Menüyü Atla

Dynamic Modelleri

(10)

10 üründen 10 tanesi gösteriliyor.

Dynamic

Yaşam boyu sürdürdüğünüz sağlıklı beslenme alışkanlıkları ve düzenli egzersizlerle formda bir bedene sahip olabilirsiniz. Evde, spor salonunda veya outdoor yapılan spor aktivitelerini kolaylaştıran Dynamic, zengin fitness ve spor aletleri ile karşınıza çıkar. Marka, adına yakışır bir dinamizm ile ergonomik ve konforlu ekipmanlar tasarlar. Dynamic spor aletleri, bu sayede antrenman esnasında hissedilen kasılmaları en aza indirir. Sporcu konforu ve ihtiyaçları temel alınarak tasarlanan bu modeller yoğun iş temposunun kaslarınızda bıraktığı gerginliği alır. Beden esnekliğini güçlendiren özellikleri ile Dynamic kas geliştirici kondisyon çalışmalarınızı kolaylaştırır, vücudunuzun istenilen sıkılığa ulaşmasını sağlar. Dynamic koşu bandı ile önce bacak kaslarını sonra tüm vücudu harekete geçirerek güçlü bir bedene sahip olmanızı sağlar. Ürünün kullanım sonrası sadece dikey veya hem yatay hem dikey olarak katlanabilen iki ayrı opsiyonda modelleri bulunur. Dynamic yürüyüş bandı olarak da karşınıza çıkan ürün, özelliklerine göre origami uzaktan kumandalı koşu bandı ve bayanlara özel floyd koşu bandı olarak iki ayrı kategoride sınıflandırılır. İsteğe göre uzaktan kumandalı modeli tercih ederek bandınızın takibini uzak mesafeden de yapabilirsiniz. Her iki kategorideki modeller kolayca taşınabilir, bulunduğu alanda az yer kaplar. Dynamic yürüme bandınızı Bluetooth APP ile aplikasyon üstünden tablet veya telefonunuz ile kolayca kontrol edebilirsiniz. Bu modeller, kutunun içerisinde hazır bulunduğu için sizi montajla uğraştırmaz. Kondisyonunuzu artıran markanın bir diğer ürünü de Dynamic eliptik bisiklettir. Ürün, diğer bisiklet çeşitlerine göre bacak kaslarınızın yanı sıra omuz ve kol kaslarınızın da çalışmasını sağlar. Modelin dijital göstergesi mesafe, kalori, hız bilgilerini verir. Ayarlanabilir kademeli pedal direnci ile kondisyonunuzun zorluğunu artırabilir veya azaltabilirsiniz. Aradığınız bu tarz ürünlere Morhipo üzerinden sahip olabilirsiniz.

Zengin Seçenekleriyle Outdoor ve Indoor Dynamic Spor Aletleri

Sağlıklı yaşam için dengeli beslenmenin yanında beden kaslarınızı ve dokularınızı düzenli olarak uygun egzersizlerle harekete geçirmeniz gerekir. Dynamic bisiklet vücudunuzun pek çok kasını senkronize bir şekilde hareket ettirdiği için kondisyon ve dayanıklılığı artıran önemli bir alettir. Performans ve ayarlanabilir direnç kademesini gösteren Dynamic kondisyon bisikleti, dikey ve yatay olarak iki farklı kategoriden oluşur. Yatay olarak kullanılan modeli yaslanarak pedal çevirmenize imkan verirken, dikey olan model dayanak içermeyen dinamik bir mekanizma ile çalışır. Ayarlanabilir pedal direnci 3 kademeli olan Dynamic mini kondisyon bisikleti ise kollarınızı ve ayaklarınızı çalıştırmanızı sağlar. Fiyat politikası; model, performans, tekerlek sayısı gibi özelliklere göre değişkenlik gösteren Dynamic elektrikli scooter hayatı önemli ölçüde kolaylaştıran bir üründür. Hem outdoor aktivitesi hem de ulaşım aracı olarak yaygınlıkla kullanılan ve gelişen teknolojinin getirdiği yeni alternatif Dynamic scooter’dır. Bu sayede yürüyüş mesafesinden uzak yerlere eforsuz ve keyifli küçük yolculuklar yapabilirsiniz. Her salisesi kıyasıya mücadeleyle geçen basketbol aynı zamanda çok büyük keyifle oynanan bir takım sporudur. Her çeşit açık, parke, beton basketbol saha zeminlerinde oynanmaya uygun yapısı ile Dynamic basketbol topu antrenman ve müsabakaların vazgeçilmez ekipmanıdır. Ürün, dayanıklı kauçuk materyali sayesinde outdoor kullanımına uygundur ve uzun süren antrenmanların kurtarıcısıdır. Gerekli bakımını yaptığınız takdirde Dynamic basketbol topunun yapısını ve pütürlü yüzeyini uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Hemen her spor dalında ihtiyaç duyulan dengeyi, çevikliği ve çabukluğu, Dynamic atlama ipi ile yaptığınız antrenmanlarda kazanabilirsiniz. İhtiyaca yönelik çelik, rulmanlı ve hızlı atlama gibi farklı seçeneklerde sunulan ip modelleri ile daha ağır veya hafif idmanlar yapabilirsiniz. Morhipo ihtiyaç duyduğunuz her çeşit antrenman ve egzersiz ekipmanlarını size sunar.

