Menüyü Atla

Delta Modelleri

(1850)

1850 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Delta

Vücut ve zihin sağlığı için düzenli bir şekilde spor yapmak oldukça önemlidir. Spor ve egzersiz vücut için birçok fayda sağlar. Pek çok insan kilo aldığı dönemlerde spor yapmaya çalışsa da spor sadece kilo vermek için yapılmamalıdır. Egzersiz yapmak kalori yakımını sağlar. Kalori açığıyla kilo kaybı gerçekleşir. Düzenli şekilde egzersiz yapılması halinde vücut şekle girer ve sıkılaşır. Bunun yanı sıra kas ve kemik kütlesinin artar. Bu durum özellikle kadınlar için oldukça faydalıdır. Kemik kütlesinin artması kadınların ileri yaşlarda karşılaştığı kemik erimesi sorununun önüne geçer. Spor yapmak gün boyu hareketsiz kalan kasların çalışmasına yardımcı olur. Aynı zamanda spor sırasında yoğun bir biçimde hareketlere ve nefese odaklanıldığı için zihnin de boşalmasına yardımcı olur. Düzenli spor yaparak daha mutlu, daha sağlıklı bir hayat sürebilirsiniz. Delta spor ekipmanlarıyla her an her yerde spor yapmanızı kolaylaştırır. Delta markası bireysel ve takım sporları için spor ekipmanları üretir. Spor yapmak için spor salonlarını, yoga ya da pilates kurslarını tercih ediyor olabilirsiniz. Vaktiniz olmadığı için ya da evinizin rahatlığında daha disiplinli olduğunuzu düşünerek evde kendi spor rutininizi de oluşturabilirsiniz. Delta mat ile birçok egzersiz hareketini gerçekleştirebilirsiniz. Yoga, pilates ve fitness gibi spor türlerinde mat üzerinde gerçekleştirilmesi gereken birçok hareket bulunur. Bu hareketler vücudun belirli bölgelerindeki kasları çalıştırır. Bu hareketleri gerçekleştirirken belirli bir kalınlık ve yumuşaklıkta bir mat üzerinde olmanız daha sağlıklıdır. Delta matlar farklı kalınlıklara sahiptir. 4 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm ve 15 mm gibi farklı kalınlıktaki minderler arasında spor türünüz ve isteğinize göre seçim yapabilirsiniz. Morhipo’yu ziyaret ederek Delta ürünleri ve çeşitlerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Delta Paten ve Kaykay Çeşitleri

Delta fitness, kardiyo egzersizlerinin yanı sıra paten, kaykay gibi ekstrem spor ekipmanlarını da kullanıcılarının beğenisine sunar. Kaykay ve paten gibi sporlarla ilgilenenler için ilk öncelik güvenliktir. Zorlu hareketlerin bulunduğu, dengede kalmak üzerine kurulmuş olan bu sporları yaparken kask ve korumalık kullanmak oldukça önemlidir. Özellikle başlangıç aşamasında olan kişilerde henüz tam olarak denge ve hakimiyet oluşmadığı için sık sık yaralanmalar görülür. Kask, kol ve dizlik için korumalıklar kullanılmalıdır. Delta kaykay ise seviyenize ve zevkinize göre tercih edebileceğiniz birçok alternatif sunar. Başlangıç aşamasındaki amatör kişiler için kaykaylar önerilir. Daha ileri seviyede profesyonel bir şekilde kaykay ile uğraşan kişiler için ise 4 tekerli modeller idealdir. Delta 2 tekerlekli kaykay modelleri arasında da farklar bulunur. Longboard, waveboard, yamba kaykay ve klasik kaykay çeşitleri arasında kullanım amacı ve seviyenize uygun bir ürün tercih etmeniz gerekir. 4 tekerlekli modeller genelde gösteri ve akrobatik hareketler için kullanılır. Delta paten modelleri de kaykay modelleri gibi birçok alternatife sahiptir. Çocuklar ve yetişkinler için paten seçenekleri bulmak mümkündür. Başlangıç ve ileri seviye olarak da ayrılan paten çeşitleri arasında seçim yaparken ayak numaranıza tam uyan seçeneklere yönelmeniz önemlidir. Çocuk başlangıç patenlerinde genelde son tekerler çift sıra halindedir. Ayarlanabilir modeller kullanım rahatlığı sunar. Delta 0119 paten profesyonel yetişkin kullanımı için uygundur. Delta DHS 48 de yine profesyonel kullanıma uygun paten modellerinden biridir. Delta RSC 59 ise yarı profesyonel bir modeldir. Delta paten seçenekleri 30 numaradan başlayarak 45 numaraya kadar çıkar. Delta paten, kaykay ve scooter modellerini Morhipo’da bulabilirsiniz. Delta Urban paten ve daha fazlasını inceleyebilir, beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Delta Egzersiz ve Kardiyo Ürünleri

