Menüyü Atla

Dekoratif Ayna

(113)

113 üründen 113 tanesi gösteriliyor.

Dekoratif Ayna

Dekorasyon, yaşam alanlarını daha huzurlu, şık ve keyifli bir hale getirmek için oldukça önem arz eder. Bunun için özellikle en rahat ve güvende hissedilmesi gereken evler, aile bireylerinin zevkine uygun unsurlarla döşenir. En büyük parçalardan küçük mumluklara kadar her unsur mükemmel bir ahenk içerisinde göze ve ruha hitap eder. Dekoratif aynalar da iç mekan dizaynının hem işlevsel hem de şık parçaları olur. Binlerce şekil, desen ve boyut seçeneğiyle yaşam alanlarının her yerinde bulunabilir. Sıklıkla düz ve sıradan bir boy aynasının aksine alanları daha geniş ve şık göstermek için tercih edilen türlerdir. İşlenmiş ve dönüştürülmüş bir cam türü olarak yer aldığı alanlarda derinlik, genişlik ve aydınlık etkisi yaratır. Farklı modelleri ve boyutlarıyla dekorasyonun kurtarıcı parçaları olarak kullanılır. Örneğin evinizin koridorları darsa farklı boyutlarda tek veya parçalı ürünler kullanarak geniş ve ferah bir alan yaratabilirsiniz. Uzun ve ince koridorlarda parçalı uzun dekoratif aynaları belli aralıklarda kullanarak derinlik etkisinden faydalanabilirsiniz. Uzun modeller hem yatay hem dikey şekilde farklı alanlarda rahatlıkla kullanılır. Uzun koridorlarda şık bir şekilde kullanılabileceği gibi salonlarda da yer alabilir. Örneğin dar oturma odaları veya salonlarda konsol üzerine yerleştirilebilir. Bunun yanında üçlü koltuğun üzerinde de hem dekoratif hem işlevsel bir şekilde yer alır. Uzun büyük dekoratif aynalar, giyinme odalarında da sık sık kullanılır. Farklı model ve renklerdeki dekoratif ayna çerçevesi seçenekleri, şık ve göz alıcı bir detay olarak yaşam alanlarını canlandırır. Dar giyinme odalarında hazırlanırken kendinizi ve kombinlerinizi geniş bir alanda görebilmenizi sağlar. Genişlik ve derinlik etkisinin yanında ışığın tamamına yakınını yansıtarak ferah ve aydınlık bir alan yaratır. Yaşam alanlarının havasını değiştirecek Adalı Bambu dekoratif ayna gibi farklı ayna modellerine Morhipo’dan ulaşabilirsiniz.

Ferah ve Geniş Alan Etkisi Yaratan Dekoratif Ayna Modelleri

Aynalar birbirinden farklı kesimleri, boyutları ve çerçeveleriyle tarzınızı ev dekorasyonuna da yansıtmanıza yardımcı olur. Kişiye özel dekoratif ayna seçenekleri sizin için değerli bir tarihi, ismi, yeri, saati duvarlarınızda şık bir detay olarak taşıyabilir. Kişiye özel ürünler sıklıkla pleksi olarak da adlandırılan bir çeşit plastik camdan imal edilir. Kişiye özel pleksi ürünleri, sevdiklerinizin doğum günlerinde, yıl dönümlerinde veya yalnızca içinizden geldiği anlarda hediye olarak satın alabilirsiniz. Sizin için özel bir tarihi sevdiklerinizin güzelliğiyle birleştirerek hem yaşam alanlarını canlandırabilir hem de unutulmaz bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. Kişiye özel ürünler, anlamlı kelime veya cümlelerle antrelerde, yatak odalarında, salonlarda ve hatta mutfaklarda bile kullanılabilir. Ev kuralları, mottolar, size özel semboller, ayrıntılı desenler ve daha fazlası pleksi sayesinde kusursuz bir duvar dekorasyonuna dönüşür. Her dönem talebini yitirmeden salonları süsleyen şık modeller arasında kalın oymalı çerçeveli ürünler yer alır. Salon için dekoratif ayna modelleri, büyük dikdörtgen veya oval şekliyle öne çıkar. Koltuk veya konsol üstlerinde salonun tamamını görebilecek bir duvarda yer alması önerilir. Bu sayede tüm alanı yansıtarak genişletir ve aydınlatır. Bunun yanında salonlar için vazgeçilmez modellerden biri de yapışkanlı parçalı ürünlerdir. Güçlü ve dayanıklı yapışkanları sayesinde akla gelebilecek her alanda kullanılır. Örneğin derin ve benzersiz bir ortam yaratmak isterseniz 20x20, 30x30, 40x40 cm gibi boyutlarda kare modelleri tavanınızın bir bölümünde kullanabilirsiniz. Yemek masasının üzerine denk gelen bölümde avize etrafında veya duvardan yere doğru bir akış halinde monte edebilirsiniz. Dilerseniz tüm duvarı kaplayarak sevdiklerinizle hoş vakit geçirdiğiniz bu alanların samimiyetini ve şıklığını artırabilirsiniz. Dekoratif ayna duvar modelleri ve fiyatları için Morhipo’yu ziyaret edebilirsiniz.

