Menüyü Atla

Dekoratif Vazo

(595)

595 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Dekoratif Vazo

Ev, ofis, mağaza, kafe ve daha birçok mekanın iç dekorasyonunu yaparken seçilen mobilyalardan aksesuarlara kadar hemen her eşya, kişiliği yansıtmak için birer ipucunu oluşturur. Bu eşyalar arasında hem işlevselliği hem de şıklığıyla oldukça ilgi görenlerin başında ise dekoratif vazolar gelir. İçerisine çiçek konularak veya sade kullanılabilen bu ürünler, detaycı ve özenli kişiliğinizi ortaya koyar. Dekoratif vazo modelleri porselen, seramik, cam ve metal gibi farklı materyallerden imal edilir. Bu sayede her biri seri üretim olsa da içlerinde farklı bir his ve güzellik barındırır. Cam dekoratif vazolar, şeffaf ve renkli seçenekleriyle hediye fikirleri arasında da sıkça yer alır. Özellikle kesme cam modelli ürünler, İngiliz tarzı ev dekorasyonlarında oldukça önemli bir yere sahiptir. Yeşil, mavi veya mercan gibi renklere sahip kesme dekoratif cam vazo modelleri, açık renklerle döşenmiş ferah bir ev dizaynının en can alıcı noktası haline gelir. İçerisine konan birkaç dal beyaz lale, papatya veya orkide ile yaşam alanlarınıza ferah ve yatıştırıcı bir hava getirir. Porselen dekoratif vazo seçenekleri ise sıklıkla çini veya etnik desen türleriyle satışa sunulur. Metal dekoratif vazolar, modern tasarımlardan geleneksel esintilere kadar geniş seçeneklerle sunulur. Modern barok tarzı metal ürünler, evlerinize saray havası getirirken çeşitli kabartma ve işlemelere sahip geleneksel modeller ise yaşanmışlık hissi uyandırır. Ahşap dekoratif vazolar, evlerinde doğadan esintilere yer vermek isteyenler için ideal seçenekler olur. Hasır dekoratif vazolar hem tek başına hem de birkaç adet pampas dalıyla evinize bohem ve anlamlı bir hava katar. Özellikle renkli aksesuarlar ve ev eşyalarının arasında sade ve doğal bir geçiş sağlar. Tarzınıza en uygun şık ve kaliteli aksesuarları Morhipo’da bulabilirsiniz.

Her Tarza Hitap Eden Dekoratif Vazo Modelleri

Yaşam alanlarının huzurlu ve güvenli bir havaya sahip olması için kullanılan tüm eşyalar ve aksesuarların büyük bir önemi bulunur. Koltuk, masa, dolaplar gibi büyük parçalar, seçilen küçük aksesuarlarla huzurlu bir bütünlüğe kavuşur. Bu birlikteliğin olmazsa olmazı dekoratif vazo çeşitleri ise hemen her beğeniye ve ihtiyaca hitap edebilecek renk, desen ve boyutlarıyla öne çıkar. Ev ve ofis gibi alanlarda özellikle küçük detaylarla genel havayı canlandıracak modeller tercih edilir. Küçük vazo çeşitleri, bunun gibi dar alanlarda fazlaca eşya ve aksesuar kullanmaya gerek kalmadan da tek başına dekorasyonu bir bütün haline getirir. Düz sütun tarzı modellerin yanında farklı formlarda seramik ve üfleme camlar da bulunur. Büyük dekoratif vazolar ise özellikle çalışma alanları, alışveriş merkezleri, otel lobileri, devlet dairelerinde sıklıkla boy gösterir. Mavi, kırmızı, yeşil gibi renklerle ve çini desenlerle bezenmiş büyük modeller, tüm dekorasyonu bir anda zengin ve lüks bir havaya kavuşturur. Dekoratif büyük vazo modelleri, ihtişamlı görünümleriyle kapı girişlerinde, sütun çevrelerinde, merdiven başlarında ve banko kenarlarında yer alır. Büyük boy dekoratif vazo seçenekleri porselenin yanında cam, metal ve hasır gibi ek ürünlerle de oldukça beğeni kazanır. Büyük boy metal ürünler, özellikle modern dekorasyon akımlarına uyum sağlar. Bunun yanında hasır modeller ise İngiliz köy evlerini modern yaşam alanlarına taşımayı ilke edinen dekorasyon türlerinde yer alır. Uzun dekoratif vazolar, farklı çap seçenekleriyle hem uzun çiçek dallarıyla birlikte hem de tek başına oldukça beğeni kazanır. Kimileri uzun ve ince modelleri kapı yanlarında şemsiyelik olarak kullanmayı da tercih eder. Siz de yaşam alanlarınızı hareketlendirecek farklı boyutlardaki aksesuarlara uygun fiyatlarla Morhipo’dan sahip olabilirsiniz.