Kardiyo ve ağırlık çalışmak vücudun hızlı bir şekilde şekillenmesine yardımcı olur. Ağırlık çalışmak kas kütlesinin artmasını ve daha fazla kalori yakılmasını sağlar. Kardiyo ise kısa sürede kalp atışını artırarak kalori yakımına yardımcı olur. Daha ağır sporlarda ısınma hareketleri için de kardiyo yapılabilir. Delta dambıl çeşitleri bulunduğunuz her ortamda ağırlık çalışmalarınızı aksatmadan sürdürmenize yardımcı olur. Delta dambıllar farklı ağırlık, renk ve şekillerdedir. Delta 1 kg dambıl başlangıç için idealdir. Başlangıç için yüksek ağırlıklar kaldırarak kendinizi zorlamamanız önemlidir. Bir anda vücuda yüklenmek tutulmaya, sakatlanmaya ve spor rutininizi aksatmaya neden olur. Yavaş yavaş seviyenizi arttırmak daha sağlıklıdır. Belirli bir süre sonra Delta 3 kg dambıl ile egzersizlerinize devam edebilirsiniz. Dambıllarla kol, üst kol, bacak, omuz, sırt, kalça, baldır gibi bölgelerdeki kasların çalışmasını sağlayabilirsiniz. Squat ve benzeri hareketler esnasında dambıl kullanarak rutininizi renkli bir hale getirirken daha fazla kalori de yakarsınız. Russian twist hareketi sırasında elinize dambıl alabilir, egzersizinizi bir adım ileri taşıyabilirsiniz. Ağırlık kaldırırken muhakkak fitness eldiveni kullanmanız önerilir. Eldivenler basıncın azaltılmasını, uzun süre ağırlık kaldırmanızı sağlar. Delta eldiven çeşitleri yaralanma ve tahrişin de önüne geçer. Eldivenler daha iyi bir kavrama da sunan ekipmanlardır. Delta ağırlık seti ağırlık çalışanlar için kullanılabilecek bir başka ekipmandır. Kendi kendinize plakaları ayarlayarak kaldıracağınız ağırlığı belirleyebilirsiniz. Çantalı modeller ekipmanlarınızın zarar görmeden muhafaza edilmesini sağlar. Delta ağırlık sehpası birçok hareketi gerçekleştirebilmenizi sağlar. Farklı hareketlerle vücudun farklı noktalarındaki kaslar çalışır. Vücut egzersizleri için ağırlık sehpasında gerçekleştirilen hareketleri de egzersiz rutininize katabilirsiniz. Ağırlık sehpası üzerindeki kısımları monte ederek halter kaldırabilirsiniz. Yine ağırlık sehpası üzerine uzanarak dambıllarla hammer bench hareketini yapabilirsiniz. Morhipo’ya girerek Delta fitness ekipmanlarını inceleyebilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Delta Ürünleri Morhipo’da

Morhipo birbirinden kaliteli markaları aynı çatı altında toplayarak sizlerin beğenisine sunar. Delta da kaliteli ürünleriyle spor ve egzersiz yapmaktan hoşlanan kişilerin beğenisine sunulan markalardan biridir. Morhipo ile markanın bireysel ya da grup sporları için üretilen ekipmanlarını inceleyebilirsiniz. Delta futbol topu sayesinde arkadaşlarınızla halı sahanın tadını çıkarabilirsiniz. Yaptığınız spora göre Delta top çeşitleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Profesyonel ya da amatör şekilde bir sporla ilgileniyor olabilirsiniz. Delta hentbol topları, tenis topu ve raketi gibi birçok ekipmana Morhipo ile uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Masa tenisi ya da tenis için Delta raket çeşitlerine göz atabilirsiniz. Dilerseniz Delta 75 cm pilates topu ile kaslarınızı çalıştırarak esneklik kazanabilirsiniz. Eğlenmek, kilo vermek, sağlıklı ve zinde kalmak için Delta ürünleri arasındaki birçok alternatif içerisinden isteğinize göre seçim yapabilirsiniz. Delta trambolin ile ailecek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Farklı boyuttaki trambolin çeşitleri sayesinde eğlenirken kilo da verebilirsiniz. Trambolin, lenf bezlerinin de çalışmasını sağlayan, sağlıklı kalmanıza yardımcı ekipmanlardan biridir. Morhipo ile bireysel egzersiz rutinlerinizi daha renkli ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Delta 3'lü pilates bandı, pilates çemberi, pilates direnç lastiği, ip ve pilates minderi gibi birçok ekipmanla egzersizlerinizi ve hareketlerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Morhipo’da set halinde satılan ürünlerle kendi spor rutininizi oluşturabilirsiniz. Ağırlık çalışanlar için ise Delta z bar seti, dambıl, ağırlık istasyonu gibi alternatifler mevcuttur. Havuz sporlarıyla ilgilenenler için de Morhipo’da Delta yüzücü gözlüğü, bone ve palet gibi ihtiyaç duyabileceğiniz ekipmanlar yer alır. Bisiklet sporuyla uğraşan kişiler ve bisiklet kullanmaktan keyif alanlar için de Morhipo’da birçok ürün bulabilmek mümkündür. Delta bisiklet çeşitleri; dağ bisikleti, şehir bisikleti, yol bisikleti, katlanabilir bisiklet, çocuk bisikleti ve kadın bisikleti şeklindedir. Bisiklet, bisiklet ekipmanı ve daha birçok spor türüne ait ekipmanları avantajlı fiyatlarla Morhipo’da bulabilirsiniz.