Üst Seviye Kondisyon Sağlayan Kampanyalı Dynamic Spor Ürünleri

Yaşam kalitesini artıran etmenlerin başında hareket kabiliyetini ve performansını tanımlayan kondisyon gelir. İlerleyen yaşlarda hareket kısıtlamasının önüne düzenli yaptığınız üst seviye kondisyonlarla geçebilirsiniz. Bunu sağlamanın yollarından biri hem nefes açan hem de bedeni esneten pilatesten geçer. Patlamayan Dynamic pilates topu, farklı renk seçenekleriyle donut ve standart modellerden oluşur. Ürün, egzersiz sırasında kardiyovasküler sistemi hareketlendirir, sağladığı esneklik hissi ile sakatlıkları minimize eder. Özellikle donut modeller pilates topu üzerinde denge problemi yaşayan kişiler için özel olarak sabitleyici şekilde tasarlanmıştır. Farklı kalınlıkta ve renklerde üretilen Dynamic pilates matı sırt ve bel egzersizleri esnasında bedeninizin rahat hareket etmesini sağlar, kaydırmayan yapısı sayesinde pozisyonunuzu korumanıza yardım eder. Üç ayrı sertlik seçeneği ile Dynamic pilates bandı yüksek, orta, düşük direnç seviyesine sahiptir. Kaliteli yapısı ile uzun ömürlü kullanıma uygundur. Bu sebeple Dynamic direnç lastiği kopma, esneme gibi küçük kazalara karşı dayanıklıdır. Bu tip küçük kazalarla pilates keyfiniz bölünmez. Düzenli olarak Dynamic çalışma istasyonu ile yaptığınız antrenmanlarla kaslarınız belirgin şekilde sıkılaşır. Ayrıca sistem, yoğun geçen bir günün ardından üzerinizde hissettiğiniz stresi hafifletir, fark edilir şekilde deşarj olmanızı kolaylaştırır. 25’ten fazla hareket seçeneği sunan ürünün, ev tipi ve katlanır model olarak iki ayrı çeşidi vardır. Her iki modelin dayama yastığında bulunan dolgu malzemesi bel bölgesinde üst düzeyde konfor sağlar. Kapsamlı ağırlık seçeneklerine sahip Dynamic dambıl ürünleri amatör ve profesyonel düzeyde antrenman yapmanızı olanaklı hale getirir. Hafif ağırlık çalışmaları için küçük dambıllar idealken, ağır tipte veya profesyonel egzersizler için plaka ağırlıklı Dynamic dambıl seti daha doğru bir tercih olur. Siz de kondisyon kazandıran kampanyalı Dynamic ürünlerini Morhipo’dan temin edebilirsiniz.

Cazip Fiyatlı Dynamic Fitness Aletleri Morhipo’da

Fitness ve egzersiz ürünlerini seçerken bazı önemli kriterleri göz önünde bulundurmak gerekir. Rahatlık, ergonomi, dayanıklılık, pratiklik, renk gibi kriterleri sağlayan marka aynı zamanda kaliteyi cazip fiyatlarla da buluşturur. Fiyatı, tek veya çok fonksiyon özelliğine göre değişen ayarlanabilir Dynamic barfiks, vidasız montaj için uygundur. Ürünü döndürerek, kapının veya koridorun sabitlenen kısmında iyice sıkıştırdıktan sonra kullanabilirsiniz. Dynamic çok fonksiyonlu kapı barı ile klasik barfikste yaptınız kondisyon hareketlerini çeşitlendirebilirsiniz. İstediğiniz her yerde size çalışma imkanı veren Dynamic çekme kayışını barınızla birlikte kullanabilirsiniz. Bu sayede kendi ağırlığınızı kullanarak vücudunuzdaki tüm kasları çalıştırabilirsiniz. Arası ayarlanır dirençli, dijital, sünger tutamaçlı gibi özelliklerine göre fiyatı değişiklik gösteren Dynamic el yayı ise el ve parmak kaslarını güçlendirir. Ürün ellerinizin dayanıklılığını ve kavrama performansını artırır. Tenis keyfini iç mekana taşıyan Dynamic masa tenisi masası ve ekipmanları bütçe dostudur. Ayrıca piyasanın aksine yaygın olarak kullanılan 11 mm mdf masa malzemesi yerine dayanıklılığı artırmak için ITTF standartlarına uygun 16mm mdf tercih edilir. Kutusundan büyük ölçüde kurulu şekilde çıkan ürünün montajını kendiniz zorlanmadan yapabilirsiniz. Marka hem açık alan hem de iç mekan kullanımı için üretilen Dynamic tenis raketi çeşitlerini müşterilerin beğenisine sunar. Elinizin kolay kavraması için özenle tasarlanan modellerin sapı ve gövdesi yıpranmalara, aşınmalara karşı dayanıklıdır. Dynamic dövme boyası yorumlarından yola çıkarak markanın profesyonellerin tercih ettiği ürünleri sunduğunu görebilirsiniz. Hayvan dostu olan ürünün içeriğindeki mürekkep vegandır. Boyanın doğru uygulanması sayesinde renkler canlı ve kalıcı olur. İnsan sağlığını öncelikli ilke olarak benimseyen marka boyalarını steril paketler içerisinde size sunar. Paketlerden çıkan ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Morhipo ayrıcalıkları ile seçtiğiniz renk ve modeldeki ürünlere sahip olabilirsiniz.