Parçalı Aynalarla Modern Dekorasyon Seçenekleri

İç mekanda kullanılan tüm eşya ve aksesuarların bir bütün halinde görünebilmesi için duvar dekorasyonu oldukça önem arz eder. Boş ve soğuk duvarlar yerine dekorasyona uyum sağlayan aksesuarlar, tablolar, çerçeveler gibi aksesuarlar kullanmak daha huzurlu ve keyifli bir ortam oluşturur. Birbirini takip eden parçalı tablolar ve çoklu aynalar, bu ürünler arasında oldukça beğeni kazanır. İkili dekoratif ayna çeşitleri, simetrik veya asimetrik şekilde monte edilerek sık sık dekorasyon çalışmaları içerisinde yer alır. Uygun bir duvara parçalardan biri yüksek noktaya; diğeri ise hemen yakınında bir karış daha aşağıya monte edilebilir. Üçlü dekoratif ayna modelleri, birbirinden farklı kesim ve çerçeveleriyle özellikle salonlarda kullanılır. Koltuk, konsol veya yemek masalarının arkasında bütünlük ve derinlik yaratan bir detay olur. Kimi zaman da kanvas tablolar veya çerçeveli resimlerle kalabalık bir duvar dekorasyonu yaratmak için tercih edilir. 3’lü dekoratif aynalar, ev girişlerinde dresuar üzerinde de kullanılır. Çok parçalı ürünler sıklıkla aynı kesim ve boyutlarda üretilse de her biri farklı boyutlarda satışa sunulan parçalı modeller de bulunur. Antre için dekoratif ayna arayışında olanlar büyükten küçüğe doğru üç parçalı seçeneklerle evinin girişini şık ve göz alıcı bir hale getirebilir. Bunun yanında antreyi daha geniş ve ferah göstermek için duvar kaplama uygulamaları veya büyük boylarda dikdörtgen modeller de tercih edilebilir. Petek kesimli çok parçalı modeller de kullanıldığı herhangi bir alana derinlik ve aydınlık etkisinin yanında şık ve benzersiz bir hava katar. Tavanın bir bölümünden duvara doğru akmış bir petek bal gibi düzenlenerek benzersiz bir duvar dekorasyonu yapılabilir. Siz de hayal dünyanızı konuşturacak çok parçalı dekoratif ürünlere Morhipo’dan göz atabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Dekoratif Ayna Fiyatları Morhipo’da

Morhipo dekoratif ayna seçeneklerini uygun fiyatlarla güvenli şekilde satın alabilme imkanı yaratır. Hangi boyutta olursa olsun yaşam alanlarınız için uygun duvar aksesuarlarını, güvenli bir şekilde satın alabilmenize imkan sunar. Çok sayıda üretici ve satıcı firmayı dolaşmak yerine beğenilerinize uygun modeli zahmetsiz bir şekilde bulabilmenize yardım eder. Online alışveriş imkanı ve oldukça uygun fiyatlarıyla ev dekorasyonunda ilk ziyaret noktalarından biri olur. Birbirinden şık aksesuarların her bütçe için ulaşılabilir olmasını sağlar. Dekoratif ayna fiyatları başta boyutlar olmak üzere birçok özelliğe göre değişiklik gösterir. Çerçeveler, fiyatların belirlenmesi aşamasında en önemli ikinci etken olur. Örneğin çerçevesiz bir model ile altın rengi çerçeveli dekoratif aynalar arasında fiyat farkları görülmesi doğaldır. Bunun yanında oldukça beğeni kazanan çerçevesiz küçük dekoratif aynalar da şekil ve kesimlerine göre farklı fiyatlara sahip olur. Aynı modelde küçük parçalarla kaplanan duvarlar, dekorasyon trendleri arasında her dönem yer alır. Küçük kare, dikdörtgen ve benzeri şekillere sahip modeller uygun fiyatlarıyla duvar kaplaması olarak en sık tercih edilen yöntemlerden biridir. Küçük kare dekoratif aynalar, düz veya çapraz şekilde duvar kaplaması için sık sık kullanılır. Çok sayıda yapışkanlı kare, kenarları birleşecek şekilde bir akış halinde duvara monte edilir. Bu şekilde hem düz ve sıradan bir görüntünün önüne geçilir hem de yaşam alanları daha geniş ve ferah gösterilir. Yuvarlak dekoratif aynaları da farklı boyutları sayesinde bunun gibi dilediğiniz şekilde monte edebilirsiniz. Bir akış oluşturacak şekilde veya dağınık yerleştirerek alanları genişletmenin yanında derin ve yumuşak bir hava kazandırabilirsiniz. Farklı boyut ve şekillerdeki duvar aksesuarlarına Morhipo sayesinde bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz.