Menüyü Atla

Dji Cendence Remote Controller

7.462,00 TL
Morpass ile Kargonuz Bedava! Morpass'li ol!

Ürün Hakkında

MARİNTEK tarafından gönderilecektir.

Ürün Adı : Cendence Remote Controller

Ürün Detayı : Cendence uzaktan kumanda birimi profesyonel kalitede ve ihtiyaca göre uyarlanabilir nitelikte bir kumanda birimi olup, Inspire 2 ve CrystalSky monitör gibi diğer gelişmiş DJI ürünleri ile tam entegrasyon sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Cendence kumanda, modüler bileşenler sunmakta ve Inspire 2 drone uygulamalarının sahip olduğu tüm özelliklerin tam olarak gerçekleşmesini sağlamaktadır. Genel drone kontrol verimliliğini artırarak, ondan fazla uyarlanabilir butonlu azami beş adet analog kontrol kanalı sağlamaktadır. Tasarımı gereği anten değiştirilebilirlik özelliği bulunmakta olup, yüksek kazançlı anteni genel enterferans direncini ve görüntü kalitesini önemli ölçüde yükselterek, DJI Lightbridge teknolojisinin gücünü arttırabilmektedir. Cendence tamamen entegre Cendence Monitör Montaj Braketi ile birlikte gelmekte, HDMI, SDI, USB ve CAN portları ile güçlü bağlantı yetenekleri sağlamaktadır.


Ön paneldeki iki kulp gimbal yunuslama ve sapmasını kontrol eder, sağ/sol manivelalar ve Odak Ayarlama Kulpu ise gerçek zamanlı olarak uçuş kumanda birimi ayarlarında değişiklik yapmak ve gimbal kamerasını ayarlamak için kullanılır; böylece size odağı çekme ve diyafram açıklığını belirleme imkanı verir.


Hızlı kamera ayarlamalarına yönelik olarak, belirli ayar grupları için çeşitli kısayol butonlarını özelleştirebilir veya sık kullanılan ayarları kaydedebilirsiniz.


Uyarlanabilir butonlar odak boyana, renk dalga biçimi, engelden kaçınma ve dönüş noktasını yeniden ayarlama gibi sık kullanılan işlevleri hızla devreye sokabilir veya devreden çıkarabilir. Ayrıca uçuş sırasında uyarıları ve ipuçlarını kapatabilir; bunların hiçbiri için herhangi bir uygulama kullanmak gerekmez.


Gimbal, perde hızı veya ISO'yu kontrol etmek için belirli butonları basılı tutarken kadranları çevirir veya sağ/sol manivelaları kullanırsınız.

CrystalSky monitör, Cendence Monitör Montaj Braketi ile Cendence uzaktan kumanda birimine monte edilir. Cendence uzaktan kumanda birimine ait antenler, PCB, montaj braketi ve bataryanın tümü sökülüp takılabilir nitelikte olup, bu sayede donanımında kolaylıkla yükseltme yapılabilmekte, kumanda biriminin ilerideki DJI dronlarına uyumluluğunu sağlamak için uyarlamanıza imkan sağlamaktadır.

Hassas kamera kontrolü gerektiğinde, Cendence master veya slave kumanda birimi olarak Inspire 2'nin uzaktan kumanda birimine veya bir başka Cendence uzaktan kumanda birimine bağlanabilmektedir.

1. SDI ve HDMI portlar 1080i 50 fps ve 720p 60 fps'te yayını destekler. 2. DJI Focus veya başka uyumlu aksesuarlara CAN portu üzerinden bağlanırsınız. 3. USBA portu diğer mobil cihazlarla bağlantıyı destekler.


Cendence'in yeniden tasarlanmış parçalı anteni kazancı önemli ölçüde arttırmakta, 4 km içinde azami 10 Mbps'te yüksek kaliteli video iletimi sağlamaktadır. Kazancın artması azami iletim mesafesini de 7 km'den 10 km'ye çıkarmakta, daha kararlı sinyal iletimi, daha yumuşak kontrol ve genel olarak daha fazla güvenlik sağlamaktadır. * Ayrıca, anten sinyali belirli bir yönde iletmekte, bu da başka yönlerden gelen enterferansı etkili şekilde azaltmakta ve iletimi çok daha kararlı ve güvenilir yapmaktadır.


Cendence uzaktan kumanda biriminde dört saate kadar çalışabilen sökülüp takılabilir batarya kullanılmaktadır. Gücünüz bittiği takdirde, bitmiş bataryayı dolu batarya ile değiştirirsiniz veya Cendence'i güç portundan şarj edersiniz. Cendence'de ürün sinerjisini arttırmak amacıyla CrystalSky monitörle aynı bataryalar kullanılmaktadır.Pratik aksesuarlar Cendence'i kullanmayı kolaylaştırır. Cendence Destek Donanımı kumanda birimi ağırlığının bir bölümünü alarak uzun süre elde tutulmasını kolaylaştırır. Kumanda Kolu Kapak her iki kolu da içlerine toz ve kir girmesinden korur, böylece yumuşak ve güvenilir kontrol sağlanmış olur. Değiştirilebilir Mobil Cihaz Tutucusu, CrystalSky monitör yerine telefon veya tablet takma imkanı v

Teslimat ve İade

Teslimat

• Siparişleriniz, belirtilen teslimat tarihinde kargo firması tarafından size ulaştırılır.

İade

• Satın aldığınız herhangi bir ürünü iade şartlarına uygun olması koşuluyla, siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzden teslimat ve iade ile ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

DjiTüm ürünlere git
Baktığınız ürünün bedeni tükenmiştir.
Stoğa Gelince Haber Ver
standart
true
elektronik aksesuar
0
renkli
}