Menüyü Atla

Dell Modelleri

(8)

8 üründen 8 tanesi gösteriliyor.

Dell

Dünyanın üçüncü büyük teknoloji markası olan Dell 1984 yılında Amerika merkezli olarak kurulmuştur. Marka, kullanıcılarının teknolojik gelişmelere kolayca ayak uydurabilmesini amaç edinir. Dizüstü ve masaüstü bilgisayar, sunucu, veri depolama donanımları, yazılım gibi teknolojik ürünler ortaya koyar. IT odaklı iş çözümlerinde başarılı bir çizgide yer alan Dell, bireysel kullanıcılar için de stil sahibi ve yüksek performanslı cihazlar üretir. İş ve kişisel amaçlı bilgisayar modellerinin yanı sıra oyun bilgisayarı çeşitlerinde de beğeni kazanır. Görüntü ve ses kalitesiyle göz dolduran oyuncu bilgisayarları performans bakımından kullanıcılarından tam not alır. Oyun, grafik tasarım gibi yüksek performans gerektiren işlemler için tasarlanan ürünlerinin yanı sıra başlangıç seviyesi bilgisayar modelleri de bulunur. Günlük iş takibi, fotoğraf düzenleme, sosyal medya kullanımı için farklı seviyelerdeki Dell bilgisayar çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Okul, iş ve ev ortamı için ihtiyaç duyabileceğiniz Dell markalı teknoloji çözümlerini Morhipo’da bulmanız mümkündür. Basit işlemler ve sadece internette gezinmek için kullanabileceğiniz düşük bütçeli dizüstü ve masaüstü bilgisayarları ya da profesyonel amaçlı olanları seçebilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen eğitim, sağlık ve endüstri kuruluşlarına teknoloji desteği sunan markanın bireysel kullanıcılara özel ürettiği ürünler de yüksek kalitededir. Dell, her kesimden insanın teknolojiye erişebilirliğini kolaylaştırmayı hedefler. Bilgisayar yedek parçaları da tasarlayan marka, sektörün en başarılı markaları arasında yer alır. Dell ürünlerinin donanımı kadar dış görünüşü de göz doldurur. Masaüstü modellerin iş istasyonu şeklinde olanları ve ince yapıda tasarlananları vardır. Laptop çeşitleri de kompakt tasarımları ile kullanım kolaylığı sağlar. Markanın bilgisayar çeşitleri arasından kullanım amacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Güç, performans ve tasarım özellikleriyle ön plana çıkan ve teknolojinin son yeniliklerini başarılı biçimde yansıtan Dell Türkiye ürünlerini Morhipo üzerinden inceleyebilirsiniz.

Dell Masaüstü Bilgisayar Modelleri

Güçlü ve yüksek performanslı teknolojik özellikleriyle dikkatleri çeken Dell masaüstü bilgisayar çeşitleri yenilikçi tasarımlarıyla da beğeni kazanır. Kullanışlı ve hafif kasaları sayesinde hem ev hem de ofis ortamı için uygun alternatifler yaratır. Dell masaüstü bilgisayar modellerinde AMD ile İntel Core 7 ve alt segmentlerindeki işlemciler kullanılır. Bu ürünlerde Linux, Ubuntu ve Windows işletim sistemleri tercih edilir. Bellek ve depolama alanı bakımından beklentilerin üzerinde performans gösteren Dell masaüstü bilgisayarları, artırılabilen kapasitesi ile alanında lider konumda yer alır. Kusursuz görüntü kalitesi sunan Dell ürünleriyle dizi ve sinema keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Ürünler; Isınma, donma gibi sorunlar yaşamadan yüksek performans gerektiren oyunları oynayabilme imkanı tanır. Nvidia ve İntel ekran kartı seçenekleri sayesinde gerçekçi görüntü kalitesi yakalamanızı kolaylaştırır. Kendinizi oyunun ya da filmin içinde hissedebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde oyun ve film tutkunlarının beğenisini kazanır. Oyun performansı kadar grafik tasarım, çizim, programlama gibi işlerle uğraşanlar için de uygun bir altyapı sunar. Masaüstü bilgisayar kasalarını Dell monitör çeşitleri ile birlikte kullanabilirsiniz. LED, Ips-LED, LCD, 3D ve dokunmatik monitör çeşitleri arasından amacınıza en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Dell monitör modelleri; temel, ev-ofis tipi, premium ve dokunmatik olarak sınıflandırılabilir. Temel monitörler, kolay kullanım özellikleri bulunan uygun fiyatlı alternatiflerdir. Ev-ofis tipi monitörler, günlük çalışma düzeni ve oyun amaçlı olarak tasarlanan ürünler arasında sayılabilir. Premium monitörler, yüksek performanslı ürünlerdir. Çizim, programlama, grafik tasarım ve yüksek performanslı oyunlar için oldukça idealdir. Dokunmatik olanlar ise çoğunlukla iş yerleri için tercih edilen profesyonel modellerdir. Dell ürünleri her türlü ihtiyacınız en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanır. İşlerinizi yaparken, ders çalışırken ya da oyun oynarken markanın masaüstü bilgisayar ve monitör modellerini tercih edebilirsiniz. Üstün teknoloji ürünü Dell bilgisayar ve monitör çeşitlerini Morhipo’da bulabilirsiniz.

