Menüyü Atla
1.500,00 TL
Boyner Güvencesi

Duaderm Natural Duaderm Ultrasonic Skin Scrubber

1.500,00 TL

Ürün Hakkında

Detaylı Ölçü Tablosu

Ürün Adı : Duaderm Natural Ultrasonic Skin Sc

Ürün Detayı : Kullanım Şekli : Temizleme Modu: Bölmeyi açmak için güç düğmesine 2 saniye basılı tutulur. Cleansing (temizleme) modunu seçmek için düğmeye bir kez basılır. (+) iyon moduna girmek için iletkenin her iki tarafı tutulur. Başlatma modundan önce yüzünüzün temizleyici ile temizlenmesi tavsiye edilir.Nemlendirme Modu: Bölmeyi açmak için güç düğmesine 2 saniye basılı tutulur. Moisturizing (nemlendirme) modunu seçmek için düğmeye iki kez basılır.( -) ion moduna girmek için aynı anda iletkenin her iki tarafı da tutulur. Bu modu başlatmadan önce Duaderm 3''ü 1 Arada Temizleyici + Peeling + Maske yüzünüze nazikçe uygulanır. 5 dakika bekleyip tekrar nemlendirilir. Sonik kafanın uç kısmı ile nemlendirilmiş cildinizden maske ile gözeneklerdeki sebumu içten dışa ve aşağıdan yukarıya hareketlerle temizlenir.Cilt Sıkılaştırma Modu: Bölmeyi açmak için güç düğmesine 2 saniye basılı tutulur. Cilt germe (lifting) modunu seçmek için düğmeye üç kez basılır. Bu uygulamanın Duaderm Hydromax Anti-Aging Onarıcı Serum Q10 veya Duaderm Leke Karşıtı Bakım Seti ile yapılması tavsiye edilir. Sonik kafanın geniş yüzeyi ile içten dışa ve yukarıdan aşağıya hareketlerle masaj yaparak ürün yedirilir. İçerisinde bulunan iki ayrı başlık ile hem cilt temizliği için hem de vücut bakımında kullanılabilmektedir.
Ürün Açıklaması : Ciltteki ölü hücrelerin derinlemesine temizlenmeye ve cildin siyah noktalardan kurtulmasına yardımcı olur. Gözeneklerin içindeki gözle görünmeyen kirlerden arındırıp cildin nefes almasını sağlar. Çok fonksiyonlu olup cilt bakımının eşsiz bir parçasıdır.Skin Scrubber temizleme ve peeling işlemlerinin etkinliğini artırır. Cilt bakımı için kullanılan ürünün kolayca emilmesini sağlayarak etkinliğini arttırır. Radyo frekans etkisi ile cildi sıkılaştırıp kalitesinin artmasına ve cildin yenilenmesine yardımcı olur. Cilt bu cihaz sayesinde çok daha temiz, sıkılaşmış, pürüzsüz yumuşak ve daha genç bir görünüme sahip olur.Ultrasonic Skin Scrubber ile uygulama, cilt soyma teknikleri içerisinde en çok kullanılan teknolojiler arasında yer alır. Ağrısız eksfoliasyon (Ölü deri hücrelerinin dökülmesi) işlemlerini, ürün emilimini tam olarak sağlarken, sağlıklı, güvenli ve daha parlak bir cilt görünümü elde etmeye yarayan özel tasarlanmış bir cihazdır.Skin Scrubber, epidermisin en üst katmanındaki ölü hücrelerin derinlemesine ciltten atılmasına yardımcı olur. Gözeneklerin içindeki kir, toz yağ, makyaj kalıntılarını ve mikroorganizmaları ciltten uzaklaştırır. Cildi siyah noktalardan arındırır. Spatulası ve titreşimi sayesinde ciltteki kan dolaşımını arttırır. Lenf metabolizmasını artırır. Ultrasonic dalga titreşimleri ile cilde faydalı tüm besinlerin cilt tarafından çok daha hızlı ve kolay emilmesini sağlar. Daha berrak ve lekesiz bir cilt için pigment hücrelerinin salgısı olan melanin salgısını azaltır. Liftting etkisi ile cilt tonunun dengelenmesi, hyper pigmentasyon ve akne için kalıcı çözümler sunar. Parlaklık sağlar ve cildin yenilenmesine yardımcı olur.Cilde hiçbir yan etkisi yoktur. Düzgün, şık tasarımı ile kolay kullanım sağlar.
Cilt Tipi : Tüm cilt tiplerine uygundur.

Teslimat ve İade

Teslimat

• Siparişleriniz, belirtilen tahmini teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır.

İade

• Satın aldığınız herhangi bir ürünü iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden teslimat ve iade ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

Duaderm NaturalTüm Ürünler
Baktığınız ürünün bedeni tükenmiştir.
Stoğa Gelince Haber Ver
unisex
true
vücut sıkılaştırıcı
0
renksiz
}