Menüyü Atla

Dji Inspire 2 Drone

27.125,39 TL
Morpass ile Kargonuz Bedava! Morpass'li ol!

Ürün Hakkında

MARİNTEK tarafından gönderilecektir.

Ürün Adı : Inspire 2 Drone

Ürün Detayı : Hayallerinizin Ötesindeki GüçInspire 1 ilham vericiydi. Dünyadaki ilk entegre HD görüntü aktarımlı, 360 derece dönüşe sahip gimbal’i ve 4K kayıt imkanı sunan kameralı prodüksiyon dronu, yenilikçi ve öncü APP kontrolü imkanıyla. X5 ve X5R kameraların katılımıyla pozisyonunu daha da sabitleyerek Inspire film yapımcıları için önemli bir araç olarak bütün dünyada kabul gördü.
Inspire 2 bütünüyle Inspire 1 de etkileyici olan ne varsa sahiplenerek geliştirir. Yeni imaj işleme sistemi 5.2K ya ulaşan ebatlarda CinemaDNG RAW,Apple ProRes ve bilinen diğer formatlarda kayıt yapabilir. 0 km'den 80km'ye sadece 4 saniyede ulaşabilir. Maksimum 108 km hıza ulaşabilir. Bu ebatta hava araçları arasında görülmemiş hareket yetisine sahip Inspire 2 9ms hızla alçalabilir. Çift batarya sistemi 27 dakikalara ulaşan uçuş süresi sağlar ve kendini ısıtabilen bataryalar düşük ısı ortamlarda da rahatlıkla uçuş imkanı sunar.
Uçuş Otonomisi (FlightAutonomy) özellikle Inspire 2 için yenilenerek ve geliştirilerek, 2 yönlü obje tanıma ve çarpma önleme sistemi ile bütünleşmiştir.
Akıllı uçuş modları birçok farklı senaryo için gelişmiş otonom destek ve iyileştirme sunar. SpotlightPro ve ActiveTrack teknolojileri gibi görsel takip sistemleri ile daha önce tek başınıza yapma imkanı olmayacak kompleks çekimleri gerçekleştirebilirsiniz. Geliştirilmiş video aktarımı aynı anda iki farklı kameradan görüntü aktararak size birden fazla kullanıcı ile daha yüksek başarım elde etmenizi sağlar.

Uzaktan Kumanda

Lightbridge teknolojisi ile sinyal frekansını 2.4GHz ya da 5.8GHz olarak değiştirebilirsiniz.

7 km (FCC) 4.5km (CE) kontrol mesafesi sunar. İki kumanda ve daha fazlası ile kontrol edebilirsiniz, Asıl(Master) ve birden fazla yardımcı (Slave) modu kullanabilirsiniz. Üzerinde; Genişleme yuvaları, HDMI yuvası, USB yuvası bulunur.

Çapma Önlemeİleri ve Aşağı vision sistemleri Inspire 2 'nin 30m'ye ulaşan mesafede önüne çıkacak engelleri tespit etmesini sağlayacaktır, korumalı uçuş hızı 54 km/s'e kadar ulaşabilir ve 25 derece açılarda çalışabilir.

Yukarı bakan kızıl-ötesi sensör 5m yukarıya ulaşan mesafelerde tespitte bulunabilir ve özellikle kapalı alan uçuşlarda koruma seviyesine bir katman daha ekler. Bu sensörler DJI Uçuş Ototnomisi sisteminin temel parçalarıdır. Obje tanımlama sistemi normal uçuşlarda, RTH ve bütün akıllı uçuş modlarında aktif çalışır.


Akıllı Uçuş ModlarıSpotlight Pro 'ya ek olarak birçok uçuş ve kayıt modu kullanılabilir. Obje tanıma sistemi, özellikle akıllı uçuş modları için optimizedir ve çarpma önleme sağlayacaktır. Karmaşık çekimleri kolaylıkla gerçekleştirebilmeniz için gerekli bütün kolaylığı sunacaktır. Quickspin, TapFly, ActiveTrack karmaşık çekimleri kolay ve tekrarlanabilir kılar.

TapFly2-Eksen yerleşik FPV kamera uçuş görüntüsü ile asıl kamera görüntüsünü ayırır. Bu sayede Tıklayarak uçuş daha verimli gerçekleştirilebilmektedir. FPV görüntüsünde tıklayarak uçuş rotası belirleyin ve Inspire 2 otomatik olarak bu rota üzerinde harekete başlayacaktır, pilot bu sayede asıl kamera gimbal kontrolüne odaklanabilir.

Active TrackActiveTrack modu Inspire 2 nin birçok objeyi tanımasıyla daha da tutarlı, insanlar, bisikletler, arabalar, tekneler gibi. Takip profilleri takip edilen objeye dayanarak oluşur ve çok daha verimli sonuçlar ortaya çıkar.

Akıllı Eve Dönüş Moduİleri ve aşağı vision sistemi ile Inspire 2 uçuş sırasında uçuş rotasının gerçek zamanlı haritasını oluşturacaktır. Eğer video aktarımı kesilir ve eve geri dön komutu aktive edilirse, gittiği rota üzerinden geri dönüş yapabilecektir. Geri dönüşü sırasında asıl kamerayı kullanarak 200m ilerisindeki objeleri algılayabilmektedir. Bu sayede eve geri dönüşünü planlayabilir. Bunlara ek olarak bağlantı kesintiler

Teslimat ve İade

Teslimat

• Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır.

İade

• Satın aldığınız herhangi bir ürünü iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden teslimat ve iade ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

DjiTüm ürünlere git
Baktığınız ürünün bedeni tükenmiştir.
Stoğa Gelince Haber Ver
standart
true
drone
0
renkli
}