bütün şartlar yerine getirilirse dahi yeterli miktardaki amino asit alımı için oldukça fazla hayvansal ve bitkisel gıda tüketimi gerekli olur. Dynamic Nutrition protein tozu ise ihtiyaç duyduğunuz miktarı oldukça kolay hazırlanan yapısı ile size kolaylıkla sunar. Protein tozunu Dynamic Nutrition marka shaker kullanarak ürünün paketinde tavsiye edilen Dynamic Nutrition ölçüleri ile oldukça pratik şekilde hazırlayabilirsiniz. Farklı aroma seçenekleri ile damak zevkinize hitap eden sporcu besinleri arasında çikolata aroması oldukça tercih edilen bir tattır. Hem kadın hem erkek sporcular düşünülerek hazırlanan Dynamic ürünleri kas kütlesini artırırken yağ kütlesini azaltmak isteyen herkesin kullanımı için uygundur. Kuru ve serin ortamda üzerinde yer alan son kullanma tarihine kadar saklanması önerilen Dynamic besinleri aynı zamanda domuz ve domuz türevi besinler içermeyecek şekilde üretilir. Her bütçeye hitap edecek şekilde hazırlanan avantajlı paketleri sayesinde cebinize dosttur. Özel fiyat avantajlarından yararlanmak için Morhipo’yu ziyaret edebilir, ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz.

Avantajlı Dynamic Nutrition Ürünleri Morhipo’da

Dynamic Nutrition kullanıcı yorumları ürün hakkındaki beğenileri sunduğu gibi diğer müşterilerin satın aldıkları besini diğer besinlerle nasıl kombine ettiklerini ve nasıl daha yüksek verime ulaşabildikleri hakkında bilgi verir. Bir besini diğeri ile beraber kullanırken dikkat edilmesi gereken en temel konu besinlerin birbirlerinin etkinliğini azaltacak şekilde değil artıracak şekilde etkileşime giriyor olmalarıdır. L-Karnitin, içeriği ve vücuttaki çalışma mekanizması sebebi ile yağ yakımını hızlandırırken ürünü kullanan kişiye itici kuvvet sağlar. Protein tozu ise kas oluşumunu sağlayacak olan amino asitleri bulundurur. L-Karnitinin ve protein tozunun bir arada kullanılması kişinin daha fit bir vücuda daha kısa sürede ulaşmasına yardımcı olur. L-Karnitin ve CLA ürünleri de aynı şekilde bir arada kullanılması önerilen besinlerdir. L-Karnitin ürünü hem sıvı hem de toz formunda bulunabilir. Toz formdaki ürünler çikolata, çilek gibi farklı aroma seçenekleri ile sunulur. Farklı aromalar sayesinde devamlı kullandığınız ürünlerde aynı aromayı tercih edebileceğiniz gibi farklı tatları tercih etmek sizin elinizdedir. Sıvı formda bulunan besinlerin ortalama olarak açıldıktan sonra 2 ay içinde tüketilmesi önerilirken toz formdaki ürünler daha uzun süre kuru ve serin yerde muhafaza edilebilir. Ayrıca ürünlerin direkt güneş ışığına maruz kalmaması oldukça önemlidir. Sıvı yapıdaki besinleri herhangi ekstra bir işlem yapmadan kullanabilirsiniz. Katı yapıdaki besinleri ise Dynamic Nutrition’dan temin edebileceğiniz shakerlar ile kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Kullandığınız besini spordan önce veya sonra tüketebilir, dilerseniz şık tasarımlı shakerlar ile yanınızda taşıyabilirsiniz. Dynamic Nutrition Türkiye ürünlerini Morhipo üzerinden inceleyerek detaylı bilgilere ulaşabilir, dilerseniz diğer kişilerin ürün hakkındaki öneri ve puanlamalarını görüntüleyebilirsiniz. Dynamic Nutrition ürünlerini Morhipo üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.