Kaliteli ve Şık Dekoratif Vazo Markaları

Sayısız ev eşyası markası hemen herkesin beğenilerine hitap edecek farklı renk, desen, form, boyut ve materyallere sahip sınırsız ürün seçenekleri ortaya koyar. Siyah dekoratif vazolar özellikle koyu ve gizemli dekorasyon tarzlarına uyum sağlayacak ürünler arasında yer alır. Bunun yanında dekorasyon ilgi çekici bir boyuta ulaştırılmak istendiğinde kontrast renklerle de sıkça tercih edilir. Beyaz dekoratif vazolar hemen her renge ve tarza uyum sağlamasının yanı sıra yaşam alanlarına ferah ve huzur verici bir hava katar. Özellikle içerisine yerleştirilen taze papatyalarla dinlenme alanlarına, balkonlara ve mutfaklara rahatlatıcı bir atmosfer kazandırır. Beyazdan siyaha kadar sınırsız renk seçeneklerine ulaşan aksesuarlar, formlarına göre de oldukça çeşitlenir. Yuvarlak dekoratif vazo seçenekleri, geniş ve yumuşak hatlarıyla özellikle modern dekorasyon akımlarına hitap eder. Tam bir top formunda olan yuvarlak modeller, geniş ve zengin görüntüsüyle tek başına veya çiçeklerle birlikte yaşam alanlarının gözdesi haline gelir. Bu tip geometrik formlara sahip ürünler, özellikle modern minimalist anlayışa hitap eder. Göz yormayan, ilgi çekici ve aynı zamanda da kullanışlı bir detay olur. Ayaklı dekoratif vazolar ise özellikle klasik akımlara uyum sağlar. Yaşanmışlık hissi uyandıran büyük eşyalarla düzenlenmiş salonlarda, rengarenk büyük bir çiçek buketini şık bir şekilde muhafaza eder. Sıklıkla cam, metal veya seramik gibi materyallerle ortaya çıkan ayaklı ürünler, farklı boyutları sayesinde eşyaların üzerinde veya doğrudan sıcak ve soğuk zeminlerde konumlanabilir. Paşabahçe dekoratif vazolarını her beğeniye ve ihtiyaca hitap edecek çeşitlilikle sunar. Dünyaca ün kazanan marka modernden klasiğe kadar her tarza hitap edebilecek renk, desen, materyal, boyut ve formlarda aksesuarlar üretir. Dünyaca ünlü markaları ve bütçenize uygun dekoratif vazoları Morhipo’da kolayca bulabilirsiniz.

Kampanyalı Dekoratif Vazo Fiyatları Morhipo’da

Morhipo, giyim ürünleri ve kozmetiklerin yanında kişiliğinizi yaşam alanlarınızda da kolayca yansıtabilmeniz için birbirinden kaliteli ve şık ev eşyalarını, aksesuarları uygun fiyatlarla bir araya getirir. Evinizin, ofisinizin veya diğer yaşam alanlarınızın havasını değiştirecek aksesuarları, online alışveriş yöntemiyle kolayca satın alabilme imkanı verir. Dekoratif vazo modelleri ve fiyatları, Morhipo’da en çok ziyaret edilen ve aranan konular arasında yer alır. Kişiler dünyaca ünlü sayısız markayı ve sınırsız ürün seçeneklerini bir arada görerek kendileri için en doğru olana kolayca karar verebilme imkanı bulurlar. Dekoratif vazo fiyatları, öncelikli olarak ait olduğu markaya ve bu markanın üretim anlayışına göre belirlenir. Ürünlerin fiyatları belirlenirken marka prestijinin yanında doğal olarak boyutlar da oldukça etkilidir. Bireyler, ofisleri veya kendilerine ait işletmeleri için aradığı lüks parçaları da, evinin en sade ve şık detayı olacak mini dekoratif vazoyu da Morhipo’da bulabilirler. Mini modeller hem yaşam alanlarını süslemek hem de romantik yemekler hazırlamak için oldukça ilgi görür. Küçük boyutları ve az işçiliği nedeniyle doğal olarak büyük boylardan daha uygun fiyatlarla satışa sunulurlar. Boyutların yanında ürünlerin tek veya set halinde satışa sunulması da fiyatları etkileyebilir. Bir arada bütünlüğü ve şıklığı en üst düzeye taşıyan ikili dekoratif vazolar birbirinden farklı boyutlarda üretilir. Bu sayede evin herhangi bir alanına şıklığın yanında derinlik de katar. 3 lü dekoratif vazo setleri de bunun gibi birbirini takip eden çeşitli boyutlardan meydana gelir. Set, aynı modelin farklı boyutlarından oluşabileceği gibi farklı form ve desenlerde vazolardan da oluşabilir. Siz de renk, desen, boyut ve form fark etmeksizin her birini en uygun fiyatlarla Morhipo’dan satın alabilirsiniz.