Menüyü Atla

Dilek Hanif

Dilek Hanif Ready To Wear


37 üründen 37 tanesi gösteriliyor.

Dilek Hanif, İlk Ready-to-Wear Koleksiyonu ile Morhipo’da!

Eşsiz abiyeleri ve haute couture tasarımlarıyla modaseverlerin yakından takip ettiği Dilek Hanif, ilk ready-to-wear koleksiyonu ile günlük giyim tarzını da kendine has dokuşlarla şekillendiriyor. Günlük giyimde sadelik ve şıklığı bir araya getirerek göz yormayan, zamansız ve zarif tasarımlar yaratıyor. Klasik renkler ve Anadolu sanatının el emeği değerli kumaşlarının ustalıkla bir araya getirildiği kapsül koleksiyonda rahat kesim modeller ön plana çıkıyor. Dilek Hanif imzası taşıyan zarif detaylar ise tasarımlara eşsiz bir hava katıyor.

Dilek Hanif’in günlük stil tavsiyesi niteliğindeki bu özel koleksiyonda zamansız elbiseler, zarif gömlekler, her daim klasik olarak kalacak pantolonlar ve etekler ile şık ceketler sizleri bekliyor. Tasarımlarda %100 ipek, Erzum yöresi Ehram kumaşı, Gaziantep yöresi Kutnu kumaşı, Hatay yöresi tezgah el dokuma kumaş ve İzmir Seferihisar bölgesi %100 el dokuma yün keçe kumaşları gibi oldukça değerli kumaşlar kullanılmıştır.

Kullanılan kumaşlardan, zarif tasarımlara günlük stilinizde Dilek Hanif farkını hissetmek için bu özel koleksiyonu keşfedin.