Dell Bilgisayar Fiyatları

İş ya da hobi amaçlı olarak kullanılabilen Dell dizüstü bilgisayar modelleri tasarım ve donanım özellikleri bakımından farklı ihtiyaçlara hitap eder. Hafif oldukları için her yere kolayca taşınabilirler. Son derece güçlü SSD kart yapıları sayesinde gerçekçi görüntü ve ses kalitesi sağladığı için oyun severlerin de ilgisini çeker. 13 ve 15 inç ekran boyutuna sahip olanların yanı sıra daha büyük ekranı olan dizüstü bilgisayar çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Dell bilgisayar fiyatları ürünün teknik özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Günlük kullanım amacıyla tercih edilen bilgisayarlar ile yüksek performanslı oyun bilgisayarları arasında fiyat farklılıkları görülebilir. Markanın her bütçeye uygun masaüstü ve dizüstü bilgisayar çeşitlerini Morhipo’da bulabilirsiniz. Bu ürünlerle ders çalışmayı keyifli hale getirebilirsiniz. Günlük iş takibini kolayca yapabileceğiniz gibi üstün performanslı oyun deneyiminin de tadını çıkarabilirsiniz. Dell laptop indirim fırsatlarından faydalanarak markanın kaliteli ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Morhipo’da Dell tablet çeşitlerini de bulabilirsiniz. Tablet çeşitlerinde bir dizüstü bilgisayardan elde edebileceğiniz verimliliği bulabilirsiniz. Tabletler, geniş ekranları sayesinde kolay kullanım imkanı sunarlar. İnce yapıdaki Dell tablet çeşitlerini özel kılıflarında muhafaza ederek çantalarınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Dizüstü ve tablet bilgisayarlarınız için Dell markalı kılıf ve çanta çeşitlerini de Morhipo’da bulabilirsiniz. Evrak çantası ya da sırt çantası şeklinde tasarlananlardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Dizüstü bilgisayar çantaları son derece şık tasarımlı ve ergonomiktir. Markanın kılıf, çanta, mouse pad gibi aksesuarlarına indirimli fiyatlarla Morhipo üzerinden ulaşabilirsiniz. Dell tablet fiyatları donanım özelliklerine ve ekran boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Uygun fiyatlı tablet çeşitlerini derslerinize yardımcı olması için tercih edebileceğiniz gibi oyun oynamak ya da film ve dizi izlemek için de kullanabilirsiniz. Dizüstü, masaüstü ve tablet bilgisayarlarda geçerli Dell kampanya detayları için Mohipo’ya göz atabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Dell Ürünleri Morhipo’da

Bilgisayarların çalışabilmesi için bir güç kaynağına bağlı olmaları gerekir. Dizüstü bilgisayarlar şarj edilebilir pillerle bu gücü sağlarlar. Pilin şarj edilebilmesi için de bir adaptöre ihtiyaç vardır. Dell adaptör çeşitleri cihazınızın sorunsuz çalışabilmesi için ihtiyaç duyduğu gücü elde etmesine yardımcı olur. Marka, bilgisayar çeşitleri dışında bilgisayar parçaları da üretir. Bilgisayarın donanımında kullanılan malzemelerin kalitesi cihazın performansını doğrudan etkiler. Harddisk, bir bilgisayarın beyni olarak adlandırılabilir. Tüm bilgilerin depolandığı alandır. Dell harddisk çeşitleri farklı kapasitelerde üretilir. Markanın bu ürünlerini 240 GB ile 8 TB arasındaki büyüklüklerde bulmak mümkündür. Bilgisayarınızın harddiski ne kadar büyükse o kadar çok film, müzik, fotoğraf ya da belge depolayabilirsiniz. Dell harddisk fiyatları ürünün kapasitesine göre değişir. Depolama alanı büyüdükçe fiyat da doğru orantılı olarak yükselir. Markanın farklı kapasitelerdeki harddisk çeşitlerini Morhipo üzerinden inceleyebilirsiniz. RAM ise bir bilgisayarın geçici hafızası olarak tanımlanır. RAM kapasitesinin yüksek olması bilgisayarın aynı anda çok sayıda işlemi sorunsuz biçimde yürütmesine yardımcı olur. Dell RAM çeşitleri ile bilgisayarınızın hızını artırma imkanı elde edebilirsiniz. Mevcut bilgisayarınızın hızını yükseltmek isterseniz Morhipo’daki Dell RAM çeşitleri arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Dell RAM fiyatları ürünün büyüklüğüne göre değişebilir. 4, 8, 16 GB RAM çeşitleri arasından dilediğinizi seçerek bilgisayarınızın kapasitesini ve hızını artırabilirsiniz. Oyun oynamayı seviyorsanız bilgisayarınızın donma, yavaşlama ve ısınma gibi sorunlarla karşılaşmasını istemeyebilirsiniz. Cihazınızla uyum sağlayabilecek Dell RAM çeşitlerinden birini seçerek kesintisiz oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Dell 4 GB RAM fiyatları ile 8 ve 16 GB RAM fiyatları arasında farklılık görülebilir. Morhipo’daki indirim fırsatlarından faydalanarak markanın ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Dell bilgisayar, tablet, RAM, harddisk ve adaptör çeşitlerini Morhipo üzerinden satın alabilirsiniz.