Menüyü Atla

Dekoratif Duvar Saati

(299)

299 üründen 120 tanesi gösteriliyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Armatür

Dekoratif Duvar Saati

Duvar saatleri, zamanı gösteren bir araç olmalarının yanı sıra günümüzde dekoratif amaçlı da tercih edilir. Ev, ofis, kafe, restoran ve kütüphane gibi sayısız alanda duvar saatlerinin kullanımına rastlamak mümkündür. Ahşap, plastik, metal gibi farklı malzemelerden üretilen duvar saatlerinin son derece geniş bir ürün yelpazesi bulunur. Kullanım alanınıza göre ister ahşap, isterseniz de metal ve farklı ham maddelerden üretilen saatleri tercih edebilirsiniz. Ahşap dekoratif duvar saati modelleri, kullandığınız alana son derece otantik bir görünüm katar. Aynı zamanda ahşap duvar saatleri, ahşap malzemelerin ağırlıklı olarak kullanıldığı evlerde oldukça şık bir görüntü oluşturur. Bunun yanı sıra dekoratif duvar saatlerinin hem modern hem de klasik tasarımları mevcuttur. Genellikle klasik tasarımlarda üretilen sallangaçlı duvar saati modelleri kullanıldığı alanlara nostaljik bir hava katar. Bu nedenle vintage ruhunu yansıtmak isteyen kullanıcılar için sallangaçlı saat çeşitleri ideal bir seçenektir. Dekoratif aynalı duvar saati modelleri ise genellikle modern tasarımlardan hoşlanan kullanıcılar tarafından tercih edilir. Kısmen ayna işlevi de görebilen bu saatler, ev ve ofislerinize son derece şık bir görünüm katar. Dekoratif duvar saati seçimlerinde kullanacağınız alanı ve kişisel beğenilerinizi dikkate alabilirsiniz. Aynı zamanda duvar saati seçimlerini, mobilyalarınıza ve evin genel atmosferine uygun olarak tercih edebilirsiniz. Bu noktada hem ilgi çekici hem de sade tasarımlar öne çıkar. Gösterişli tasarımlar arasında 3D dekoratif duvar saati modelleri dikkat çeker. Sade tasarımları tercih etmeyen kullanıcılar için bu gibi ilgi çekici tasarımlar son derece uygundur. Ünlü markaların birbirinden farklı tasarımlardaki duvar saati modellerini Morhipo üzerinden inceleyebilirsiniz. Üstelik Morhipo uygun fiyat politikası ile birçok kullanıcı tarafından beğeni toplar. Morhipo’dan dekoratif duvar saati fiyatları hakkında bilgi edinebilir ve farklı tarzlara hitap eden modelleri avantajlı seçeneklerle satın alabilirsiniz.

Dekoratif Duvar Saati Modelleri

Dekoratif amaçlı kullanılan duvar saati modellerinin birçok farklı tasarımı mevcuttur. Duvar saati seçimi yaparken kişisel zevklerinizin yanı sıra kullanacağınız alana ve alanın boyutuna göre de tercihlerde bulunabilirsiniz. Büyük dekoratif duvar saati modelleri geniş alanlar için oldukça idealdir. Evinizde ya da ofisinizde fark yaratmak için oldukça büyük olan 90x90 duvar saati modellerini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda büyük boy duvar saatleri; kafe, restoran, kütüphane ve hastane gibi çeşitli alanlarda da sıklıkla kullanılır. Küçük ya da orta boydaki duvar saatleri ise dar alanlar için iyi birer dekorasyon alternatifidir. Bunun yanı sıra dekoratif duvar saatleri, kadranında yer alan rakamlarla da birbirinden ayrılır. Sayılı duvar saati modellerinde ister arap rakamları bulunan tasarımları, isterseniz de roma rakamlarına sahip olan tasarımları tercih edebilirsiniz. Gösterişli tasarımları bulunan dekoratif roma rakamlı duvar saati çeşitleri, kullanılan alana son derece modern ve dinamik bir görünüm katar. Sade ve klasik tasarımları tercih eden kullanıcılar için de kadranında sayı bulunmayan modeller uygundur. Vintage tasarımlardan hoşlanan kullanıcılar ise dekoratif halatlı duvar saati modellerini tercih edebilir. Halatlı saat modelleri, ahşap ve taş kullanımının ağırlıklı olduğu evlerde son derece şık bir görünüm oluşturur. Aynalı dekoratif duvar saati çeşitleri ise pek çok tasarım içinde tercih edilme sıklığı ile ön plana çıkar. Son derece işlevsel olan modeller, kullanıldıkları alana modern bir görünüm katar. Beğenileriniz doğrultusunda aynalı saatlerin ışıltılı, taşlı ya da sade ve düz modelleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. Yaşam alanlarınızı güzelleştirecek, dekoratif duvar saati modellerini Morhipo üzerinden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Morhipo’da filtreleme özelliğini kullanarak arama seçeneklerinizi daraltabilir ve arzu ettiğiniz ürünü daha hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Dekoratif Duvar Saatleri ile Evinizi Renklendirin

Geçmişten bugüne evlerde sıklıkla kullanılan duvar saatleri hem estetik görüntüleri ile ilgi çeker hem de oldukça işlevseldir. Ahşap, metal, plastik, cam gibi farklı malzemelerden üretilen duvar saati modelleriyle evlerinizin çok daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Ahşap saatler kullanıldığı alana vintage bir görünüm katarken, metal saatler ise genellikle modern ve yenilikçi çizgilere sahiptir. Metal dekoratif duvar saati modelleri arasında birçok farklı tasarım bulunur. Metal saatlerde kullanılan gümüş ve siyah renk alternatifleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. Genellikle metalden üretilen, dekoratif çarklı duvar saati çeşitleri birçok kullanıcı tarafından beğeni toplar. Saatlerin iç mekanizmasından yola çıkılarak tasarlanan çarklı saatler, ilgi çekici tasarımlarıyla her alanda sıklıkla kullanılır. Bunun yanı sıra metal saatler arasında siyah dekoratif duvar saati çeşitleri de ön plana çıkar. Her ortama ve her türlü dekorasyona uyum sağlayan siyah saatler, birçok farklı alanda kullanılır. Öte yandan saatler farklı şekilleriyle de birbirinden ayrılır. Yuvarlak tasarımlara sahip saatlerin yanı sıra kare, dikdörtgen gibi farklı formlardaki saatleri de tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bu alanda yaprak, çiçek, güneş, ay ve yıldız gibi farklı formlarda saatler de yer alır. Ayrıca dekoratif duvar saati modelleri, kadranındaki farklı figür ve desenlerle de ilgi çeker. Kadranında sadece sayı göstergesi bulunan saatler dışında çeşitli fotoğraf ve figürlerle süslü saatler de mevcuttur. Özellikle dekoratif tablo duvar saati çeşitleri bu alanda ilgi görür. Farklı ülkelerden manzara fotoğraflarının olduğu dekoratif tablo duvar saatleri, evlerinize şıklık katar. Öte yandan bu saatler arasında çocuklar için tasarlanan çizgi film karakterlerine ait figürlerin yer aldığı tasarımlar da mevcuttur. Çocuklarınızın odasını renklendirmek için kadranında çizgi film karakterlerinin ya da farklı motiflerin bulunduğu duvar saati modellerini tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Duvar Saatleri Avantajlı Fiyatlarla Morhipo’da

Ünlü markaların dekoratif duvar saati modelleri uygun fiyatlarla Morhipo üzerinden kullanıcılarla buluşur. Birbirinden farklı tasarıma sahip duvar saatleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Duvar saatleri, kullanıldığı her alana son derece şık bir görünüm katar. Klasik tasarımlardan hoşlanan kullanıcılar yuvarlak formdaki saat modellerini tercih edebilirler. Farklılık arayan kullanıcılar için ise farklı şekillere sahip tasarımlar ön plana çıkar. Bu alanda kelebekli dekoratif duvar saati çeşitleri ilgi görür. Kelebekli saat modellerinde metal ya da ayna kullanımı oldukça yaygındır. Yuvarlak bir saat kadranının etrafında uçuşan kelebek figürleri, özellikle farklılık oluşturmak isteyen kullanıcıların favorisidir. Ayrıca saat seçimlerinde kullanım alanınıza göre de tercihte bulunabilirsiniz. Mutfaklarınızda; üzerinde kaşık, çatal, fincan gibi figürler bulunan ve duvara yapıştırılabilen tasarımları kullanabilirsiniz. Öte yandan duvar saatleri arasında kişiye özel dekoratif saat modelleri de mevcuttur. Markalar tarafından kullanıcıların talepleri üzerine gerçekleştirilen modellerde isteğe bağlı olarak farklı yazı ve fotoğraf detayları yer alır. Bunun yanı sıra yeni nesil dekoratif duvar saati çeşitlerinde alışılmış analog özellikteki saatlere alternatif olarak dijital saatler de bulunur. Analog saatlerden hoşlanmayan kullanıcılar, dijital saat çeşitlerine yönelebilirler. Aynı zamanda dijital saat çeşitlerini duvarınızda kullanarak özgün ve dikkat çekici bir alan oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra birçok farklı tasarımı bulunan duvar saatleri, boyutlarıyla da birbirinden ayrılır. Kullanacağınız alana bağlı olarak ister büyük saatleri isterseniz de küçük boy duvar saatlerini tercih edebilirsiniz. Dekoratif duvar saati büyük boy modelleri genellikle kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edilir. Morhipo üzerinden dekoratif duvar saati modelleri ve fiyatları ile ilgili inceleme yapabilirsiniz. Morhipo’da dilediğiniz ürünü favorilere ekleyerek fiyat takibi yapabilir ve istediğiniz zaman indirimli fiyat seçeneklerinden yararlanarak satın alabilirsiniz.